EW ~ ElitHarcosok

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Főleg amikor mindenki el kezd farmolni, így sincsen nyersi a barbiban, akkor főleg nem lenne, és csak hátráltatás lenne belőle :)

Persze mindenek meg van a hátránya,és előnye is, viszont a K54-en már most hátrányos helyzetben vannak az EW tagok, habár 2x annyian vannak, viszont a nyersi az úr, amig a horda már pacikal rohangál, adig az EW tagok még most gondolkodnak az istállón... Merész húzás volt ez vigyo részéről, viszont egyben butaság is, starterek melé be dobálni a tagok,hisz tudjuk hogy milyen sokat számít minden nyersanyag az elején főleg... Tőzsde üres, barbik üresek... Ez olyan mint a filmekben amikor az ostromolt várnak el zárják az élelmiszer útját :)

Én inkább kamikaze akciónak mondanám, de lehet tévedek... Én kíváncsian várom a folytatást :)

Nem igazán volt választása Vigyónak. 1 kontira regeléssel kb instant bukta volna a szerót, szóval muszáj volt 2-re menniük. K44 adott volt nekik, szerintem az a legkönnyebb konti. A kérdés az volt, hogy melyik kontira menjenek még. K45-öt erősebbnek érezte, így mentek inkább délre, ahol létszámfölényben vannak a Hordával szemben. A dipóval tud majd ügyeskedni és a Horda ellen hangolni a klánokat főként délen, Vigyót ismerve biztos meglépi ezt, a kérdés az, hogy mennyire lesz sikeres. A helyében én is bevállaltam volna a Hordára regelést, de nem igazán értem miért ezeket a játékosokat küldte délre. Nem szeretnék senkit megbántani, de nem igazán látok jó startereket köztük, a tőzsde gondolom ott is üres szóval hiába vannak többen elég nagy hátrányba kerülhetnek.
 

DeletedUser87

Vendég
Az EW nagyon jó helyzetben van,nincs mitől félnie a területein. Ha nem köt diplomáciát a Hordával esélyes a végső győzelemre, az esetleges diplomácia az elején eldöntheti a servert, a Horda részére!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Nem igazán volt választása Vigyónak. 1 kontira regeléssel kb instant bukta volna a szerót, szóval muszáj volt 2-re menniük. K44 adott volt nekik, szerintem az a legkönnyebb konti. A kérdés az volt, hogy melyik kontira menjenek még. K45-öt erősebbnek érezte, így mentek inkább délre, ahol létszámfölényben vannak a Hordával szemben. A dipóval tud majd ügyeskedni és a Horda ellen hangolni a klánokat főként délen, Vigyót ismerve biztos meglépi ezt, a kérdés az, hogy mennyire lesz sikeres. A helyében én is bevállaltam volna a Hordára regelést, de nem igazán értem miért ezeket a játékosokat küldte délre. Nem szeretnék senkit megbántani, de nem igazán látok jó startereket köztük, a tőzsde gondolom ott is üres szóval hiába vannak többen elég nagy hátrányba kerülhetnek.

Még lett volna egy lehetőség... K44 és két 1/3 konti, két szélén...szerintem mindenki tudja, hogyan lesz a dipo, kérdés inkább az, hogy menyire fogja bírni ezt idővel és energiával, mert tudjuk hogy a türelme már nem a régi :)
Érdekes világ lesz, ahoz képest hogy senki sem gondoltam volna hogy V50 előtt lesz-e erős világ, én minden esetre örülök hogy nem egy V44-es világ lesz, ahol simán át mentünk a világon, hanem egy harcban dús világ remélhetőleg :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Érdekes.
Csend és hullaszag volt eddig.
Egy hordást sem láttam kint. Most meg jönnek mekkora rossz lépést huztunk, mintha belénk akarnák magyarázni. Szerintem mindenkinek leesett, hogy a lehető legjobb huzást léptük meg.
Igen, váltottunk a DSA startereiről a horda startereire. Délkeletre se lett volna értelme regelni, mert 3 átlagosan erős klán is jelen van, hnk, jf, cd.
Egyértelműen a Horda ereje, erősebb mint a V45 Sparta játékosállománya. Hordának kedvez a szerver. Ezért is tudták meglépni a 3 kontis regelést. Ami veszélyes, de egyben nagyszerű.
Mi Ew-sek is azért sakkozunk, ügyeskedünk. Megpróbáljuk a lehetetlen, remélem nem gond hogy nem feltartott kézzel játszunk!
Tibax szerintem te is tudod, összes déli játékosunk, már ma pacikkal szaladgál.
Azt se felejtsük el, észanyugaton kb 40.000 van bent mindenből. Első nap már Top1 lettünk a kontin. PErsze nem becsülünk se senkit, de lesz honnan tápolnunk a déli háborút.
Míg Hordának elkezdett délkeleten kialakulni egy koalició, akikkel azért összekell csapniuk. Az északi DSa starterek meg nem a védőgyártásról híresek, vagyis délen Séf és bandájának nem lesz elegendő mennyiségű védője. Dupla annyian vagyunk, és igen ha valakit kicsap, lesz duplaannyi játékosunk, aki visszakisérje.
De szerintem az Ew-nek több védő fog jutni délnyugatra, mint a Hordának.

De felesleges még ennyire előrehaladni. A sok félremagyarázás miatt szerintem egyértelműen átjön, hogy megleptük a hordát a déli regeléssel.
 

DeletedUser

Vendég
Én is egy kontira regeltem volna be 120 startert, tuti gond nélkül ellettek volna egymás mellett! Aztán 1 konti vs 2 kontiból harcolni az EW-t a jelenlegi 2.5 vs 1.5 helyett. Sőt, én amúgy hiszem, hogy 120 játékos behívása előregbe és középről haladva minden irányba, mint v1-en a Skulls lett volna a tuti start!

Ki mondta az egy kontit? Én a három kontit túl nagyképűnek tartom. A két délire mentem volna a helyükbe, távolságok se lennének akkorák, de ők tudják.

Én szinte biztosra veszem, hogy a Horda két északi kontis EW-regre számított, a déli jelenlét szerintem meglepte őket. De majd elválik.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Sokkat nem szoktunk írogatni, talán nem is fogunk, amint be indul az élet:)
 

DeletedUser

Vendég
Főleg amikor mindenki el kezd farmolni, így sincsen nyersi a barbiban, akkor főleg nem lenne, és csak hátráltatás lenne belőle :)

Persze mindenek meg van a hátránya,és előnye is, viszont a K54-en már most hátrányos helyzetben vannak az EW tagok, habár 2x annyian vannak, viszont a nyersi az úr, amig a horda már pacikal rohangál, adig az EW tagok még most gondolkodnak az istállón... Merész húzás volt ez vigyo részéről, viszont egyben butaság is, starterek melé be dobálni a tagok,hisz tudjuk hogy milyen sokat számít minden nyersanyag az elején főleg... Tőzsde üres, barbik üresek... Ez olyan mint a filmekben amikor az ostromolt várnak el zárják az élelmiszer útját :)

Én inkább kamikaze akciónak mondanám, de lehet tévedek... Én kíváncsian várom a folytatást :)

Szóval szerinted a DSA starterek, meg Gabera félnukeja mellé kellett volna beregeltetni a fél EW-t? Kevés rosszabb ötletet tudtam volna elképzelni. Itt lent Ulti messze van, Séféknek nincsen akkora előnye, és ami terjeszkedésben gátolja őket, az védekezésben hatványozottan segíti. Mindkét félnek nehéz lesz ott átütni a másikat. Séféknek az előnyt konkrétan alkalmazni, EW résznek meg kiütni a most erősebb, de egyedül levőbb tagokat.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szóval szerinted a DSA starterek, meg Gabera félnukeja mellé kellett volna beregeltetni a fél EW-t? Kevés rosszabb ötletet tudtam volna elképzelni. Itt lent Ulti messze van, Séféknek nincsen akkora előnye, és ami terjeszkedésben gátolja őket, az védekezésben hatványozottan segíti. Mindkét félnek nehéz lesz ott átütni a másikat. Séféknek az előnyt konkrétan alkalmazni, EW résznek meg kiütni a most erősebb, de egyedül levőbb tagokat.

Egyáltalán nem, mint fentebb is írtam hogy mit léptem volna, mert ahogyan vigyo írta startban nincs sok esélyük :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyáltalán nem, mint fentebb is írtam hogy mit léptem volna, mert ahogyan vigyo írta startban nincs sok esélyük :)

Annál túl sok ember került volna egymás hegyére hátára egy alapból gyenge kontin. Legalábbis szerintem.

De jó lesz ez, szépeket fog ott lent meccselni a két fél.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Én szinte biztosra veszem, hogy a Horda két északi kontis EW-regre számított, a déli jelenlét szerintem meglepte őket. De majd elválik.

Szóval szerinted a DSA starterek, meg Gabera félnukeja mellé kellett volna beregeltetni a fél EW-t? Kevés rosszabb ötletet tudtam volna elképzelni.

Ezt magyarázd meg kérlek mert úgy érzem, hogy ütöd a saját szavad. :D

Személy szerint én tudtam, hogy nem mertek K45-re jönni, nem nagyképűségből, de ott esélyetek nem lett volna.
Azzal is tisztában voltam, hogy nem csak 1 kontira mentek mert az hatalmas stratégiai baklövés lett volna. Ergo maradt a K54 amolyan másodlagos kontinak, szóval nem érzem meglepetésnek ezt a regelést. :)
 

DeletedUser18312

Vendég
K45re azért nem mentünk, mert nem a DSA ellen jöttünk harcolni, hanem a Horda ellen.
Van egy olyan elméleten, ha nem piszkáljuk a DSA startereit, nem fogják hosszútávon tolni ezt a szerót, és nem fogják úgy odarakni magukat, mint ha DSA színekbe játszanának. Akkor talán lelépnek a szeróról, és kialakulhat az igazi Horda VS EW párbaj.
Mert ez a Horda most nem horda, hanem kb egy világválogatott....
 

DeletedUser

Vendég
Ezt magyarázd meg kérlek mert úgy érzem, hogy ütöd a saját szavad. :D

Személy szerint én tudtam, hogy nem mertek K45-re jönni, nem nagyképűségből, de ott esélyetek nem lett volna.
Azzal is tisztában voltam, hogy nem csak 1 kontira mentek mert az hatalmas stratégiai baklövés lett volna. Ergo maradt a K54 amolyan másodlagos kontinak, szóval nem érzem meglepetésnek ezt a regelést. :)

Miért üti egymást? Az egyikben azt mondom, a Horda a két északi kontira várta az EW-t. A köviben pedig azt, hogy kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW-t. Ami ÉK-n van. Nem hogy üti, de szerintem kiegészíti egymást a kettő írásom. De várom a véleményed.
 

DeletedUser

Vendég
És ne feledjünk meg a többi kisebb, vagy inkább kisebb nevű klánról, akik azért még okozhatnak meglepetéseket.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Miért üti egymást? Az egyikben azt mondom, a Horda a két északi kontira várta az EW-t. A köviben pedig azt, hogy kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW-t. Ami ÉK-n van. Nem hogy üti, de szerintem kiegészíti egymást a kettő írásom. De várom a véleményed.

Leírom részletesen DJ barátom. :D
Szóval azt mondod, hogy a Horda úgy gondolta, hogy az EW a 2 északi kontira megy, tehát K44 és K45. Utána pedig kijelented, hogy "kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW.-t." Gabera és a DSA delegáció ( de szépen fogalmaztál :D ) K45-ön van, azaz északon. Ismét kiemelem, hogy szerinted kevés rosszabb ötlet van, mint ide regelni. Akkor szerinted mi miért vártuk volna ezt? :D Há nóóórmális vagy? :D
 

DeletedUser

Vendég
Leírom részletesen DJ barátom. :D
Szóval azt mondod, hogy a Horda úgy gondolta, hogy az EW a 2 északi kontira megy, tehát K44 és K45. Utána pedig kijelented, hogy "kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW.-t." Gabera és a DSA delegáció ( de szépen fogalmaztál :D ) K45-ön van, azaz északon. Ismét kiemelem, hogy szerinted kevés rosszabb ötlet van, mint ide regelni. Akkor szerinted mi miért vártuk volna ezt? :D Há nóóórmális vagy? :D

Hát mert ezt Ti nem tudjátok :D Négermém :DDD
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ez a chewbacca nem semi egy srác amúgy, vald be hogy fájt a legutóbbi találkozás, én szívesen harcolok ismerősök ellen, vagy másik világról ellenfél oldalról való tagokal, mégis valahogy mindenkivel el vagyok, és hülyülünk a csaták között, amig tőled azt láttni, hogy utálod a Horda nevét és akik a "színei" allat játszanak... Viseld emelt fővel a dolgokat, ez csak egy játék :p
 
Fent