esélyek

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Add nekem a faluidat és nem kell belépned :)
van pár nemesem,csak kíséret nincs sok hozzá :(
És nem lelkestől. :D
Csak várnod kell 1 napot :DDDD
 

DeletedUser17487

Vendég
ESÉLYEK :

deadly megígérte a karácsonyi ajándékot a CNN-nek.

ÖSSZEGEZZÜK AZ EREDMÉNYEKET :

- A WikinG megszűnt, így az egyetlen esélyes klán amely felvehette volna a kesztyűt a CNN ellen, gyakorlatilag megsemmisült.
Maradt a ~HAT~ és az Rv na meg az R4W . Ezen klánoknak csupán idő kérdése és lejár a szerver számukra. A HAT még-még szervezni képes ellentámadásokat a másik kettőnek azonban kalap-kabát. Már csak az időt várják hogy kéthetente tucat falvakat bukjanak el , mindenféle ellenlépés nélkűl. Így gyakorlatilag a szerver sorsa már el is dőlt.

- A Wiking jobb tagjait megkapta a CNN , azaz minimum + 10 jó játékossal erősödött a CNN

- Balkenkreuz belépett a CNN-be ,ezzel a Rv alatt keletkezett egy aktív és jó ellenfél nekik, így +1 jó játékos a CNN-ben.

- Fültisztító kilépésével szintén egy jó játékost veszítettek el, és ezzel a középső térség meggyengűlt.

- Orthus magára maradt , az arcalla és uro accal egyetemben.

- Elemfalo gyakorlatilag már el is vesztette a játékot, csak még nem mérte fel a helyzetét ,mivel azt sosem fogja ....


Nos vázlatosan ennyi lenne a karácsonyi ajándéka a CNN-nek deadly shadow-tól.
Ha nem látnám a saját szememmel ,el sem tudnám képzelni,hogyan lehet ekkora öngólt lőni .
Ebből is levonható a következtetés, hogy a suszter maradjon a kaptafánál, aki meg nem konyít semmit a stratégiai játékokhoz az ne erőlködjön, mert csak bohócot csinál saját magából.
 

DeletedUser17450

Vendég
ESÉLYEK :

deadly megígérte a karácsonyi ajándékot a CNN-nek.

ÖSSZEGEZZÜK AZ EREDMÉNYEKET :

- A WikinG megszűnt, így az egyetlen esélyes klán amely felvehette volna a kesztyűt a CNN ellen, gyakorlatilag megsemmisült.
Maradt a ~HAT~ és az Rv na meg az R4W . Ezen klánoknak csupán idő kérdése és lejár a szerver számukra. A HAT még-még szervezni képes ellentámadásokat a másik kettőnek azonban kalap-kabát. Már csak az időt várják hogy kéthetente tucat falvakat bukjanak el , mindenféle ellenlépés nélkűl. Így gyakorlatilag a szerver sorsa már el is dőlt.

- A Wiking jobb tagjait megkapta a CNN , azaz minimum + 10 jó játékossal erősödött a CNN

- Balkenkreuz belépett a CNN-be ,ezzel a Rv alatt keletkezett egy aktív és jó ellenfél nekik, így +1 jó játékos a CNN-ben.

- Fültisztító kilépésével szintén egy jó játékost veszítettek el, és ezzel a középső térség meggyengűlt.

- Orthus magára maradt , az arcalla és uro accal egyetemben.

- Elemfalo gyakorlatilag már el is vesztette a játékot, csak még nem mérte fel a helyzetét ,mivel azt sosem fogja ....


Nos vázlatosan ennyi lenne a karácsonyi ajándéka a CNN-nek deadly shadow-tól.
Ha nem látnám a saját szememmel ,el sem tudnám képzelni,hogyan lehet ekkora öngólt lőni .
Ebből is levonható a következtetés, hogy a suszter maradjon a kaptafánál, aki meg nem konyít semmit a stratégiai játékokhoz az ne erőlködjön, mert csak bohócot csinál saját magából.

Jó duma, csak sajnos nem fedi a valóságot.:)

Balken belépett? Nagy ügy...majd ahogy most Lore, ő is befoglalás alá kerül, ha véletlen veszít 6-7 falut...CNN stratégia...

A többi részletre azért még várj, hiszen az elmúlt időszakban a Szövetség (tehát ennek részeseként mi is) elhoztunk pár falut.

HAT kiverte Davist
MI kiiktattuk Lore-t (Ne mondja senki, hogy nem, mivel "véletlen" akkor kezdték el befoglalni, amikor ki lett csapva és elhoztunk pár falut)...

Tehát kedves Dark (Aki distract fiókból írogat), ne vegyél mérget arra, hogy nekünk kalap-kabát. Sosem tudhatod mit hoz a holnap...mint anno a WikinG-nél.:)

Csókacsalád
 

DeletedUser17487

Vendég
Nem tudom,néha azon gondolkodom,hogy Te mivel kábítod magad . Mert még a speed sincs ennyire agymosó hatással az emberre :D

- Balken befoglalás alá kerűl ? Ugyan mivel ? Vagy inkább hogy kivel ? :D
3-4 jó játékosod sincsen akiket nem Te vinnél .
Támadást szervezni sem tudtok normálisan, sosem tudtatok.
Ez azért kevés lesz .
Húha . a szövetség elvitt két-három falut ?
Nézzünk már egy statsot !
[SPOIL]Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 23
Oldal 2: 12
Különbség: 11

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 182,187
Oldal 2: 101,745
Különbség: 80,442

chart


[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 215
Oldal 2: 65
Különbség: 150

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,618,552
Oldal 2: 482,153
Különbség: 1,136,399

chart


[/SPOIL]

Már damas megmondta hogy csak az inaktívjaikból tudtok foglalni ! Ez büszkeséggel tölt el ?
Hogy mit hoz a holnap ? Mármint kinek ? Kiknek ? :D:D:D
Számodra már semmit :D
Vagy talán kizáratod a CNN-t is ?
Elmondanám még Vezér nélkűl sem lenne esélyetek ....
Szóval hogy mit hoz a Mikulás, minden tisztelettől mentes deadly Úraságnak sohanapján ?
Ennél ****abb évzárót a klánod számára szerintem még te sem láttál :D
Olybá tűnik hogy ez a játék nálad egy katasztrófa

A'revoir Madmaselle !
 

DeletedUser17487

Vendég
A klánod, a klánotok menthetetlenűl elbukott :)
Még pár erőltetett karcsapás az emelkedő árban azok a levelek amikkel a CNN tagokat bombázod,és amelyeken vállvetve hahótáznak, hogy az Rv-nél jobb a csapat ..
Az igazság az,hogy ami nem működött jól,az nem működik sosem.
Ennek a világnak meg jövőre már vége is, úgy tavaszt saccolok,feltéve ha damasék ráfekszenek jobban a szervezésekre, mert ezzel a nyugdíjas tempóval még nyárig is elhúzhatják a szervergyőzelmet.
A CNN megnyerte a szervert jobban sakkoztak,jól számoltak, a győzelmet teljes joggal kiérdemelték.
Az Rv meg bohócot csinált saját magából, de legfőképp te deadly shadow, az észjátékot tudod sakknak hívták ,és ebben nem állod meg a mércét :)
Szerencsére.
 

DeletedUser

Vendég
Dark.. komolyan.. inkabb keszulj a support elleni "csatadra".. most komolyan mit akarsz tenni ellenuk?

A szerver eldolt? :) rendben, te kis jovobelato :) es azt miert nem lattad, hogy a wiking szet fog hullani?

Balkenkreuz pedig szanalmas az en szememben es mivel en nem ismerem es csak ennyit latok:
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1316866&type=&pn=-1

Hajnalban belepett a CNN-be es amig a "volt szovetsegesei" aludtak, addig o szepen foglalt falukat.. ez gerinctelen.. de persze csak az en velemenyem..

Ui.: A szerver sorsahoz mar semmi kozod.. kitiltottak es el is huztal innen nem?

miko
 

DeletedUser

Vendég
Lehetne még meglepetést okozni a CNN-nek, csak szerintem rossz emberek vannak rossz posztokon...de drukkolok nekik.
 

DeletedUser17450

Vendég
Nem tudom,néha azon gondolkodom,hogy Te mivel kábítod magad . Mert még a speed sincs ennyire agymosó hatással az emberre :D

- Balken befoglalás alá kerűl ? Ugyan mivel ? Vagy inkább hogy kivel ? :D
3-4 jó játékosod sincsen akiket nem Te vinnél .
Támadást szervezni sem tudtok normálisan, sosem tudtatok.
Ez azért kevés lesz .
Húha . a szövetség elvitt két-három falut ?
Nézzünk már egy statsot !
[SPOIL]Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 23
Oldal 2: 12
Különbség: 11

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 182,187
Oldal 2: 101,745
Különbség: 80,442

chart


[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 215
Oldal 2: 65
Különbség: 150

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,618,552
Oldal 2: 482,153
Különbség: 1,136,399

chart


[/SPOIL]

Már damas megmondta hogy csak az inaktívjaikból tudtok foglalni ! Ez büszkeséggel tölt el ?
Hogy mit hoz a holnap ? Mármint kinek ? Kiknek ? :D:D:D
Számodra már semmit :D
Vagy talán kizáratod a CNN-t is ?
Elmondanám még Vezér nélkűl sem lenne esélyetek ....
Szóval hogy mit hoz a Mikulás, minden tisztelettől mentes deadly Úraságnak sohanapján ?
Ennél ****abb évzárót a klánod számára szerintem még te sem láttál :D
Olybá tűnik hogy ez a játék nálad egy katasztrófa

A'revoir Madmaselle !


Valóban.:D

Lorehunter2 annyira inaktív volt, hogy végigleveleztem vele szinte az egész támadáshullámot.:D Johnatan Davis is aktív volt, hiszen 1 nappal a támadása előtt foglalgatott.:)

miko jól mondja: Miért nem láttad akkor a WikinG vesztét?

Továbbá: Ez a világ már nélküled folytatódik, így ne is vegyél részt aktívak az életében, mert a CNN-es haverjaidon kívül senkit sem érdekel, mit mondasz, mit írsz.:) Szomorú tény...tudom jól.

ÉN nem zárattam ki senkit, de ha lenne annyi eszed, amennyi nincs, pár oldalt visszaolvasva megnézhetnéd, hogyan zajlott le a dolog.:) De hát istenem, mit is várhatnék el tőled? Inkább csináld a videóid, amit a saját oldaladon nézegetek folyamatosan.:) Szép az oldal, de kevesen aktivizálják ott magukat.:( Ennyi volt a nagy támogatói/rajongói hadsereged szuflája? Ennyi, hogy már nem is nézik, nem is írnak?:D

Szóval előbb szerintem nézd meg mit hogyan és mikor, aztán írj, mert addig feleslegesen jártatod...

Vagy kérj a CNN-től egy fiókot. A sok "inaktív" vagy "abbahagyó" fiókok közül tuti lesz olyan, amit megkaphatnál.:) Annyi a kérés, hogy ne csináld azt amit szoktál. Belépsz a "barátaidhoz", nem kapsz vezetőségi posztot ezért mind egy hisztis menyasszony visszalépsz a saját kis klánodba és dicsőséggel átadod a falvaid valakiknek és kijelenteted, hogy mekkora hős vagy...mert nem vagy az és nem is leszel!:D

Lehet, hogy esélytelen volt a helyzed egy ideig, de már koránt sem annyira siralmas, mint anno.:) Ezenkívül MI a SZÖVETSÉG tagja vagyunk, tehát a SZÖVETSÉG teljes klánlistáját tedd be a statodba, ahogy én is szoktam.:)

Köcce, Csáó
 

DeletedUser16021

Vendég
"Ezenkívül MI a SZÖVETSÉG tagja vagyunk, tehát a SZÖVETSÉG teljes klánlistáját tedd be a statodba, ahogy én is szoktam." Jaja, és ne felejtsd el beállítani a 24 vagy 48 órás szűrőt sem:)
 

DeletedUser17487

Vendég
"Ezenkívül MI a SZÖVETSÉG tagja vagyunk, tehát a SZÖVETSÉG teljes klánlistáját tedd be a statodba, ahogy én is szoktam." Jaja, és ne felejtsd el beállítani a 24 vagy 48 órás szűrőt sem:)

BIG LIKE : -)))

Dark.. komolyan.. inkabb keszulj a support elleni "csatadra".. most komolyan mit akarsz tenni ellenuk?

A szerver eldolt? :) rendben, te kis jovobelato :) es azt miert nem lattad, hogy a wiking szet fog hullani?

Balkenkreuz pedig szanalmas az en szememben es mivel en nem ismerem es csak ennyit latok:
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1316866&type=&pn=-1

Hajnalban belepett a CNN-be es amig a "volt szovetsegesei" aludtak, addig o szepen foglalt falukat.. ez gerinctelen.. de persze csak az en velemenyem..

Ui.: A szerver sorsahoz mar semmi kozod.. kitiltottak es el is huztal innen nem?

miko

Nocsak a gyógyszert már klánszinten osztogatják ? : -))

Balkenkreuz nagyot nőtt a szememben amikor a CNN-t választotta utánunk.
Ezzel bebizonyította,hogy még mindig jó barát ....
És teljesen mindegy milyen indokkal tette, amikor valaki döntést hoz az mérlegel mindent.
Már mindenki annyit,amennyit lát.
Nem fogok belemenni helyi jellegű erőfitogtatásokba mint ahogy azt deadly Uraságtól méltán elvárhatnánk, felűl emelkedni kell ezeken az egyértelműen bukást el mis-másoló statisztikáin ,kifogásain...

deadly + miko = Rv :D:D
Olybá tűnik !
Két ember egy klán :D
Játszani mondjuk egyiket sem láttuk , vagyis jól játszani nem.
A gyengébbeken felhízlalni magunkat mindenki aki a TOP 100-ban már benn van ,ezt elmondhatja magáról...

Fültisztító melyiken is játszol ? A v3-ason átvettél egy accot,láttuk.
Majd átszólunk az érdekedben : -))

Hajrá CNN !
Már alig várom : -))
Persze majd a cnn szervergyőzelmét is Darkra fogjátok, mivel a felelősségtől teljesen hadilábon álltok.
Bár ha úgy vesszük, nem hibáztatható senki azért, ha rossz klánt hozott össze, egy rossz csapatot,amit aztán még rosszul is vezetett. Hiszen ez is arról szól, hogy a jobbik kerekedik felűl,mint mindenhol az életben és mindenben.

Boldog Karácsonyt az igazaknak !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Miért ne?? :)
Distract,ezt inkább a CNN topikban tedd,akkor témánál maradsz,és egy szót sem szólhatnak,az azért van,hogy a klánt éltesse :D
 

DeletedUser

Vendég
Balkenkreuz nagyot nőtt a szememben amikor a CNN-t választotta utánunk.

Egyszer barát egyszer utolsó féreg ?
Én beszélgettem vele sokat kilépésem után és mondta, hogy a CNN-be fog menni. Hála isten ő tisztán lát mint írtad és a rólad alkotott képe is tiszta.

Fültisztító melyiken is játszol ? A v3-ason átvettél egy accot,láttuk.
Majd átszólunk az érdekedben : -))

Szólunk? Neked vannak barátaid?
Ki fog rád hallgatni? Én sokat játszottam V3-on ahol az ellenfelek is barátok...Ellenféllel klántalik stb.
És ha tudni akarod még hadat sem üzent egymásnak a 2 klán, mert ennyire szorosak a kapcsolatok...de te ezt nem értheted.


Persze majd a cnn szervergyőzelmét is Darkra fogjátok


Sajtmacska már egyszer mondta, hogy ne játsz tudathasadásost, de így legalább lesz egy barátod :DDD

És gondolod át szépen amit mondani akarsz, olvasd át mielőtt elküldenéd és nem kell szerkesztgetni... 9 éves hugom tanulja az iskolában, ő megérti...igaz neki barátai is vannak..szóval nem lehet összehasonlítani titeket! :)

Vicc vagy, ennyit tudok rád mondani :D
 
Fent