~Elit Harcosok~ [~ELIT~]

DeletedUser8923

Vendég
Üdvözlet V7!

Klánunk már egy ideje tapossa a V7et :) Hát gondoltam már elég szép eredményeket elértünk megéri egy topikot nyitni neki...:D
Klánunk célja nem a TOP1-nek lenne, szimplán a délkelet egyik erős klánjává válni (ami már sikerült is) :D

Klántagjaink összeszokott és aktív játékosok, már több világot is megjártunk!!!

Üdv: Senos

A topikba bárkit várunk, aki volt vagy most ELIT-es vagy netán az akar lenne a jövőben :D
 

DeletedUser

Vendég
Na erre kiváncsi leszek....:rolleyes:
Talán még a hétvégét is megéritek :eek: :D
 

DeletedUser10945

Vendég
Dark ne légy ilyen:mad: a v9-en is egyre jobbak vagyunk:)
 

DeletedUser10945

Vendég
Köszi:) de én nem sokáig játszok ugysem mert unom:D de a klán attol még nagyon jó;):)
 

DeletedUser

Vendég
Dark :) ne off olj itt :D had jatszanak a gyerekek :D bekeségben :D
 

DeletedUser

Vendég
Tudjátok az az érdekes hogy ahol megelenek, mindenki jön utánam és rámszól hogy ne Offoljak :D, nem mintha Ők nem ezt tennék éppen ! :D
És méghogy Én vagyok az Óvóbácsi ? :eek:
Hát kérem sok itt a skizo :D
 

DeletedUser

Vendég
Dark :D én szándékosan jötem ide :D hogy offolják és te voltal a proba bábu :p
 

DeletedUser10945

Vendég
Azért szerintem ha darkkal v7-en összekerülnétek nem lennél olyan boldog:rolleyes::)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tom kivagy, de szívesen várlak a V7, de akár a V9en is a falumba...persze nem garantálom, hogy 1 katonád is hazamegy :))) :p

És ne offoljatok xDDD

kérés teljesítve :)
Na ezt védd ki Te kemény 47 falvas pléjer ! :D
csupán egy hónappal kezdtem előtted ,mégis háromszor nagyobb vagyok Nálad^^
ha gondolod ennek okát fogd a válságra,munkára,családra,valóvilágra stb....

nekem 2 hét kellett hogy bedaráljak egyedűl egy 260.000-es pléjert ;)
Mivel Te majdnem kétszer akkora vagy , meg ha mondjuk hozzáveszem azt hogy a klánod is segít , nem húznád tovább 1 hónapig :D
Milyen kár is hogy nem vagy mellettem :(

160 óra kosokkal.
Segítek egy kicsit feltornászni a LE pontjaidat :)
Játékos Senos
Pontok: 453.455
Helyezés: 243
Legyőzött ellenfelek: 602.457 (1038.)
Klán: ~ELIT~
 

DeletedUser

Vendég
kérés teljesítve :)
Na ezt védd ki Te kemény 47 falvas pléjer ! :D
csupán egy hónappal kezdtem előtted ,mégis háromszor nagyobb vagyok Nálad^^
ha gondolod ennek okát fogd a válságra,munkára,családra,valóvilágra stb....

nekem 2 hét kellett hogy bedaráljak egyedűl egy 260.000-es pléjert ;)
Mivel Te majdnem kétszer akkora vagy , meg ha mondjuk hozzáveszem azt hogy a klánod is segít , nem húznád tovább 1 hónapig :D
Milyen kár is hogy nem vagy mellettem :(

160 óra kosokkal.
Segítek egy kicsit feltornászni a LE pontjaidat :)

LOL ennyi LE kijön csak a farmolasbol...
 

DeletedUser8923

Vendég
Jaj -.- Nem vagyok noob játékos ne hogy azt hidd :D
Több mint 3-4 éve játszok, egyáltalán nem ismersz...kérdezd meg V5ön délkeleten a Senos nevet...biztos ismered...persze a nagyobb játékosoktól kérd...

A másik...nagy támadásokat küldhetsz xD Annyira látszik, hogy fake mind a 6 :D 2támadás 1 faluból 4 támadás 1faluból...még ha mindent küldesz a faluból akkor se érsz semmit : D

Szívesen találkoznék veled szomszédságban...kíváncsi vagyok rád, hogy csak a szád a nagy vagy tényleg jó játékos vagy, bár amilyen eredményt elértél a második :D De ezt személyesen szeretném tapasztalni, és ilyen távolságból nem lehet...:(
 

DeletedUser8923

Vendég
+ Nézd már meg a K57 kontinens játékosait :D Nem barbizás miatt érdemeltem meg az 1. helyet...:p És nagyon nem akkor kezdtem amikor elkezdett kitelepülni a K57...jóval utána!!!

Azt elismerem, hogy jó játékos vagy, de ha sértegetnek azt nagyon nem bírom...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akárhogyan is erőltetem a szememet és nézem a monitort a k57-en a falvaitok mellett nem látok sehol egy szürke pontot ami barbár falura utalna.
De Te jó játékos vagy , legalábbis ezt mondod magadról akkor Te is tudod hogy mire lehet ebből következtetni ? :)

Megsúgom : A nagy játékosok farmolnak , így farmokat tartanak ,a NOOB játékosok barbiznak,így körülöttük nincsen "szabad legelő" azaz szürke barbárfalu.
Ha olyan helyet látsz a térképen ahol szürke falvak tömkelege húzódik akkor jobb ha tudod , ott "fejvadászok" vannak akik a kiépített falvakra buknak és az 1500 pontos fejlődésükben megállt barbárokat megtartják a "farm" státuszában .

4 támadás 1 helyről ?
Igen,ezt a fogást itt tanultam én is :)
A látszattal ellentétben elég genyó egy csel , gondolj csak bele.
Megtollak 5 falumból 20 támadással és egyidőben becsapódva. Abból a 20 célpontból 5 az tuti éles lesz ,de mivel megy mellette még másik 3 fake fejenként ,majd győzzed kitotózni hogy melyik falvadba csapódik az igazi :D
Ha erre azt mondod hogy "átlátszó" akkor nagyobb kezdő vagy mint hittem :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8923

Vendég
Akárhogyan is erőltetem a szememet és nézem a monitort a k57-en a falvaitok mellett nem látok sehol egy szürke pontot ami barbár falura utalna.
De Te jó játékos vagy , legalábbis ezt mondod magadról akkor Te is tudod hogy mire lehet ebből következtetni ? :)

1, Nézd meg kb 3-4 barbár falut foglaltam be...és azokat se véletlenül most nem részletezném röviden: későbbi terjeszkedés céljából.
2, A barbizó játékosainktól már megváltunk, legalább felvitték nekünk a falvakat :p (Természetesen azokat a barbizó játékosokat akik segítenek rendesen, azoktól nem váltunk meg)

Tehát ebből következtethetsz arra, hogy voltak barbizó játékosok, de azok mentek a klánból, persze a falvaik maradtak...így jól jártunk, mert felvitték nekünk a falvakat...MEGFELEL? :D

A másik egyszerre 4 fronton harcoltunk, és utána még belekezdtünk egy 2szer akkora kláncsaláddal is harcolni, tehát egyszerre 5 front (én irányítottam a harcokat)...és most hol vagyunk? MÉG ELŐRÉBB...ez meg gondolom arra a kérdésedre választ adott, hogy "jó játékos vagy?"
 

DeletedUser8923

Vendég
4 támadás 1 helyről ?
Igen,ezt a fogást itt tanultam én is :)
A látszattal ellentétben elég genyó egy csel , gondolj csak bele.
Megtollak 5 falumból 20 támadással és egyidőben becsapódva. Abból a 20 célpontból 5 az tuti éles lesz ,de mivel megy mellette még másik 3 fake fejenként ,majd győzzed kitotózni hogy melyik falvadba csapódik az igazi :D
Ha erre azt mondod hogy "átlátszó" akkor nagyobb kezdő vagy mint hittem :(

Erre a válaszom:
Hiába küldesz, innen tudom melyik igazi és melyik nem...van egy kis tapasztalatom már!
A másik...igen elsőre én is azt hittem hogy csak fakekat küldesz, de aztán rájöttem hogy csak át akarsz verni :D
 

DeletedUser

Vendég
oké,akkor mond meg hogy melyik az igazi :D

4 támadás ,mindegyik ostromsebességgel , majdhogynem egy időben becsapódva , és csupán egy faluból.
Kérném akkor a pontos választ :):)
 

DeletedUser

Vendég
4 front - 5 front - 6 front etc...

Kérném a klánok pontos méretét is :)

Nálunk csak 5 ellenség van a diplomáciában, a 6.-at már leszavazták :D hogy majd ha ezekkel végeztünk csak akkor tegyem be őket ellenségnek :D
 
Fent