Erősítés csoportosítása!

  • Témaindító DeletedUser8691
  • Kezdés ideje

DeletedUser8691

Vendég
Sziasztok!
Ami nállam 4 év alatt kiverte a biztosítékot folyamatosan, az az, hogy az erősítés amit SAJÁT falvamból küldök magamnak mindet mondjuk átcsoportosítom egy helyre mert jön oda támadás , és ki akarom védeni. DE KÖZBEN a HÁT FALVAKBA SEMMI NEM MARAD TEHÁT VÉDTELENEK. Mondjuk legyen 3 falum , hogy megértsétek mit akarok mondani:

Legyen: Germania, Italy, Magyarország... Nos, Germánia nagyerejű offenzíva éri átcsoportosítom az erőket Italyból és magyarországról. Ilyenkor nem marad semmi italyba és M.O-n. Szóval Germánia-t megtámadták kész vége. Egyszer csak a védtelen italyt támadják, na ilyenkor visszahívom a Germániába lévő egységeket amit küldtem italíból hogy védjék, plusz küldöm GERMÁNIÁBÓL az ott lakó katonákat. Utána ITT JÖN A LÉNYEG. MAGYARORSZÁGRA VISSZAKELL HÍVJAM AZ EGYSÉGEKET AMI FÉL ÓRA AZTÁN MEGINT ELKÜLDENI ITALY AMI MEGINT EGY FÉL ÓRA ÉS ATYA GATYA ITT A TÁMADÁS.
Ezt kéne megoldani, hogy az erősítéssel pláne ha saját falvad erősítése tudj vele rendelkezni... Ha egyfaluba van mind akkor összesített támadást... A Tanya hely a kérdés? Maradhat a szülőfaluja, csak egyikhelyről egyből tudjam küldeni a következőre....

Nos ennyi röviden aki nem érti netán kifejtem neki. De ez idegesítő szokása a klánháborúnak... Kezdjetek vele valamit pls mert szörnyű.

Meg még valamit elfelejtettem, olyat kéne még ha én mondjuk küldök xy-nak segítséget akkor legyen ott egy rublika, hogy mit tudom én: Légió átadása, ha ezt bejelölöm a fél akinek küldtem az erősítést akár vissza is tudja támadni az illetőt aki támadja... És ezt én mondjuk amikor épp a falujában állomásozik xy-tól visszahívhatom. Vagy még visszaélést ezzel úgy lehetne megoldani, hogy időleges visszahívás Benyomom a gombot és akkor amint visszaérkezik a falujába már megy is haza. Nagyon jók lennének ezek a gombok sokkal élethűbb lenne a játék...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent