Elmék

DeletedUser16953

Vendég
Ezért kár volt felkelni 4kor :)

Bármikor amikor olvasom a hsz-aid ez az érzés kerít magáévá:
facepalm.png

A vádaskodáshoz meg no comment, nem értem minek ír ide az, aki fél éve fülét,farkát behúzva elmenekült.
 

DeletedUser

Vendég
Helyezés Klánnév A legjobb 40 játékos pontszáma Összes pont Tagok Átlagpont játékosonként Falvak Átlagpont falvanként

1 MLN 162.437.735 208.997.285 67 3.119.362 19518 10.708
2 Elmék 103.247.170 116.196.510 65 1.787.639 11185 10.389
3 KH-BL 97.557.848 121.172.962 72 1.682.958 11587 10.458


Na ugye megmondtam én :)

Az Elmék fogják átvenni a szervert :p

A következő lépésekre fog sor kerülni.

1...kinyomozzák ki a szerver vezető klánjának Vezére és elküldik .....nyaralni Hawai szigetére vagy valamelyik magyar pocsolyába :D
2...Ezután a széthulló klán gyengébb hitű játékosait szép szóval vagy mézes madzaggal átcsábítják magukhoz ( ne kelljen ellenük harcolni ) ,megszerezve ezáltal az abszolút első helyezetet a szerveren.
3... Valószín hogy a No 2 és No 3 klánok Vezérei is be dobják a kulcsot, mert elmennek nyaralni, vagy síelni Ausztriába (attól függ mennyire jönnek ki idővel :p )
grimanyo bejelenti hogy családi okok miatt hirtelen el kell hagynia szeretett klánját, és lelép a szerverről....
Hogy miért azt inkább ne kérdezzétek,kínos témát feszegetnétek :p
4...A megmaradt vezető klánok jobbjait (nagyobbjait) is átveszik,mert harcolni nemigazán tudnak ,így könnyűszerrel megkerülhetik a háborúskodást ami felesleges pénz és energia kidobást jelentene az Elmék klán Vezetőségének.
Hiszen a háborús játék sosem ment igazán nekik :p .....Így az átvétel és az érdekes eltűnések egymással arányban lesznek .
5...A maradék klánocskákat könnyűszerrel legyalulják, hiszen ekkor már könnyen össze tudnak gyűjteni 2-3 esetleg 5000 nukét a szívósabb célpontokra . Becsapódási idő 1-2 nap behatárolhatóan,mivel a precíyz támadások összehangolásában sohasem voltak járatosak és csapatvezetés szintjén eddig sem szereztek sehol gyakorlatot.
6...A betetőzés a következő keretek mellett fog végbemenni : Elmék és Arkhimédesz eljátsza a tripla szaltót itt a külső fórumon :D A mennyire szuper klán ,és hogy mekkora hősi küzdelmet hajtottak végre ,és hogy milyen nehezen jutottak el idáig etc,etc.....Az Elmék arculata ekkor már megváltozik . Az eddig szolíd és odaadó barátból kialakul egy magától eltelt , és dölyfös klán óriás ,amely vezetése már átszínezi még a lenyugvó nap vörös égboltját is az Óceán felett, amelyet a Hawai nyaralónkból jól meg lehet figyelni :D
...Apropó... Te nem oda kaptál jegyet ? :O Óóóó mennyire kááár !

Nem speedezem . Soha nem tettem. Ellenben veled...
Javaslatom a következő!
A hajnali blődség írogatás helyett inkább lemehettél volna egyet csajozni!
Nagyon rád férne!


Gork.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Nekem nincsen javaslatom.


Mert attól hogy kis csónakosként most egyszer itt vagy aztán egyszer ott, ez még nem feltételezi azt ,hogy tovább is látsz a falvaid határain túl....

Ezért kár volt felkelni 4kor :)

Bármikor amikor olvasom a hsz-aid ez az érzés kerít magáévá:
239 bővítmény megtekintése

A vádaskodáshoz meg no comment, nem értem minek ír ide az, aki fél éve fülét,farkát behúzva elmenekült.

Érdekes ,én még ott találom magam ,nem kevesebb mint 300 falunyi aranytallérral :p
Egyébként meg : Tetszik a fényképed :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Azok a tallérok azok amik semmit nem érnek. :)

Amúgy Darky mit ettél (mit ittál?) a múltkor este, amitől átmentél jövendőmondóba? Tudod mit csináltál? Rajzoltál magadnak egy tenyeret és jósoltál belőle :D
 

DeletedUser17017

Vendég
ugye ,ugye máris érzed a régi ismerős zsibbasztó érzést :D

Hát sok sikert , a szervergyőzelemhez.

A vége előtt Ki kell osztanotok még pár Balken Tours üdülési utalványt ,de semmi gond, az igazgatóságnak fussa :D
 

DeletedUser

Vendég
Na hajrá,szét bomlasztottátok a Muffokat, gondolom Montipájton tudta hogy itt nem nyerhet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hölgyek, urak!

Megkérdezhetném hogy mitörténik most Montival?
Montipapa azt írta végé van, és ő nem játszik tovább..
De akkor most hogy kerül a SoA-ba? Mégis folytatja pályafutását..
Vagy az Elmék elvették elméjét és elmeháborodot lett :confused:
Vagy csak félt hogy az =MHC= kikap, és ezért inkább oszlatta és belépet egy másik klánba hogy azzal a csürhével kapjon ki...
. :D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Hölgyek, urak!

Megkérdezhetném hogy mitörténik most Montival?
Montipapa azt írta végé van, és ő nem játszik tovább..
De akkor most hogy kerül a SoA-ba? Mégis folytatja pályafutását..
Vagy az Elmék elvették elméjét és elmeháborodot lett :confused:
Vagy csak félt hogy az =MHC= kikap, és ezért inkább oszlatta és belépet egy másik klánba hogy azzal a csürhével kapjon ki...
. :D:cool:

csürhe?
hát téged honnan szalajtottak? :)
 

DeletedUser17017

Vendég
:D:D:D

Hát ez jó .
Amnin -ról nekem mindig a Milka jut az eszembe :D
nem tudom miért,biztos a betűk miatt.

Milyen biznisz?
Naponta kap egy tejcsokoládés milkát? :cool:

Megkapta a jól kiérdemelt két hetes üdülését Tahitire :D
Szigorúan csak Elmés körökben (;
Azt ki tudja ,lehet épp Arkhal sétálnak kettesben a lenyugvó napfényénl a tengerparti pálmafák alatt .
Ahhh milyen romantikus :p
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D


Megkapta a jól kiérdemelt két hetes üdülését Tahitire :D
Szigorúan csak Elmés körökben (;
Azt ki tudja ,lehet épp Arkhal sétálnak kettesben a lenyugvó napfényénl a tengerparti pálmafák alatt .
Ahhh milyen romantikus :p


Csak aztán nehogy földrengés legyen, és a végén egy Micheal Jackson - We Are The World 25 For Haiti - Official Video
másodperceinnél csodáljuk meg arc képüket.... :cool: :D
 

DeletedUser

Vendég
Az istencsászárt szeretem, de most nem azt írtam ki.
Persze ha nagyon hiányolod megváltoztathatom :)
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D

Hát ez jó .
Amnin -ról nekem mindig a Milka jut az eszembe :D
nem tudom miért,biztos a betűk miatt.



Megkapta a jól kiérdemelt két hetes üdülését Tahitire :D
Szigorúan csak Elmés körökben (;
Azt ki tudja ,lehet épp Arkhal sétálnak kettesben a lenyugvó napfényénl a tengerparti pálmafák alatt .
Ahhh milyen romantikus :p


Csak tudnám engem miért nem visznek valami túrista paradicsomba... úgy csináltam Darky ahogy mondtad, alapítottam klánt, top1 lett, még sincs itt a repülőjegy :(
Szerintem tévedtél, vagy az elme bank becsődölt. :S
 

DeletedUser

Vendég
Lehet rosszul csináltad, vagy már adósság van a ELME NEMZETI BANK fele, így a hitelkérelmed a nyaralásra, elutasították. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Az istencsászárt szeretem, de most nem azt írtam ki.
Persze ha nagyon hiányolod megváltoztathatom :)

Amelyik neked szimpatikus, azt írod a neved mellé.
Én csak ötletett adtam neked, azt nem mondtam hogy valósísd is meg.
 

DeletedUser17017

Vendég
Csak tudnám engem miért nem visznek valami túrista paradicsomba... úgy csináltam Darky ahogy mondtad, alapítottam klánt, top1 lett, még sincs itt a repülőjegy :(
Szerintem tévedtél, vagy az elme bank becsődölt. :S

"A hiba nem az Ön készülékében van :) "

Rosszúl csináltad.
Első recept hogy elég keménynek kell ahhoz lenned,hogy ne bírjanak veled ,illetve miattad ne bírjanak előrébb jutni :D
Ekkor kopogtat majd hozzád a pénzespostás és hozza a rep.jegyet :D :D
Lehet épp Romániába
 
Fent