~Elit Harcosok~ [~ELIT~]

DeletedUser12127

Vendég
A V7 győztes klánja a VHELME (Elvetemült Déliek) lett, mely profiljának az első sorában így határozza meg magát:

ELME - NaMacs - VHL - ELIT Unió

Több mint 200 klánból ez a 4 maradt meg, aki a győztes csapatot alkotja.

Ebben a 4-ben ELIT benne van. És megérdemelten van benne.
 

DeletedUser

Vendég
Megérdemelten,persze :)
Nem mert oldalba támadni Titeket :D ,hanem a Sim Cityt választották.
És igazuk is volt.
Így is túl lehet élni valamit.

A Namacsot hogy kiírod az meg maga a vicc :D

VHL-A és ELME .
Csak Ők ketten .

Mint az később megtudtuk a Tiednek sem, mivel hol ebbe, hol abba a klánba botlottatok és ott megállt a tudomány.
Megjegyzem teljesen más volt az ELIT-nek a szerepe a V7-en, de gondolom Te ezt sokkal jobban tudod mindenkinél :D

Én csak azt állítom amit megtapasztaltam :)
és mint a WikinG vezére ,kijelenthetem hogy az ELIT maga volt a vicc :D
A fórumotokról kapott jelentéseken mindig jókat röhögtünk :D

De tudod mit ?
A v17-en szívesen várunk ;)
Oda jöjjetek Sim Cityzni :p :D

A v7-et meg egyetlen klán nyerte meg , az ELME
Az ,hogy most is fogják a kezeteket ,az arról ad tudomást ,hogy még mindig nem tudjátok mi a játék lényege :D
A szervergyőzelemről lemaradtatok, de jól ki lettetek használva .
Fogadd őszinte elismerésem !

[YOUTUBE]Z_v1RSbGlRU[/YOUTUBE]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Még jó, hogy a Te véleményedre a kutya sem ad (és kiváncsi) :)

Minek is kellett volna oldalba támadni az ELME-t, mikor ott volt a WIKING, HSFC, később az AK és a kisebb klánok :D

A V17-et most egyenlőre kihagyom, mert itt a nyár, megnyertük és vége a V7-nek, (bár Neked ez hamarabb sikerült), most nyaralok a családdal ;)
Majd egy későbbi világhoz csatlakozom (talán), remélhetőleg addig megunod a KH-t :D

Egyébként majd tekintsd meg a dicsőség csarnokát, hogy hol fejeztem be (és még jó pár ELIT-es), így a jól ki lettetek használva megjegyzésedet nem is értem. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy mondod.
A kutya az nem ad :D


ELIT harcosok :D:D

Erről inkább bilgekagan-t kérdezzük meg :D
Lenne pár mondata hozzá :D:D:D

Apropó : Még mindig 3 nemessel támadtok ? :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Jaja...gondolom Te is úgy születtél, hogy a diploma a pelenkádba volt gyűrve :D
A KH-t is úgy kezdted, hogy kioktattad a kitalálóját, hogy ennek így kell lenni, mert megjöttél :D ...hagyjuk már :)

Mindenkinek van véleménye a másik, játékáról, viselkedéséről, hozzáállásáról, egyébről, csak Te nem hallod meg a tömeget amelyik hozzád szól :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem pelenka sem kellett,mert mindig ki tudtam magam vonszolni a wc-re :D
babakocsistúl is :D
Rajtad viszont még mindig ott van :D:D:D

de igazad van .
miért is vitázom a tömeggel ? :confused: Hát érthetetlen :D
 

DeletedUser6772

Vendég
Még jó, hogy a Te véleményedre a kutya sem ad (és kiváncsi)
Ez ebben a formában azért nem igaz,nem gyakran de most egyetértek Darkyval,az egész Elitből volt 4ember aki említést érdemel,bár egyet se tudnék felsorolni,azért majd 1,5év v7után ez elég érdekes....
ELITkém...

De grat Nektek,megmutatottátok,hogyan kell harc nélkül szervert nyerni,ez rajtatok kivül eddig senkinek nem sikerült:D
Ha másból nem,ebből tanulhat mindenki,főleg Te Darky;)
 

DeletedUser

Vendég
Én már a v1-en megtanultam ezt a BFK-tól :D

Sajnálom,nekem nem megy ,hogy egy aktív passzív klánt vezessek ;)
Inkább fejbe lövöm magam :D
 

DeletedUser6772

Vendég
lesz ott még izgalom,ahogy hallom a Cotorékhoz visszamentek Cactusék,sztem a fél BFK átlép majd fél éven belül hozzájuk:D
 

DeletedUser12679

Vendég
Az Elit-ben több remek játékos is volt, és volt egy nagyszerű vezérük, NILEMAN. Ő szerintem bármelyik klánba beférne, a legnevesebbekbe is.

Egyébként ez a "vita" kicsit arra hajaz, hogy milyen a jó játékos. Ez meg ugye elég összetett dolog. Nem csak a TOP támadó, vagy védekező az. Például a kitartás és az aktivitás is nagy erény ebben a játékban. Meg persze ha az ember jó csapattag, megbízható játékos.

Elevickélni egy szerver győzelemig, az részben logisztikai feladat is. Óriáasi területet kell birtokolni, és amíg van aktív ellenfél, addig megvédeni is. Ahogy egy klánban, úgy egy szövetségben is szükség van a kevésbé harcos, de megbízható és szorgalmas tagokra. Ők felügyelik a hátországot, a legjobb harcosok pedig viszik a frontokat. Igaz, az Elit nem döngette a TOP listákat. De fontos részük volt nekik is a győzelemben. Ha nem volna klánlimit, akkor talán nem élnének meg a "kisebb" klánok. Így viszont feltétlen helyük van minden szerveren.

És miért is lettek kihasználva? A legaktívabb, legügyesebb tagjaik benne voltak a győztes klánban. A többiek pedig ott lehettek a szerver végéig, amit eleve kevesen mondhatnak el magukról, ráadásul a győztes oldalon. Ezt még kevesebben. Talán akkor mondhatná bárki, hogy ki lettek használva az Elit tagjai, ha a győztes a végére befoglalta volna őket a győzelem érdekében. De egyetlen szövetséges falut sem foglaltunk el a győzelemhez!

Persze ez az én személyes véleményem. Kívülről, pláne a másik oldalról nézve nyilván minden másnak mutatkozik...
 

DeletedUser

Vendég
Neee,azért ne bántsad Őket ,öröm volt nézni amint az egyik kisebb (200 ezer pontos ) tagjuk lenn délen az egyik általam helyettesített HSFC-s accot foglalta be nagy nehezen , hogy jelentkezett az ELIT fórumán ,hogy "menni akarok én is a Wiking frontra !" :D
A kis buzgárka :p

Csak mert grimlinek vagy kinek azt a pár szétszórt falvát elvitte két hét alatt xP

De azért még zsoltr-nek bemostam onnan egy foglalást amit már nem töröl ki az isten sem :D
 

DeletedUser12679

Vendég
Hát vegyük sorra a déli félteke komolyabb klánjait.

Volt ugye nekünk egy szövetségesünk, a SZO klán. Ők nagy bátran hátbatámadtak bennünket, a DC segítségével. Később be is olvadtak hozzájuk (ami maradt belólük), de nem jártak nagy sikerrel. Elbuktak a DC-vel együtt.

Volt mellettünk egy nagyon harcias csapat, a REBORN. Nagy vitézek voltak, amíg velünk szembe nem találták magukat. A SZO legyőzése után tudtunk velük érdemben foglalkozni. Onnantól elég gyorsan összeomlottak, és eltűntek.

Voltak az Uni klánok. Szépen tartották magukat, amíg mnt-ben voltunk velük. Harcoltak is, a VHL ellen. De amikor mi is beszálltunk a háborúba, eltűntek ők is hamar.

Volt még a HSFC. Nekik épp az lett a vesztük, hogy a két háborúzó szövetségesünk közül az Elit-et kezdtük támogatni, miután beolvasztották a korábbi testvér klánunkat, a Z-O klánt.

Na és ott volt még az Elit. A HSFC-vel voltak határosak, velük háborúztak. Később a Wiking-el voltak tán határosak, és persze szinte végig velünk. Egyész biztos bölcs döntés lett volna, ha megtámadnak bennünket? Mert hogy ellenünk lehetet volna komolyabb frontjuk.

A harcosabb tagjaik egyébként költöztek a távolabbi frontok mellé. Mi pedig menet közben folyamatosan vettünk át tagokat az ELME-be.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem kellett volna ennyit írnod csak hogy istápold a partnercéget :)
Az volt a szerencséjük,hogy a VHL helyén nem ők voltak ott,mert akkor bizony ez a végjáték máshogy festett volna :rolleyes:

[SPOIL][YOUTUBE]C5qsN43mMKg[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser12127

Vendég
Mindenkinek ott kell helytállni ahová a szerver lepottyantja. A VHL a délnyugatot választotta rögtön a szerver indulása után, az ELIT tagjai meg a délkeletet, jóval a szerver indulása után. A Wiking atyja pedig északkeleten akapított birodalmat magának.

A VHL ott volt a végén, az ELIT ott volt a végén. A Wiking nem volt ott. Ezt kéne megemészteni, Darky.
 

DeletedUser9485

Vendég
:)

Már megérte betenni a címert, - ami sosem volt kirakva - csak,hogy ne vesszen el. :D
 

DeletedUser

Vendég
...az egész elitből volt 4ember aki említést érdemel,bár egyet se tudnék felsorolni,azért majd 1,5év v7után ez elég érdekes....
Elitkém...
De grat nektek,megmutatottátok,hogyan kell harc nélkül szervert nyerni,ez rajtatok kivül eddig senkinek nem sikerült:d...

:D:D
 

DeletedUser

Vendég
A Namacsot hogy kiírod az meg maga a vicc :D


Ó, valóban? :) A vicc fogalmával a hosszú hónapok alatt teljesen egybefonódott Dark "Pákó" Lord fogalma, gyakorlatilag a kettő egy és ugyanaz. Savanyú a szőlő, de nem baj... szívjad csak a fogad, ezt már senki (még te sem :D ) nem veheti el tőlünk :)
 
Fent