Elemzések,statisztikák.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
yVGcSzR.png

fJcpiWf.png
 

DeletedUser19714

Vendég
Érdekes. :)
Ami jól látható az az FS fölénye..
Diplomáciailag is jól állnak és már rendelkeznek másfél kontival.Ha folytatódik a mindenki üt mindenkit sztori akkor ez egy nagyon sima FS szerver lesz.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Ez akkor lesz csak sima FS gyözelem ha öszeszednek mé egy északi kontinenstis majd mert ha maradnak ők délen és az északiak öszefognak akkor nehézlesz neki a közép falvakat is tartani meg a frontot is. ez egy nagyon hoszú és fordulatokal teli szever lehet majd.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Ez akkor lesz csak sima FS gyözelem ha öszeszednek mé egy északi kontinenstis majd mert ha maradnak ők délen és az északiak öszefognak akkor nehézlesz neki a közép falvakat is tartani meg a frontot is. ez egy nagyon hoszú és fordulatokal teli szever lehet majd.

Szerintem, hangsúlyozom, szerintem az FS le fogja szarni a pontos falukat, és előbb területileg akar megverni mindenkit, majd utána ellegózni. Az mindegy, hogy most meddig nem húznak olyan falut, ha mindegyik egy klán kezébe van, akkor is 9 hónapot kell ülni, mire elérik a pontokat, tehát idejük van megverni a többi klánt :)

De nem írnám még le a többieket se, ebből még bármi lehet, csak 2 konti kelt el a 4-ből.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Érdekes látni hogy bár a DREAM kiesett a top3-ból azért még mindig a DREAM szövetség a második legerősebb, még ha csak egy hajszállal is vannak a H előtt.
Helyzetük elég sz@r így ránézésre, főleg úgy hogy az FS, mnt kötött a H-val, így egy jó nagy hátországgal rendelkezik amíg a DREAMnek max a frontja nagy.
Aktivitás dönti el ott a háború, aki aktívabb az este tud falukat lopni közelről tud akciózni stb stb.
DREAM dipót nem ismerem de Witcher szerintem nem kell félteni ezen a téren.
Engem leginkább az ÉK konti érdekelne mert a térképből ítélve nagy része kis klánok uralma alatt van.
Kérdés hogy a H klán hogyan fogja tovább formálni diplomáciáját. Abban az előnyös helyzetben vannak hogy most náluk pattog a labda.
Kontinensük annyira stabil mint az FS-é, azonban nekik nincsen egy K-i frontjuk mint az FS-nek.
DREAM-nek szerintem szüksége van szövetségesekre egyedül elbuknak kérdés hogy ezt a H végignézi vagy esetlegesen megpróbál tenni valamit ellene.
H másik lehetősége szerintem hogy inkább gyorsan megpróbálja a gyenge ÉK kontit megenni és utána 1v1-ben letudni a csatát az FS-el.
Ez sem rossz mert egy széttagolt kontit könnyebb elfoglalni mint egy olyat ahol ugyan van már jelentős falu állomány de egy egységes szövetség az ellenfél.
Minden estre H klán előnye hogy most ők dönthetnek, hogy mi legyen, az FS-é hogy területi dominancia fölényük van, A DREAM-é meg a remény hogy a H neki megy az FS-nek :)

Azt hogy a JF mit tervez nem nagyon vágom :)
Alig van hátországuk de annál több darálós falujuk középen.
Még csak azt sem lehet mondani hogy jól van gyűjtögetnek pár faluval mint a DREAM mert valószínűleg nekik kötelező olvadás lesz valahova akkor meg a pontok elvesznek.
Bár lehet hogy az FS klánnak gyűjtik fű alatt a pontokat, és ha már közel lesznek a 600k-hoz Ligthék átmennek a JF-be:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19714

Vendég
Érdekes látni hogy bár a DREAM kiesett a top3-ból azért még mindig a DREAM szövetség a második legerősebb, még ha csak egy hajszállal is vannak a H előtt.
Helyzetük elég sz@r így ránézésre, főleg úgy hogy az FS, mnt kötött a H-val, így egy jó nagy hátországgal rendelkezik amíg a DREAMnek max a frontja nagy.
Aktivitás dönti el ott a háború, aki aktívabb az este tud falukat lopni közelről tud akciózni stb stb.
DREAM dipót nem ismerem de Witcher szerintem nem kell félteni ezen a téren.
Engem leginkább az ÉK konti érdekelne mert a térképből ítélve nagy része kis klánok uralma alatt van.
Kérdés hogy a H klán hogyan fogja tovább formálni diplomáciáját. Abban az előnyös helyzetben vannak hogy most náluk pattog a labda.
Kontinensük annyira stabil mint az FS-é, azonban nekik nincsen egy K-i frontjuk mint az FS-nek.
DREAM-nek szerintem szüksége van szövetségesekre egyedül elbuknak kérdés hogy ezt a H végignézi vagy esetlegesen megpróbál tenni valamit ellene.
H másik lehetősége szerintem hogy inkább gyorsan megpróbálja a gyenge ÉK kontit megenni és utána 1v1-ben letudni a csatát az FS-el.
Ez sem rossz mert egy széttagolt kontit könnyebb elfoglalni mint egy olyat ahol ugyan van már jelentős falu állomány de egy egységes szövetség az ellenfél.
Minden estre H klán előnye hogy most ők dönthetnek, hogy mi legyen, az FS-é hogy területi dominancia fölényük van, A DREAM-é meg a remény hogy a H neki megy az FS-nek :)

Azt hogy a JF mit tervez nem nagyon vágom :)
Alig van hátországuk de annál több darálós falujuk középen.
Még csak azt sem lehet mondani hogy jól van gyűjtögetnek pár faluval mint a DREAM mert valószínűleg nekik kötelező olvadás lesz valahova akkor meg a pontok elvesznek.
Bár lehet hogy az FS klánnak gyűjtik fű alatt a pontokat, és ha már közel lesznek a 600k-hoz Ligthék átmennek a JF-be:)
45ön a JF nem tényező már szerintem.Folyamatosan lépnek ki a tagok ,és sorban vesztik a falvakat az FD DREAM duótól.:)
 

DeletedUser19701

Vendég
Megszakítjuk adásunkat. Katasztrófavédelmi gyakorlat!
videoblocks-breaking-news-live-motion-banner-on-worldmap-business-technology-world-news-background-splash-screen-available-in-4k-fullhd-and-hd-video-render-footage_ru7t0nxgb_thumbnail-small03.jpg


Side 1:

Tribes: FS, FS2, FS3, FS4
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAM., DREAMS

Timeframe: 27/11/2018 00:00:00-tól ől27/11/2018 14:47:40

Összes foglalás:

Oldal 1: 27
Oldal 2: 2
Különbség: 25

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 16
Oldal 2: 1
Különbség: 15

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 123,287
Oldal 2: 5,185
Különbség: 118,102

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 86,965
Oldal 2: 4,567
Különbség: 82,398

chart


 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19701

Vendég
wicser, adj életjelet, most zárták 49-et, de már itt is bedobod a türcsit?
statisztikát nem csak akkor kell írni, ha flottul megy minden, megértem ha szégyelled magad, ennyi zakó után kezdesz felzárkózni az asg-hez
ha másról nem erről szivesen néznék egy elemzést, hogy ti vagy ők hasaltak el többször :D (ne vedd a lelkedre)
óhh:(
 

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot mindenkinek..:)

Szellő István neked annyit,ne haragudj ha úgy tűnik hogy nem reagálok,igazából külsőt nem is mindig olvasom,csak mikor olyan kedvem van.
Valóban volt 1 elég sikeres FS arma ellenünk,gratulálok a sikerükhöz.
Ehhez annyit tennék hozzá ismételten 1-2 falus emberektől hoztak falut,illetőleg Legio98,s Hcsf-től.
sok falut elbuktunk,ebből 2 játékos jelezte hogy támadják.
Ott elég sok támadó el is bukott.
Hcsf a falu vesztés alatt,s után sem reagált semmit,miként még rajta kívül kb 4-5 ember.
Tehát így történt ahogy,FS ismét jól választott célpontot,gratulálok nekik! :)

Északabbra a DREAM kiszedte Provolini-t s Zsóka-t az FS-től,szóval az adok kapok teljesen normális.
Különbség hogy FS-nek 1 szétroppant Play,kiket a =H= is üt északról, s egy körbezárt DREAM az ellenfele.
DREAM-nek egy 1,5 kontis FS s északon az FS párti JF-HFS klánok.
Így már itt érezhető a kiegyenlítetlen harc,de én mégsem tudok arról hogy a DREAM feladná,harcolunk,s élvezzük a játékot..:)

Továbbá,hogy kicsit elemezzek is.
Szellő István nevű fiók v49-en tűnt fel elsőre.
Véleményem hogy egyik nagyon Witcher ellenes Hydra játékos,ki azért annyira nem tökös gyerek hogy a nevét vállalja..:D
Vissza lehet nézni 10 Hsz-e volt eddig,mind a 10-ben engem,vagy a DREAM-et szidja..:D
Hiába,ezek szerint még 1 ilyen játékos is az én hátamon felmászva akar 1 kis elismerést s sikerélményt szerezni..:D

Tudjátok már régen is így volt ez,a negatív reklám is reklám,s itt már több beszéd megy a jelenlegi Top5 DREAM-ről,mint a nagy favorit FS-ről,vagy a top1 =H= klánról..:D

Hiába....Ez a celebek sorsa..:(
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Csak a DREAM :)
hcsf kollégában nem csalódtam :)
Őt igazából én béreltem fel hogy bomlassza a DREAM-et.
Szerintem a probléma az hogy lehet nem az fs választ jól célpontot...nyilván ha mondjuk witchert támadnák meg lenne ellenállás, de a sima tagok 80% szerintem ha meglátja hogy jön az arma inkább hagyja magára a fiókot.
Egyébként az hogy az FS 1,5 kontit szerzett magának az teljes mértékben a DREAM játékosok tehetetlenségét mutatja.

Délkelet.
Nah itt a legizgalmasabb része az egésznek.
Ugye aki néz térképet látja DREAM tökéletes lefedést csinált.
Középen 1 pár ember,s peremen teljes lefedés.
Nyugatabbra viszont van 1 lyuk,mely a Play területe lehet ha nem figyel a DREAM.
Ezen felül az FS is 2 klánnal felment a DREAM peremre,jelenleg elég nagy a sanca a DREAMnek,jobban helyezkednek el itt a kontin,s többen is vannak.
TAgságot tekintve DREAM-nek adnám a kontinens peremét,de állítólag a napokban még lesz FS érkezés.

Ezt még az elején olvashattuk Witcher elemzéséből ahol még máshogy ír a konti felállásáról.

K55 a mindenki által legerősebb kontinensnek vélt része a világnak.
Itt voltak oda vissza foglalások.
Igazából én azt mondanám DREAM jobban áll a háborúban.

Itt már bizonytalan :D

Itt meg már teljesen más a felállás...(FS:kék, DREAM:Zöld)

Aktuális térképpel nem tudok szolgálni de szerintem már ennél is rosszabb a helyzet DK-en.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Csak 47-ről írtam véleményt, épp most, mivel ott kívülálló vagyok, de amennyit tudok a világról, lassan tagnak érzem magam :) Külsősként nem túl jó szerintem ilyesmiket írni, sokmindenre nem látok rá normálisan, úgy pedig találgatni nem nagyon szeretek. De a kedvedért, egy mondat :)

Az FS a team-to-beat, de most még megvan rá az esély, hogy a H vezetésével megverjék őket - de már nem sokáig.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Szerintem a probléma az hogy lehet nem az fs választ jól célpontot...nyilván ha mondjuk witchert támadnák meg lenne ellenállás, de a sima tagok 80% szerintem ha meglátja hogy jön az arma inkább hagyja magára a fiókot.
Én úgy tudtam, hogy a Dream kerete a tökéletes és az FS a tömegklán.
 
Fent