~Elit Harcosok~ [~ELIT~]

DeletedUser8923

Vendég
oké,akkor mond meg hogy melyik az igazi :D

4 támadás ,mindegyik ostromsebességgel , majdhogynem egy időben becsapódva , és csupán egy faluból.
Kérném akkor a pontos választ :)

Minek mondjam meg? Amikor ideérsz úgyis látod melyiket védtem be nem? :D

De amúgy a válaszom: vagy a 3 vagy a 5ös falumra érkező az...pontosan nem tudom melyik, mert ezt a stratégiát két többféleképpen ismerem(de ez a kettő a legszokványosabb), azért mondom :D
 

DeletedUser8923

Vendég
4 front - 5 front - 6 front etc...

Kérném a klánok pontos méretét is :)

Nálunk csak 5 ellenség van a diplomáciában, a 6.-at már leszavazták :D hogy majd ha ezekkel végeztünk csak akkor tegyem be őket ellenségnek :D

Mi 5 milliósak voltunk kb...
1 front: 1,8milliós klán (egykori hun-e)
2 front: 1,7milliós klán + egy 400.000pontos akadémia, de ez nem számított semmit (egykori MF)
3 front: 2,5milliós klán (egykori death)
4 front: kb 1milliós klán (elfelejtettem a nevüket, utánanézek majd xD)
5 front: 10milliós klán (még most is van -SZO-)
 

DeletedUser8923

Vendég
Seno te ki is vagy ??? mutakozbe nelágy iletlen :)

Ohh bocsánat tényleg :))

Senos vagyok, legalább 3-4 éve játszok...a V1 szereztem a kezdeti tapasztalataim az akkor hirhedt Arany-Horda klánból, akikkel a világ 4. klánját vertük (123millió pont, nekünk 10millió...nekik 400 tag, nekünk 15-20tag)
Mindegyik világon megfordultam, a legtöbb időt a V1-V5-V7en töltöttem...régen Rick7 néven játszottak, lehet valaki így ismer :D

Nekem a játék nem az életem, csak kikapcsolódás, de szeretek játszani, de néha unalmas már a sok falunál...(V5öt azért hagytam abba)

Röviden ennyi :D
 

DeletedUser

Vendég
Jó akkor a válaszok sorban :)

1: Egyik támadás sem éles ami feléd megy , ha élesnek lehet-e nevezni,mert ha megfigyeled a 000 sorszámmal ellátott faluim a Felderítőfaluim ,és ami feléd megy az 1-1 kossal lassított minimális felderítőcsapat :D

2: Nem vagytok rosszak ,de azért mi sem panaszkodhatunk :)

- I: egy szétesőfélben lévő klán ami 807.000 pont ( már csak )
- II: egy 13 Milliós klán
- III: ennek a klánnak az Akadémiája ami 6 Millió
- IV: egy 4 milliós szétesés alatt lévő klán ami nem fog szétesni :) (már csak)
- V: ebből a klánból kivált 2 játékos a maga 200.000 pontjával
plusz azon zúzalékok amely játékosok innen váltak ki ,és elérik a 2-300.000 pontot
 

DeletedUser8923

Vendég
Aha...:D Az első megérzésemre kellett volna támaszkodnom, na mind1...én úgy is ismerem ezt ahogy te leírtad, még anno a V5ön tanultam, nem egyszer használtam :D
Azért gondoltam, hogy támadó, mert ott volt a T betű és az támadót szokott jelenteni :D

Grat, sok sikert hozzá :D
 

DeletedUser

Vendég
:) hat darky nem rossz de azartkicsik a számok :) Ha mi panaszkodnak akkor be telne legalább 3-4 oldal :D
 

DeletedUser

Vendég
Aha...:D Az első megérzésemre kellett volna támaszkodnom, na mind1...én úgy is ismerem ezt ahogy te leírtad, még anno a V5ön tanultam, nem egyszer használtam
Azért gondoltam, hogy támadó, mert ott volt a T betű és az támadót szokott jelenteni

Grat, sok sikert hozzá :D

A faluim elnevezésében nem fogod meglátni a különbséget a Támadó és a Védő között :)

A {T} betű azt jelenti hogy ott még Tanyát kell húzni, a * azt jelenti hogy a 30-as bányái már megvannak de még nincs kiépítve , a ** meg azt jelenti hogy teljesen kiépített falu,azaz az összes épület elérte a kívánt szintet :)
 

DeletedUser8923

Vendég
A magyar 1. szerver 2008 májusa körűl indult :)
milyen 4 éve ??? :D

Az nem lehet...:D Alapból több mint 1 éve mentem fel elsőnek az 5ös szerverre, és a 2ik szerver után sokára tartott megcsinálni a 3. szervert, tehát el vagy tájolva :D Ja és az 5ös szeró akkor már rég elindult xD
 

DeletedUser8923

Vendég
EZ nem lehetséges...tényleg 08 májusában indult :O
Ilyen soknak tűnik ez az idő? XD Azt szokták mondani, ami jó azt többnek gondoljuk :)

Akkor visszavonom...tényleg igazad volt!
 

DeletedUser8923

Vendég
Egyszerűen akárhogy számolgatok, nem lehetséges!!! XD
Sokkal több ideje már :D
 

DeletedUser

Vendég
pedig nem :)
nekem is vagy tíz évnek tűnik :D

az első kérelmem ,amit a supportnak írtam nem sokkal a kezdés után :D

Fellebbezés Dark Lord Világ 1 2008-07-16 14:41 Lezárt
Ekkor még csak 1 falvam volt, és a v1 Skullst is ekkortájt alapította meg bala :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8923

Vendég
Hát de komolyan...ha arra gondolok hogy még a V1-V2ön az elején csak játszadoztam elég sokáig, utána indult csak be az élet a V1 (de csak a társaság miatt, ezért kaptam főleg kedvet a játékhoz) aztán a V5ön több mint 1 éve eltöltöttem, pedig nem az elején mentem be...egyszerűen nem értem hogy lehet csak ilyen kevés idő xD
 

DeletedUser8923

Vendég
Nem tudom...a V5 2009 februárjában indult...én májusban kezdtem el játszani, aztán abbahagytam augusztusban és újrakezdtem szeptemberbe xD Visszacsaltak a klántársak :D
 

DeletedUser9485

Vendég
Itt legalább megmarad. :)

Elit_c_mer_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Mit nem adtok fel ? A játék egész ideje alatt nem volt önálló terjeszkedési elképzelése ennek a klánnak ! :D
 

DeletedUser

Vendég
Mit nem adtok fel ? A játék egész ideje alatt nem volt önálló terjeszkedési elképzelése ennek a klánnak ! :D

Mint az később megtudtuk a Tiednek sem, mivel hol ebbe, hol abba a klánba botlottatok és ott megállt a tudomány.
Megjegyzem teljesen más volt az ELIT-nek a szerepe a V7-en, de gondolom Te ezt sokkal jobban tudod mindenkinél :D
 
Fent