Elemzések,statisztikák.

DeletedUser19698

Vendég
Szép jó estét.
Mivel ilyen még nincs,s ez az egyetlen értelmes a külsőben,így megcsinálom,s kezdeném 1 elemzéssel.
(megpróbálok független maradni.

Szóval:

Ény:
Érdekes helyzet van ott,sok tömegklán,de nincs nagyon favorite klán.
Talán csavargó20 klánja itt révbe érhet?
Esetleg a LEGEND tömegekkel megcsinálja amiről Don álmodik?
Ide még simán mehetne 1 szervezettebb kis csapat is akár,kevesebb ember is elég erre a kontira.
Itt még bármi lehet,nincs Favorite.


ÉK:
Ez már érdekesebb.
Véleményem szerint 2 meghatározó klán van jelen itt: JF és a DREAM.
DREAM csak a konti felét vállalta be,míg a JF a peremre tört.
JF dolgát nehezíti hogy közben 1 régi ismerős klán is megjelent pár fővel a Vírus személyében.
Vajon a Vírus pp-zik? Esetleg komolyan nekiindulnak?
Itt DREAM vs JF vagy Vírus kontit látok.

Délnyugat.
Itt elég sima kontinak tűnik az FS részéről.
Itt talán 2 klán fog beleszólni az FS uralmába.
Wolf klán akik eddig elég jó névsorral bírnak,s közelebb vannak egymáshoz.
Illetőleg a Play! klán is belóg,talán ők lassítani tudják az FS-t,esetlegesen diplomáciára lépnek FS ellen,itt is lehet 1 kis harc.


Délkelet.
Nah itt a legizgalmasabb része az egésznek.
Ugye aki néz térképet látja DREAM tökéletes lefedést csinált.
Középen 1 pár ember,s peremen teljes lefedés.
Nyugatabbra viszont van 1 lyuk,mely a Play területe lehet ha nem figyel a DREAM.
Ezen felül az FS is 2 klánnal felment a DREAM peremre,jelenleg elég nagy a sanca a DREAMnek,jobban helyezkednek el itt a kontin,s többen is vannak.
TAgságot tekintve DREAM-nek adnám a kontinens peremét,de állítólag a napokban még lesz FS érkezés.

Kíváncsian várom a fejleményeket,s várnék mástól is észrevételeket.

Witcher.
 

DeletedUser19613

Vendég
Röviden:

ÉNY: Én Red klánjának adnám, ha jönnek még többen is lehet velük számolni, de ha csak ekkora tagsággal lesznek akkor én hasonlót várok tőlük, mint amit 50-en a Respect produkált tehát nyögvenyelősen behúzzák a kontit de utána nem lesz nagy beleszólásuk a szerver alakulásába.

ÉK: JF meg Dream szerintem megállapodik majd és felosztják a kontit egymás között.

DNY: FS behúzza, de hogy mikor az attól függ mennyire fognak össze ellenük.

DK: Dream-nek nagy főlénye van jelenleg viszont az FS még csak 70 taggal van jelen így várható még egy következő hullám én minimum 30 fővel számolnék.

Akikre még figyelni kell ők a Play, bár számomra érthetetlen miért maradtak ott. A Legend klán menni fog a levesbe, borzasztó regelés kb minden oldalról ütni fogják őket.
 

DeletedUser17978

Vendég
Amit puszi leírt nem igazán változott maximum statisztikát lehetne felrakni.
 

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot.

Ismét próbálom kicsit kívülállóként írni a történéseket.

K44 =H= klán elsöprő dominanciát alakított ki,jól toborozta a játékosokat Red,s területileg már most szinte az egész kontinensük megvan.
Viszont mivel a =H= az egyedüli,ahol 3 klán,azaz 90 ember osztozik 1 kontinensen,így itt kérdéses lesz,mikor jönnek a belső gondok,s befejezők emiatt.
Hamarosan összeérnek a K44-k45 határán a DREAM-el,s a K44-k54 határon FS-el.

K54 itt elég érdekesen alakulnak a dolgok,hisz elvileg ingyen kontinens az FS-nek,mégis az FS a top1 LEV. (FS főklán csak itt van jelen,így csak az itteni harcokból jött ez össze nekik)
ÚGy gondolom a kontinens FS-é lesz,a kérdés csak az mennyire lassítják be az FS-t a kontinens klánjai...

K45 Itt ugye volt a nagy tippelgetés hogy JF,DREAM megosztja e a kontinenst..stb...
Hát erre is választ kaptunk.
JF és FS szövetségesek,s DREAM hadban áll mind a 2 klánnal.
Kezdeti térképet nézve a DREAM a k45,k55 kontikon végig elbukta a peremet.
Jelenleg viszont JF romokban,naponta bukják a falukat,s a napokban 2 vezetőt,s az egyedüli top25-ös JF játékost is kiszedte a DREAM.
K45 nagy valószínűséggel így könyebb DREAM konti lesz,mint a K54 az FS-nek.

Ide tartozik,mivel JF hamarosan csődöt mond,FS kezdhet keresgélni másik diplomácia után,mert fog kelleni nekik..:)

K55 a mindenki által legerősebb kontinensnek vélt része a világnak.
Itt voltak oda vissza foglalások.
Igazából én azt mondanám DREAM jobban áll a háborúban.

Sokan itt megkérdőjelezhetnék,hogy na de miért?
Jelenleg DREAM vs FS 7/5-re vezet az FS.
Viszont amíg a DREAM fontos húzóembereket szedett ki,mint :
Rolisz8
-Fakanál-
Jacke. - Coke
SkandarGraun

Addig FS igazából olyanoktól vitt falut,akik félinaktívok voltak,vagy olyan helyen,hogy teljesen várható volt.

Lényegében 1 ideje nincs atrocitás,úgy látom mind a 2 klán,megnyomja a Barnák felszedését,ezzel korlátozva a potenciális területeket a másik fél számára.
Itt még lesznek jó harcok az biztos.:)

Rövid s tömör összefoglalás,de más véleményét is szívesen olvasnám ezekkel kapcsolatban..:)

Witcher
 

DeletedUser18743

Vendég
Örülök,h neked jelen játékosok fontos húzóemberek,de az fs sosem erről volt híres.majd idővel megtapasztaljátok
 

DeletedUser19698

Vendég
Örülök,h neked jelen játékosok fontos húzóemberek,de az fs sosem erről volt híres.majd idővel megtapasztaljátok

Már most tapasztaljuk kedves Varga..
Kémkedések,lejáratások,hazudozás,van ott minden..:)

1 példa:
Wolf klánnak továbbítgatjátok a vezetők körleveleit..
Aki nem tudná Wolf klán volt Délnyugaton akik harcoltak FS-el,s az FS mag ezek szerint még egy akkori top17 klánnal sem bírt el tisztességes harcban..
DREAM-es kémkedési szándékaitokról nem is beszélek,mert azt még megértem,hogy tőlünk tartotok,de hogy 1 Wolf klánnal sem bírtok el tisztességes eszközökkel,számomra vicc..
Úgy kezdtétek hogy bárki aki jelentkezett felvettétek,nem számított semmi,innen látszik FS létszáma nem haladná meg a 60 főt se,s ebből talán ha 10 játékos viszi a hátán a többit..

Majd egyből diplomácia JF-el,s most hogy nekik annyi,már is másfelé nézelődtök újabb diplomácia után,had ne írjam le,tudjátok miről beszélek..:)

Nagyon érződik hogy ezt a világot is csak megnyerni akarjátok,nem élvezni,de ha nektek ez így belefér,hát legyen,sok sikert!

Még hogy ingyen FS világ,inkább Vicc FS lassan...
 

DeletedUser19698

Vendég
Igen én cunci,hiába nyalnál Light-nak továbbra is,ezen a világon ők teljes mértékben ezt csinálják,amíg a DREAM bárkit meglehet kérdezni,becsületesen játszik..
De eskü örülök neked,te legalább továbbra is életben tartod a fórumot a szidásommal..:))
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Igen én cunci,hiába nyalnál Light-nak továbbra is,ezen a világon ők teljes mértékben ezt csinálják,amíg a DREAM bárkit meglehet kérdezni,becsületesen játszik..
De eskü örülök neked,te legalább továbbra is életben tartod a fórumot a szidásommal..:))

Mert te mit szoktál csinálni? :) becsület minta példája vagy biztosan, nem is értem ki az aki jóba tud veled lenni. :)
Lightnak nem szoktad továbbítgatni a körleveleit, meg röhögni rajta? :) esetleg külsőn nem akarod közzétenni? :)

Na meg mikor írkálsz valamit kiemelve rá az fs tagokra, hogy milyen szemét a vezetőségük? :)

Tudod 31, 46, mindkettő világon tapasztaltuk ezt tőled :) az a vicc, hogy az a hadüzi amit írtál röhejesen viccesre sikerült. ;) szóval felesleges játszanod az ártatlan bárányt. :)
 

DeletedUser19698

Vendég
v31-en szintén semmi gerinctelent nem csináltam,ez már csak a sértődésed maradványa,ahol szintén rommá vert volna a DREAM titeket,ha nem árulnak el ugye..:)
V46 trollkodtam csak,v45 mellett,ezt tudja aki ott volt,de ezt már megírtam neked is...
Látom nem tudsz újat mondani,s csak a régi lejáratós dolgokkal jössz,menj aludni,unalmas vagy már..:))
S nem,ha érdekel 1 FS-es körlevelet sem kaptam,s nem is kértem,tán máshogy tudod?
MErt engem is érdekelne akkor,bizonyítsd!!
A szavaid semmit nem érnek,csak hangzatosak,mondhatni rágalmak...
Én bizonyítani tudom az állításaim,te mit tudsz?

Jah tudom,ismételgetni magad..:D
Nah,megyek is,további jó Witcher szidást..:)

Puszika!
 

DeletedUser19714

Vendég
Szép napot.

Ismét próbálom kicsit kívülállóként írni a történéseket.

K44 =H= klán elsöprő dominanciát alakított ki,jól toborozta a játékosokat Red,s területileg már most szinte az egész kontinensük megvan.
Viszont mivel a =H= az egyedüli,ahol 3 klán,azaz 90 ember osztozik 1 kontinensen,így itt kérdéses lesz,mikor jönnek a belső gondok,s befejezők emiatt.
Hamarosan összeérnek a K44-k45 határán a DREAM-el,s a K44-k54 határon FS-el.

K54 itt elég érdekesen alakulnak a dolgok,hisz elvileg ingyen kontinens az FS-nek,mégis az FS a top1 LEV. (FS főklán csak itt van jelen,így csak az itteni harcokból jött ez össze nekik)
ÚGy gondolom a kontinens FS-é lesz,a kérdés csak az mennyire lassítják be az FS-t a kontinens klánjai...

K45 Itt ugye volt a nagy tippelgetés hogy JF,DREAM megosztja e a kontinenst..stb...
Hát erre is választ kaptunk.
JF és FS szövetségesek,s DREAM hadban áll mind a 2 klánnal.
Kezdeti térképet nézve a DREAM a k45,k55 kontikon végig elbukta a peremet.
Jelenleg viszont JF romokban,naponta bukják a falukat,s a napokban 2 vezetőt,s az egyedüli top25-ös JF játékost is kiszedte a DREAM.
K45 nagy valószínűséggel így könyebb DREAM konti lesz,mint a K54 az FS-nek.

Ide tartozik,mivel JF hamarosan csődöt mond,FS kezdhet keresgélni másik diplomácia után,mert fog kelleni nekik..:)

K55 a mindenki által legerősebb kontinensnek vélt része a világnak.
Itt voltak oda vissza foglalások.
Igazából én azt mondanám DREAM jobban áll a háborúban.

Sokan itt megkérdőjelezhetnék,hogy na de miért?
Jelenleg DREAM vs FS 7/5-re vezet az FS.
Viszont amíg a DREAM fontos húzóembereket szedett ki,mint :
Rolisz8
-Fakanál-
Jacke. - Coke
SkandarGraun

Addig FS igazából olyanoktól vitt falut,akik félinaktívok voltak,vagy olyan helyen,hogy teljesen várható volt.

Lényegében 1 ideje nincs atrocitás,úgy látom mind a 2 klán,megnyomja a Barnák felszedését,ezzel korlátozva a potenciális területeket a másik fél számára.
Itt még lesznek jó harcok az biztos.:)

Rövid s tömör összefoglalás,de más véleményét is szívesen olvasnám ezekkel kapcsolatban..:)

Witcher
Engedj meg egy észrevételt.:)
K54 Wolf Harc fuzio szerűség ott a WoW ellenfélnek
K55 FS DREAM harc
K44 sima =H= konti 90 tag 2-3ezer falun osztozva ,nem lesz ott belső feszkó:)
K45 DREAM vezet de ott az FD és a JF sem tűnik halottnak mert a peremen újból kezdték a befoglaltak plusz HFS is ottvan infóim szerint JF dipoval.
Tehát csak azt látom, hogy Red van előnybe míg a ti hihetetlen kezdeti lendületetek elfogyni látszik.
De az új végjáték viszont az Fs-nek kedvez véleményem szerint.Rutinosabbak es a vagdosás majd nem játszik a mínuszos bónusz miatt csak az időzítéses támadás ahol az összeszokottság aranyat ér.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Carthago vs Cordilla a tűzszünetnek vége,
Hátba támadtatok,következménytől nem félve..
A vírus kiszabadult,s ti engedtétek ki,
Most meneküljetek,mert jövünk,Bibibi..:p
Mert most Vendetta lesz,tudjátok az mi?
Bosszút jelent,vérbosszút hihi..
Szövetség alatt már ellenünk készültök,
Ilyen gerinc mellett komolyan,nem szédültök? o_O
Fertőzés jő rátok,s a romlás sincs már messze,
Mert a vezetőségetek sorsa hogy a világot elveszítse..
Csak sajnálni tudjuk a társaitok,kiket megvezettek,
Mert hamarosan rájöttök vezetőitek mennyire is elveszettek...
Mert miközben a váraitokban építkeztek,meszeltek,
Addig vezetőiteknek hála a Cotl-nek reszeltek...
Tudjuk hogy a harcok előtt már sokan ott berezeltek,
De majd mi befejezzük amit ti Cotl vezetők elkezdtetek...
Reméljük harcolni tudtok majd,s lesznek akik követnek,
Jók lesznek ők majd a főfogás mellé köretnek..;)
Készüljetek hát,kezdődik a harc,
De harc legyen,ne legyen sok farc!
Mert arc az van ott,de még mekkora ARC...
De sajna nem jut már más,csak a dicső kudarc...
Falvaitokkal fizettek nekünk árulásért ez a megfelelő sarc,
Mint az óráknál,a Cotl Kínai,a Cord eredeti Kvarc...
Sok barátunk van ott,s őket sajnáljuk még,
Mert miattatok éri utol őket végül a vég..
Sokan jeleztétek már most hogy jönnétek át,
Páran át is jöhettek,mert a leveleitekből tisztán senki nem lát..
Vezetőitek megvezetnek,átvernek,kihasználnak titeket,
S harc elé vetnek,de ha hisztek nekik akkor lássuk a skilleket!
Ennyi lett volna Carthagó dicső népe,
A versikémnek is sajna eljött a vége..
Fél csapatotok kém,másik fele meg csak elvan ott,
Majd ha rájöttök erre,akkor lesz az igazi kopp...
Cordilla s támogatói fegyverben állnak most itt,
Mert nekünk van büszkeségünk,s 1 fertőzött nem lódít!
V47-en szurkolunk nektek,bár ott sincs így sok esély,
Kezdődjék a harc,had javuljon mindenhol a kedély..;)


Ezt külön neked Witch, mennyire jót funoltál 46-on :))
 

Csatolmányok

  • received_782588762080178.png
    received_782588762080178.png
    125,8 KB · Megtekintések: 38

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
257
Igen én cunci,hiába nyalnál Light-nak továbbra is,ezen a világon ők teljes mértékben ezt csinálják,amíg a DREAM bárkit meglehet kérdezni,becsületesen játszik..
De eskü örülök neked,te legalább továbbra is életben tartod a fórumot a szidásommal..:))


Még ;)
Amugy viccet félre téve, saját klánban nehéz kavarni. De 49en megtetted a Hydrában, persze ez emelte a szervet minőségét, mert volt egy ellenfél így.

De amúgy Witch te nyitottad ezt a topicot, ahol értelmes dolgok mennek nem mocskolosás. Mégis itt is ez megy.
 

DeletedUser7641

Vendég
Főként ti cotl-ösök savazzátok vicsert, miközben az elemzése ugyan olyan semmitmondó és propaganda, mint minden másik elemzés a kh-n, ergo normálisnak nevezhető. Varga kijött védeni az FS-t, mert úgy érezte meg kell tennie. Eddig szerintem minden normális (mármint KHs sztenderdekkel, én hányok az összes KH-s elemzéstől, de az én vagyok). Gondoltam dobok egy görbetükröt, mert a szemellenző takar.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Főként ti cotl-ösök savazzátok vicsert, miközben az elemzése ugyan olyan semmitmondó és propaganda, mint minden másik elemzés a kh-n, ergo normálisnak nevezhető. Varga kijött védeni az FS-t, mert úgy érezte meg kell tennie. Eddig szerintem minden normális (mármint KHs sztenderdekkel, én hányok az összes KH-s elemzéstől, de az én vagyok). Gondoltam dobok egy görbetükröt, mert a szemellenző takar.

Szemét CotLosok :(
 

DeletedUser18556

Vendég
Már most tapasztaljuk kedves Varga..
Kémkedések,lejáratások,hazudozás,van ott minden..:)

1 példa:
Wolf klánnak továbbítgatjátok a vezetők körleveleit..
Aki nem tudná Wolf klán volt Délnyugaton akik harcoltak FS-el,s az FS mag ezek szerint még egy akkori top17 klánnal sem bírt el tisztességes harcban..
DREAM-es kémkedési szándékaitokról nem is beszélek,mert azt még megértem,hogy tőlünk tartotok,de hogy 1 Wolf klánnal sem bírtok el tisztességes eszközökkel,számomra vicc..
Úgy kezdtétek hogy bárki aki jelentkezett felvettétek,nem számított semmi,innen látszik FS létszáma nem haladná meg a 60 főt se,s ebből talán ha 10 játékos viszi a hátán a többit..

Majd egyből diplomácia JF-el,s most hogy nekik annyi,már is másfelé nézelődtök újabb diplomácia után,had ne írjam le,tudjátok miről beszélek..:)

Nagyon érződik hogy ezt a világot is csak megnyerni akarjátok,nem élvezni,de ha nektek ez így belefér,hát legyen,sok sikert!

Még hogy ingyen FS világ,inkább Vicc FS lassan...
Szerintem toborzás nélkül neked az egyik kezed is eleg lenne ahoz, hogy össze tudd számolni a tagjaidat. Nem hogy 60an nem lennetek, de meg csak 6an se.
 
Fent