EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!

Ma meghirdetem az összes EW játékosnak hogy Április 2.án indul szervezetten az EW. (hétfő)
Születés napom a család és barátoké.(szombat-vasárnap 31-1).
Ezenkívül jobb is a 5 napos indulás, pp/nyersi ár lejjebb esik, olcsóbban lehet majd haladni. Na meg addigra látjuk az erőviszonyok kialakulását a térképen, kényelmesen tudunk dönteni melyik égtájra megyünk. Észak-nyugat a terv.

Mivel tudomásom szerint a Horda ránk akart regelni, így mégszebb a történet, hogy nekik is 5 napot kikell várniuk ha ezt megszeretnék valósítani :)

Sok sikert kívánok mindenkinek a világhoz, remélem élvezetes és korrekt világ elé nézünk.

Ne feledjétek EW-sek, ma a teljes csoportos regelési programot megkapja mindenki tőlem, estefelé.
 

DeletedUser18312

Vendég
Szia!

Örülök hogy aggódsz értünk de a régi tagjaim biztos nem azért térnek vissza, hogy a Hordába elinduljanak. Szóval kitoborozni biztos nem tudnak tőlünk.
 

DeletedUser18312

Vendég
Én csak azt tudom, hogy 1 hetet kivár a Horda ;)
Egyébként nem indulok a Hydrával, egy ideig pedzegettük hogy közösen megyünk V48ra. De ők várnak még.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Jól informált vagy:eek:

De a hydra tagok gondolom indulnak majd :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Beszéltünk sos0922 ;)
Nos mivel már most 72-en vagyunk, és 60 a klánlimit, előre jelzem hogy 2 klánnal indul az EW kláncsalád.

Sok sikert mindenkinek, április 2.-ától találkozunk!
 

DeletedUser87

Vendég
Hajrá Elite Warriors! Remélem találtok egy jó erős szövetségest és a Horda orra allá borsot törtök!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez egy jó szerver lesz a két klán között, annyi, hogy itt is nagyon gyorsan kétváltozós lesz szerintem az egyenlet, mint V47-en, de a két résztvevő közt egy izgalmas csata alakulhat ki. Előnézetben a starter vs a beállt frontharcos klánok összecsapása lesz :) Természetesen hajrá EW

DJ
 
Fent