Elemzések,statisztikák.

DeletedUser19714

Vendég
Szerinted mit foglaljon a kiosztott belsőn és barbárokon kívül, mikor az összes faluja fronton van és az FS-től nem tud falut vinni?
Meséld el te mit foglalnál a helyében, kiváncsian várjuk.
Kis ellentmondások vannak az írásodban.
Fronton van de nem tud mit foglalni?
Akkor hol lehet foglalni, ha nem a fronton?:rolleyes::oops:
 

DeletedUser19714

Vendég
Na mindegy,ne odatoljunk, inkabb valaki csapjon egy kis statisztikát :D
Volt nem is olyan rég egy FS arma a DREAM ellen
Harcosok arma a Play ellen.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Úgy döntöttem kiteszek egy összefoglaló elemzést a saját nézőpontomból a szerver legelejétől mostanáig. A szerverre 2kontinensre regeltünk, (FS) mindkét kontinensre nagyjából hasonló erősségű csapatokkal. Arra számítva,hogy a délnyugati kontinensen egy vagy több klán is ránk regel az utolsó regelési hullámainkban is bőven voltak húzóemberek. Ezzel szemben a délkeleti részre szinte egyszerre érkeztek a tagok,tekintettel arra,hogy ott ráregeltünk a már beregisztráló Dream klánokra kivárva néhány napot,ezzel is növelve a meglepetés erejét.

No de vissza délnyugathoz.Délnyugaton tekintettel arra,hogy az első és utolsó körös regeléseink voltak a legerősebbek a kontinens közepe volt a leggyengébb részünk,ahol helyet foglalt a Wolves kláncsalád alaposan megnehezítve néhány tagunk életét. A play klánok játékosai többnyire a kontiválasztón voltak délnyugat és délkelet között,illetve páran a térkép közepe felé és szerencsére néhány sikeres starterakciónak köszönhetően sikerült föléjükkerekedni jónéhány részen. Ezután a délnyugati résznek a feladata már csak a wolves klán bedarálása és a keleti rész védővel segítése maradt. Néhány kisebb akciónak köszönhetően sikerült a wolves klánokat viszonylag gyorsan felőrölni,néhány tagjukat át is vettük. Közben a play klánok is szinte teljesen megtörtek a nyomás hatására,így a délnyugati kontinens szinte teljes egészen a mi kezünkre került. Innentől a H klánnal kötött MNT-nek hála védőkkel is tudtuk támogatni a keleten levőket.

Délkeleten a Dream klánok a legelején komoly ember és falufölénnyel rendelkeztek. Lassításukra szolgált a JF-el között szövetségünk észak-keleten. Mivel néhány napot kivártunk a regisztrációval szinte a legelejétől birtokoltuk a délkeleti perem jelentős részét ezáltal hátországot is teremtettünk magunknak. A dream néhány játékost kiszedegetett,de mivel brutálisan sok pp-vel startoltak jópáran és néhol 10dreames játékos jutott 1 FS tagra ebben nem volt semmi meglepő,felkészültünk rá már akkor mikor eldöntöttünk,hogy rájuk regelünk. Viszont idővel a szervezett dreames akciók elkezdtek a szinte teljes sikertelenség felé menni,a reménytelen szituációkban levő játékosaink pedig eljutottak több faluig. Innentől rendszeresen több falut hoztunk a Dreamtől,mint fordítva. Ez november végén kezdett nyílvánvalóan megmutatkozni,ahol a keleten levő játékosaink szervezetten 19falut támadva azokból 16ot el is hoztak és 14et meg is tudtak tartani.

A délnyugati akciókat fodoradam10 szervezte a wolves és play klánokra,a keletieket a dreamre pedig Halottaskocsi. Tekintettel arra,hogy a délnyugati kontinens már teljesen a kezünkben van a napokban elkezdtem én is az első komolyabb szervezésem,a klán első közös armáját. Say Hi statisztikáit látva megfigyelhető,hogy egyik hétről a másikra az FS klánok által foglalt faluszám 109-ről 42re zuhant le. Ennek nyílván nem azaz oka,hogy hirtelen elfelejtett támadni a társaság,hanem szimplán erre az armára készülve a teljes keleti résznek támadásstop volt érvényben az elmúlt másfél hétben és a nyugati rész is jelentősen készülődött. Az arma a mai nap folyamán fog csapódni (azért gondolom a Dream játékokai ezt régesrég észrevették). Az arma során 47 Dreames falu kerül támadásra,ami több,mint kétszerese az ezt megelőző kontinensen levő akciónak. Nyílván nem vagyok jós és nem tudom előre,hogy mi fog történni,de egy arma általában már akkor sikeres ha a támadott faluk 20%-a foglalásra kerül. Jelen esetben látva a Dream klánok eddigi teljesen szervezetlen védekezését és az utóbbi időszakban állandósuló kilépegetéseket úgy vélem,hogy ez az arma és a következő nap közeli forgolódásai a Dream klán teljes bukását hozza magával a szerveren,nem hiszem,hogy ezután még fel tudnak majd állni és jelentős tényezői tudnak még lenni a szervernek.

Várakozásaim szerint a szerver egy észak-dél harc keretein belül fog eldőlni majd 2019ben,az már teljesen más jellegű és szervezettebb felek közötti összecsapás lesz.

A mai/eheti statisztikákat meg majd felpakolják mások,aztán majd kiderül mennyire lett igazam...sok sikert mindenkinek :)
 

DeletedUser19714

Vendég
Úgy döntöttem kiteszek egy összefoglaló elemzést a saját nézőpontomból a szerver legelejétől mostanáig. A szerverre 2kontinensre regeltünk, (FS) mindkét kontinensre nagyjából hasonló erősségű csapatokkal. Arra számítva,hogy a délnyugati kontinensen egy vagy több klán is ránk regel az utolsó regelési hullámainkban is bőven voltak húzóemberek. Ezzel szemben a délkeleti részre szinte egyszerre érkeztek a tagok,tekintettel arra,hogy ott ráregeltünk a már beregisztráló Dream klánokra kivárva néhány napot,ezzel is növelve a meglepetés erejét.

No de vissza délnyugathoz.Délnyugaton tekintettel arra,hogy az első és utolsó körös regeléseink voltak a legerősebbek a kontinens közepe volt a leggyengébb részünk,ahol helyet foglalt a Wolves kláncsalád alaposan megnehezítve néhány tagunk életét. A play klánok játékosai többnyire a kontiválasztón voltak délnyugat és délkelet között,illetve páran a térkép közepe felé és szerencsére néhány sikeres starterakciónak köszönhetően sikerült föléjükkerekedni jónéhány részen. Ezután a délnyugati résznek a feladata már csak a wolves klán bedarálása és a keleti rész védővel segítése maradt. Néhány kisebb akciónak köszönhetően sikerült a wolves klánokat viszonylag gyorsan felőrölni,néhány tagjukat át is vettük. Közben a play klánok is szinte teljesen megtörtek a nyomás hatására,így a délnyugati kontinens szinte teljes egészen a mi kezünkre került. Innentől a H klánnal kötött MNT-nek hála védőkkel is tudtuk támogatni a keleten levőket.

Délkeleten a Dream klánok a legelején komoly ember és falufölénnyel rendelkeztek. Lassításukra szolgált a JF-el között szövetségünk észak-keleten. Mivel néhány napot kivártunk a regisztrációval szinte a legelejétől birtokoltuk a délkeleti perem jelentős részét ezáltal hátországot is teremtettünk magunknak. A dream néhány játékost kiszedegetett,de mivel brutálisan sok pp-vel startoltak jópáran és néhol 10dreames játékos jutott 1 FS tagra ebben nem volt semmi meglepő,felkészültünk rá már akkor mikor eldöntöttünk,hogy rájuk regelünk. Viszont idővel a szervezett dreames akciók elkezdtek a szinte teljes sikertelenség felé menni,a reménytelen szituációkban levő játékosaink pedig eljutottak több faluig. Innentől rendszeresen több falut hoztunk a Dreamtől,mint fordítva. Ez november végén kezdett nyílvánvalóan megmutatkozni,ahol a keleten levő játékosaink szervezetten 19falut támadva azokból 16ot el is hoztak és 14et meg is tudtak tartani.

A délnyugati akciókat fodoradam10 szervezte a wolves és play klánokra,a keletieket a dreamre pedig Halottaskocsi. Tekintettel arra,hogy a délnyugati kontinens már teljesen a kezünkben van a napokban elkezdtem én is az első komolyabb szervezésem,a klán első közös armáját. Say Hi statisztikáit látva megfigyelhető,hogy egyik hétről a másikra az FS klánok által foglalt faluszám 109-ről 42re zuhant le. Ennek nyílván nem azaz oka,hogy hirtelen elfelejtett támadni a társaság,hanem szimplán erre az armára készülve a teljes keleti résznek támadásstop volt érvényben az elmúlt másfél hétben és a nyugati rész is jelentősen készülődött. Az arma a mai nap folyamán fog csapódni (azért gondolom a Dream játékokai ezt régesrég észrevették). Az arma során 47 Dreames falu kerül támadásra,ami több,mint kétszerese az ezt megelőző kontinensen levő akciónak. Nyílván nem vagyok jós és nem tudom előre,hogy mi fog történni,de egy arma általában már akkor sikeres ha a támadott faluk 20%-a foglalásra kerül. Jelen esetben látva a Dream klánok eddigi teljesen szervezetlen védekezését és az utóbbi időszakban állandósuló kilépegetéseket úgy vélem,hogy ez az arma és a következő nap közeli forgolódásai a Dream klán teljes bukását hozza magával a szerveren,nem hiszem,hogy ezután még fel tudnak majd állni és jelentős tényezői tudnak még lenni a szervernek.

Várakozásaim szerint a szerver egy észak-dél harc keretein belül fog eldőlni majd 2019ben,az már teljesen más jellegű és szervezettebb felek közötti összecsapás lesz.

A mai/eheti statisztikákat meg majd felpakolják mások,aztán majd kiderül mennyire lett igazam...sok sikert mindenkinek :)

Azért a Wolf klánok nem adták olyan könnyen magukat ,hiába mondják sokan.:)
 

DeletedUser19698

Vendég
Arról nem beszélve hogy a Wolf klán úgy tartotta magát kb 2 hónapig,hogy nem elég hogy FS közt voltak,nagy hátrányban,de FS kém is volt ott..
Minden esetre az a 46 falus támadás elég érdekes,13 falut hoztatok el,amiből hoztunk is vissza,ha csak a reggeli érkezéseket nézem,s nem a fordulásokat,egymásra foglalásokat.
Minden esetre Gratulálok hozzá,mert szép játék volt a mai támadásotok!
Azt viszont vehetjük Ténynek,hogy most az egész (4 FS klán) és északon a HFS klán+ JF jöttek ránk.
S összesen nem vittetek így annyi falut,mint mikor Halottaskocsi szervezte az armát ránk,s csak az FS2 jött.

Akkor most felmerül bennem a kérdés,aktívabb játékosok ellen nem tudtok annyira érvényesülni,vagy ekkora a különbség a 2 FS vezér képességeit illetően? :)

Itt még annyi,kiemelnék 1 részt amit Light írt:
Viszont idővel a szervezett dreames akciók elkezdtek a szinte teljes sikertelenség felé menni,a reménytelen szituációkban levő játékosaink pedig eljutottak több faluig

Való igaz voltak ilyenek,mikor remekül védekezett pár játékosok,de sikertelen támadásunk nem volt,legutóbb ugye Provolini,és Zsoka társaitok vesztettek el szinte minden falut,amíg Skyl1ne szépen belett védve,igaz ő is bukott 1 falut.
Pedig emlékszem mikor skypen azt írta 1 FS vezér,Sky szétkapja egyedül a DREAM-et..:D

Szóval lehet itt szídni a DREAM-et,nem szeretni,s örülni ha falut veszít.
De tény hogy 1 meghatározó klán a világon,amelynek volt elég bátorsága,s mikor megtudtuk indul az FS,kihívtuk őket.

Visszatérve.
A szerver eddigi legnagyobb szabású támadását,én azt mondom elég szépen védte le a DREAM,s gratulálok azon FS játékosoknak is akik indultak,s ilyen szépen időzítettek egymásra!

Szép játék volt mind a 2 fél részéről!

Mondhatnám,hogy volt aki meg sem mukkant,s úgy bukott falut,meg hogy FS közt,aki csak azért van még itt,mert igazából toborozni nem toborzunk,s csak beszélgetni,de erre sima kontra lehetne FS részéről,hogy volt aki nem indított,vagy nem elég pontosan..:)

Minden esetre jó kis csaták vannak délen,s remélem ez így is marad,s élvezetes világot játszunk!

By Witcher
 

DeletedUser19701

Vendég
13 falut hoztatok el,amiből hoztunk is vissza,ha csak a reggeli érkezéseket nézem,s nem a fordulásokat,egymásra foglalásokat.
Szerintem a reggeli érkezéseket is bontsuk ketté, 7:59:59 előtt csak 1 falut foglalt az FS, ugye ez még szebben hangzik mint a 13.
Klánfórumon is ezzel eteted a népet, vagy csak itt nézed hülyének az embereket?
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nincs semmi baj az én székelésemmel. Minden reggel 7-kor óramű pontossággal megtörténik, aminek megkell történnie.

Esetleg szeretnél-e egy nagyobb adag rendelést leadni? rég láttunk a boltban!

Rég?
Miért voltam valamikor is a boltodban?
 

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
Pedig emlékszem mikor skypen azt írta 1 FS vezér,Sky szétkapja egyedül a DREAM-et..:D
By Witcher

Ezen mosolyogtam egyet :) Nyilván "költői" túlzás volt :) Nem úgy alakult ez a szerver, ahogy terveztem, az is csoda, hogy egyáltalán még itt vagyok, családi tragédia okán. A szerver kezdést valóban megnehezítette az, amit Light írt, nálam különösen igaz, hogy a 15x15-ben több mint tíz ellenfél volt, egy kékre, magamra, arról nem is beszélve, hogy rengeteg pp befektetéssel startoltak-hozzátenném, hogy nálam se volt kevés-.Ha nem kapok segítséget mint védelemben mint emberi erőben(helyettesítés), akkor nem lennék itt( a fentebb említett ok miatt), de lassan azért "normalizálódik" a helyzet. Nyilván magyarázkodni mindig lehet... ez egy játék, vannak fontosabb dolgok is :)

Visszakanyodva. Nem lehet elsiklani a mai napi akció felett. Rengeteg munka, nagyon sok szép támadás, sok szép védekezés, kiváló csapatmunka eredményeként a mai napon nettó 25 falu (ha jól látom, de persze kilehet javítani) jött el a Dream kláncsaládtól, elég nagy pontértékben. Ez az a helyzet, ahol magyarázkodni, szépíteni lehet, de nincs értelme. Nyilván, ez nem a vég, de abban biztos vagyok, hogy aki eddig betonbiztosan magabiztos volt, az most majd nem feltétlenül lesz az.
 

DeletedUser19714

Vendég
Ezen mosolyogtam egyet :) Nyilván "költői" túlzás volt :) Nem úgy alakult ez a szerver, ahogy terveztem, az is csoda, hogy egyáltalán még itt vagyok, családi tragédia okán. A szerver kezdést valóban megnehezítette az, amit Light írt, nálam különösen igaz, hogy a 15x15-ben több mint tíz ellenfél volt, egy kékre, magamra, arról nem is beszélve, hogy rengeteg pp befektetéssel startoltak-hozzátenném, hogy nálam se volt kevés-.Ha nem kapok segítséget mint védelemben mint emberi erőben(helyettesítés), akkor nem lennék itt( a fentebb említett ok miatt), de lassan azért "normalizálódik" a helyzet. Nyilván magyarázkodni mindig lehet... ez egy játék, vannak fontosabb dolgok is :)

Visszakanyodva. Nem lehet elsiklani a mai napi akció felett. Rengeteg munka, nagyon sok szép támadás, sok szép védekezés, kiváló csapatmunka eredményeként a mai napon nettó 25 falu (ha jól látom, de persze kilehet javítani) jött el a Dream kláncsaládtól, elég nagy pontértékben. Ez az a helyzet, ahol magyarázkodni, szépíteni lehet, de nincs értelme. Nyilván, ez nem a vég, de abban biztos vagyok, hogy aki eddig betonbiztosan magabiztos volt, az most majd nem feltétlenül lesz az.
Fel tett stat alapján 19 falu 114ezer pontszámmal. Kb 6ezres falvak átlagban ami a világ jelenlegi szakaszában mar kiépített falunak számít.
A morális dolgok úgysem nagyon kerülnek felszínre, ha még mégis az a végét jelenti már.:)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3, FS4
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAM., DREAMS

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 32
Oldal 2: 7
Különbség: 25

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 198,519
Oldal 2: 43,773
Különbség: 154,746

chart


Egy nap alatt LET (első 50)
Erathor FS2 43.961 tegnap
Lightrex FS 43.479 tegnap
StormCorner FS 33.006 tegnap
Halottaskocsi FS2 27.853 tegnap

Geronimo82 FS 27.579 tegnap

poloska DREAM 26.336 tegnap

Patkany Kiraly FS2 23.268 tegnap
i.Gab DREAMS 22.267 tegnap

Csaby88 FS2 18.862 tegnap

Billy Beane FS3 18.302 tegnap

-Revolution- FS 17.327 tegnap

relace25 FS 15.709 tegnap

Don mor FS 14.562 tegnap
P4TrIcK FS2 14.554 tegnap

Angerfist FS 13.685 tegnap

Tonau FS 12.807 tegnap

mouse111 DREAM 12.582 tegnap

Egy nap alatt LEV(első 50)
Converse001 DREAM. 85.935 tegnap

RETEKK DREAMS 71.933 tegnap
firekori DREAM 71.513 tegnap
Laza Sanyi DREAMS 68.296 tegnap

mani bears 56.676 tegnap
dani312 DREAM. 32.832 tegnap

John Cena JF 28.386 tegnap

dodo123 DREAM 25.617 tegnap

AliEn DREAMS 21.007 tegnap

forsaken FS 17.381 tegnap

Egy nap alatt SUPP(első 50)
kfgdsi DREAM 32.152 tegnap
koczkajero DREAM 28.971 tegnap
dodo123 DREAM 21.937 tegnap
Pocok26 DREAM 20.008 tegnap
coppoladapro bears 15.900 tegnap
talk DREAM 13.224 tegnap

gabi001 DREAM 12.179 tegnap
Freddy Krueger DREAMS 11.351 tegnap

Bumblebee DREAMS 9.951 tegnap
Fox07 DREAM 9.077 tegnap
Attila.HUN KL 8.665 tegnap
szukky DREAM. 8.532 tegnap
atili1 DREAM 8.429 tegnap
maxitaxi DREAM 8.260 tegnap
draxyka FS2 7.759 tegnap
szalczi HFS 6.267 tegnap
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
A 6os nem is tartozik hozzánk,szóval jobb,hogy kimaradt :) Mindenesetre,mint látható a nap végére 25 falu lett 32foglalásból ami nagyjából egyezik a várakozásokkal...a nemeselt falvak több mint felét sikerült elhozni,ami bőven jót jelent számunkra a jövőt nézve,főleg mivel a falvak átlagban 6k pont felettiek és akkor még nincs beleszámolva jó pár egyéb foglalás sem. A következő napok eseményei lesznek még érdekesek,abból fog igazán kiderülni,hogy a Dream mennyire képes talpraállni,a lecke fel van adva...
 

DeletedUser19698

Vendég
A 6os nem is tartozik hozzánk,szóval jobb,hogy kimaradt :) Mindenesetre,mint látható a nap végére 25 falu lett 32foglalásból ami nagyjából egyezik a várakozásokkal...a nemeselt falvak több mint felét sikerült elhozni,ami bőven jót jelent számunkra a jövőt nézve,főleg mivel a falvak átlagban 6k pont felettiek és akkor még nincs beleszámolva jó pár egyéb foglalás sem. A következő napok eseményei lesznek még érdekesek,abból fog igazán kiderülni,hogy a Dream mennyire képes talpraállni,a lecke fel van adva...


Hogy te mennyi tudsz hazudozni,a saját magad,s klánod eredményeinek szépítése érdekében..:D
8-ra jött az arma,ami 13 falut hozott nektek,s még voltak ráfoglalások is.
A többi amit elhoztatok (12) már inkább a közeli tagjaidnak köszönhető,nem az armának,nagyon szépen ütöttek minket egész nap,de nálam az arma nem a fordulásokat jelzi,hanem az 1 időben érkezést.

Kicsit elgondolkoztam ezen írásaid után,vajon Vigyori Tanonca is vagy e,nem csak Inczének,s Ransnak?

Ami kicsit is besározhatja a nagy FS-t,mint kémek,sikertelenebb támadások,valamiért rám érdekes,nem reagálsz,bezzeg ha gyors rágalmazni kell,vagy sztárolni az FS-t egyől ugrasz..:D
Vicces számomra..

Minden esetre így van,ha egész napot nézzük 25 faluval gazdagodott az FS.
3 Milla LEV a DREAM klánoknak,s 2,4 milla LET az FS-nek,ami szerintem nem arra utal,hogy nem védekezünk.
Hisz ugye nem kevés túlerőben van már csak az FS is,de nekünk északon is kell állomásoztatni védőket,hisz jött a JF-HFS is,ott 0 faluvesztésre hoztuk le.
Lényegében csak FS armát nézve 1 nap alatt védekezett a DREAM annyit,mint amennyi a Top1 LEV klán az FS2 (Az is irónikus,hogy top1 LEV pont az a klán amely csak a DREAM klánokkal érintkezik.)

Szóval light,nincs baj az írásaiddal,csak ezek nem tényközlések,hanem ez sima FS propaganda.:)
Kövi armát inkább bízd Halottasra! :p
 
Fent