Elemzések,statisztikák.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
xDDDD Jaj Witcher attól, hogy próbálsz szépíteni a dream így se úgy se ér sokat.
Én nem lennék büszke arra, hogy a let majdnem annyi, mint a lev, az azt mutatja, hogy igen szörnyen védekeztetek, és kitudja ennek következtében mennyi falut buktok majd a napokba. :)
 

DeletedUser19701

Vendég
2orl5d.jpg
 

DeletedUser19714

Vendég
xDDDD Jaj Witcher attól, hogy próbálsz szépíteni a dream így se úgy se ér sokat.
Én nem lennék büszke arra, hogy a let majdnem annyi, mint a lev, az azt mutatja, hogy igen szörnyen védekeztetek, és kitudja ennek következtében mennyi falut buktok majd a napokba. :)
Azért ezzel az FS sikereit is ledegradálod,ha szerinted nem ér sokat a DREAM:)

Az en meglátásom hogy milyen hibák vezettek ehhez ahol most a DREAM van

Amikor az FS mögéjük regelt en a k45ös tagokat újra regeltettem volna.(Gabi,Pampalini stb)
Így ket oldalról kaptak volna.
Volt eleg pp hogy meg se érezzék.
Szerintem a k55os tagjait túl becsülte míg az FS-t alábecsülte.
Tudni lehetett már az elején ,hogy gyorsan tudja majd támogatni 55öt az FS 54ről,ezért kellett volna az 55ös tagokat azonnal lerohanni bármi áron.

Ezzel kapcsolatban a te meglátásaid is érdekelnének,mivel mégis csak 46on bizonyítottad a rátermettséged.:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Witcher. Arma napján a visszafordulások miért ne számítanának bele a faluvitelbe? Ez csak nettó statszépítés.


12.11 00:00 - 12.11 23:59:59

Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3, FS4
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAM., DREAMS

Timeframe: 11/12/2018 00:00:00-tól ől11/12/2018 23:59:59

Összes foglalás:

Oldal 1: 53
Oldal 2: 17
Különbség: 36

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 32
Oldal 2: 7
Különbség: 25

chart





12:11 00:00 - 12.12 11:00-ig (azaz mostig):

Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3, FS4
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAM., DREAMS

Timeframe: 11/12/2018 00:00:00-tól ől12/12/2018 11:00:00

Összes foglalás:

Oldal 1: 80
Oldal 2: 21
Különbség: 59

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 39
Oldal 2: 7
Különbség: 32

chart




Ez a LET-LEV arány is nem tudom honnan jött ki, mert twstats szerint a 4 FS klán 2.933.034 LET növekedést mutatott be, szemben a 3 DREAM klán 3.226.671 LEV növekedésével. A majdnem 1:1 LET-LEV arány az egészen elképesztően borzasztó, ennek fényében meglep, hogy "csak" ennyi falu ment el. A LET-LEV-et érdekesen kezeli a TwStat, abban elfogadom, ha a háborús stat pontosan mást mutat, de az arány nem hiszem hogy számottevően változik, a faluszámok meg szintén jól állnak.




Sorry Light, az én szerencsétlenségem miatt kimaradt a legkisebb DREAM klán az előbb a falustatból (DREAMS helyett DREAMZ), azért nem volt meg a szám nekem.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
A LET-ünk kicsit csalóka mert közben a Bears klán is kapott némi elő karácsonyi ajándékot.

Csak hogy legyen valami viszonyítási alap:

Ez a Dream vs FS háború 2018.10.1-től 2018.12.10 -ig bezárólag.



Ez pedig a witcher által annyit emlegetett "FS2 arma" amit szerveztem.
2018.11.27, illetve 2018.11.28, ebből az FS2 akció 27.-e volt, a Dreamnek viszont beletelt 2 napjába hogy a köztük levő provoloni-zsoka duot (5 falu) kiszedjék, úgyhogy vagyok olyan kedves nem csak az első napot belerakni, sajnos a klánból 5-6 faluval kikerült hcsf és legio98 további faluvesztései nem jelennek meg rajta :(
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
Na, de kell Witchernek, hogy lejárja az fs-t a tagjai előtt. Ki ne lépjen mindenki, mert akkor már hamarabb megbukna, mint szokott. :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Mennyi stat meg elemzés van itt, ekkora konkurencia mellett nem csoda, hogy már nem tudok megélni. :D

Annak viszont mindenképpen örülök, hogy a többi világhoz képest mindenki türtőzteti magát és többnyire normálisan próbálja leírni a meglátásait, még ha nem is mindig fedi a teljes valóságot. Remélem ez a továbbiakban is így marad és nem süllyedünk le a v50-es szintre. Most pedig megpróbálom emelni a színvonalat. :D

Ahogy Light is leírta előttem eléggé egyértelmű volt, hogy valami nagyobb dobásra készül az FS és ezért esett vissza a foglalt falvak száma az elmúlt időszakban. A fakelés megkezdését követően a naivabb Dream tagok is gondolhatták, hogy itt bizony lesz valami, majd doxa111 ki is lépett tőlük.
A csapódásokat követően úgy tűnt, hogy kb 10 faluval gazdagodik majd az FS és nem lesz akkora siker, mint számítottak rá. A jelentéseket látva azonban egyértelmű volt, hogy a legtöbb helyen csak vágtak és néhány falunál volt beton. Így várható volt, hogy közelről az FS tagok a megmaradt nuke-okkal fordulni fognak a többnyire üres falukra. Számomra ezért is volt furcsa a délutáni helyzetelemzés, hiszen egy armánál mindig meg kell várni a fordulást, sőt a legtöbb esetben még másnap reggel szokott lenni egy nagyobb támadás is.

upload_2018-12-12_14-41-29.png

upload_2018-12-12_14-43-38.png

upload_2018-12-12_14-47-22.png

upload_2018-12-12_14-47-56.png


Összegezve 25 faluval gazdagodott az FS az arma napján. 2,3 milla LET-hez közel 3 millió LEV párosul, ez inkább a támadó félnek kedvez, ahogy fordított esetben is igaz, hiszen 474k LET-et gyűjtött a Dream és 511 LEV-et az FS, bár itt ugye érdemes megjegyezni, hogy sok időzített támadás volt Dream részről az FS védőkre és gyakran 0-ás (vagy nagyon alacsony) falnál csapkodták őket.
Az armánál sikerességről beszélni relatív dolog, van aki csak a faluszámot nézi, van aki a LE pontokat és vannak akik a kettőt együtt arányra vetítve, így rátok bízom most ennek a megítélését.

Halkan megjegyzem, hogy a mai nap során 9-0-ás stattal áll az FS a hozott faluk számát tekintve. A LE pontok elenyészőek 263k LET az FS-nél és 195k LEV a Dream-nél.


Amivel még kiegészíteném, hogy tegnap nem csak a Dream-re ment az FS, hanem a macik (bears) klánra is volt egy akció. Aznap 5-0, ma pedig 2-0 a hozott faluk száma.


FS propaganda vége. :D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
8-ra jött az arma,ami 13 falut hozott nektek,s még voltak ráfoglalások is.
A többi amit elhoztatok (12) már inkább a közeli tagjaidnak köszönhető,nem az armának,nagyon szépen ütöttek minket egész nap,de nálam az arma nem a fordulásokat jelzi,hanem az 1 időben érkezést.

Kicsit elgondolkoztam ezen írásaid után,vajon Vigyori Tanonca is vagy e,nem csak Inczének,s Ransnak?

Ez igen :D
Besírtam. Sajnos van ez a fránya távolság vagy mi aki közel van az később indul aki meg fronton akkor indul mikor más csapódik ez bevett taktika hogy több hullámos armát csinálnak...
De mind1 ha szerinted a második hullám nem arma volt csak simán leakasztottak tizenx falut a klánodról az még nagyobb gáz.

3 Milla LEV a DREAM klánoknak,s 2,4 milla LET az FS-nek,ami szerintem nem arra utal,hogy nem védekezünk.

Nem ez arra utal hogy lemészároltak titeket. Ez a támadóknak nagyon jó arány védőknek a dupla annyi lev-let a jó.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Ez igen :D
Besírtam. Sajnos van ez a fránya távolság vagy mi aki közel van az később indul aki meg fronton akkor indul mikor más csapódik ez bevett taktika hogy több hullámos armát csinálnak...
De mind1 ha szerinted a második hullám nem arma volt csak simán leakasztottak tizenx falut a klánodról az még nagyobb gáz.



Nem ez arra utal hogy lemészároltak titeket. Ez a támadóknak nagyon jó arány védőknek a dupla annyi lev-let a jó.

Végre valaki :D
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
nem volt sikeres az FS arma a Drímtím-re... ugye??? :D


Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3, FS4
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAMS, DREAM.

Timeframe: 11/12/2018 00:00:00-tól ől15/12/2018 00:00:00

Összes foglalás:

Oldal 1: 189
Oldal 2: 47
Különbség: 142

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 64
Oldal 2: 8
Különbség: 56

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 847,946
Oldal 2: 214,015
Különbség: 633,931

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 391,631
Oldal 2: 49,919
Különbség: 341,712

chart
 
A reakció pontszáma
50
Nyilván egy armát nem csak pár másodpercre kell számítani. Ugye azt senki sem gondolja komolyan, ha egy arma kezdetén megvágják a nemesvonatot és megáll mondjuk a hűség 20 %-on és két óra múlva viszi el a következő nemes, az nem az armához kapcsolódik. Vagy ha egy játékos az arma kezdetén kifogy a védőkből és a nap folyamán emiatt több falut bukik, természetesen az is az armához kapcsolódik.

Ez olyan magyarázata az armának, mint amikor Bill Clinton magyarázta, hogy az orális szex valójában nem is szex.
 

DeletedUser19714

Vendég
Az FS szepen csinálja, elismerésem !
Say egy térképet összedobnál?:)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Megy bizony és kell hozzá az FS propaganda, hogy ez így is maradjon, szóval kis elemzés. :D

November közepe felé, pontosan 19-én lementettem a top3 klán aktuális faluszámát, mondom a későbbiekben ha lesz rá időm meg kedvem akkor valamit összedobok belőle, hogy melyik klán milyen ütemben tudott haladni.
Szóval nézzük is, hogy az utóbbi 1 hónap milyen adatokkal szolgál nekünk.

upload_2018-12-18_10-14-10.png


upload_2018-12-18_10-16-44.png


November közepén még a Dream állt a 2. helyen a birtokolt faluk számát tekintve és "csak" 125 falu volt a lemaradásuk az FS-hez képest, a Harcosoknak pedig 137.
Az elmúlt 1 hónapban azonban tisztán látszik, hogy míg az FS jócskán megduplázta faluinak számát és a Harcosoknak is összejött ez, addig a Dream-nek még 50%-kal sem sikerült növelni a falvak számát, így visszaestek a 3. helyre és tetemes hátrányuk van, konkrétan 2x annyi faluval rendelkezik az FS, mint ők.

Talán nem túlzás kijelenteni, hogy a Dream végleg kiszállt a győzelemért folytatott harcból és egyedüli kihívóként a Harcosok maradt. Ha már szóba került Red klánja, akkor beszéljünk kicsit északról is. A minap támadták meg az FD-t, ami számomra meglepő volt és el is árulom, hogy miért. Ha nem tévedek a Harcosoknak lett meg legelőször tisztán a konti, hiszen ők csak K44-re mentek. Délen ugye már jó ideje MNT-ben vannak az FS-el, így arra nem terjeszkedhettek. Adott lett volna így az "ingyen kontit" behúzni, tehát a K45-t. Sok kicsi klán volt/van ott és egy hasonló armával, mint amit az FS csinált a Dream-re (csak jóval előbb) elég könnyen komoly befolyást szerezhettek volna (kis toborzással rásegítve ha kell) és nem csak 1 kontival lennének, míg az FS már másféllel rendelkezik. Szerintem túl sokáig vártak ezzel a háborúsdival az FD ellen és ne felejtsük el, hogy 2019-től megnyílik az FS front is, tehát elég könnyen 2 tűz között találhatják magukat.

Így utólag kicsit okoskodva a Harcosok szerintem nagy hibát követtek el. Egyrészt hagyták, hogy az FS nyugodtan behúzza a fő kontit és a Dream-et szétszedjék, másrészről ezalatt ők nem tudtak előnyt kovácsolni abból, hogy csak 1 kontira mentek és gyorsan behúzták azt. Olyan érzésem van, hogy kicsit tököltek (nem sértésnek szánom), nem mérték fel igazán a helyzetet vagy csak egyszerűen döntésképtelenek voltak az adott helyzetben.
FS időközben elkezdte kiépíteni az eddig hézagos frontot, így ezt az előnyét is bukhatja a Harcosok. Nem igazán tudom miben (vagy kiben) bíznak a Harcosok, szívesen meghallgatnék egy véleményt tőlük, hogy ők hogyan látják a jelenlegi helyzetet.
 
Fent