Elemzések,statisztikák.

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Úgy kezdtétek hogy bárki aki jelentkezett felvettétek,nem számított semmi,innen

Engem nem vettek fel :(

v31-en szintén semmi gerinctelent nem csináltam,ez már csak a sértődésed maradványa,ahol szintén rommá vert volna a DREAM titeket,ha nem árulnak el ugye..:)
V46 trollkodtam csak

v31-hez annyit hogy én azért lettem a fő szemét ott mert nem voltam hajlandó átmenni a CNN-be és hátba támadni a volt klántársakat kérésedre.

v46, csak trollkodtam lol, hát akkor még nagyobb genya vagy mert az ok hogy te csak "trollkodsz" de egy csomó embert csesztél át leveleiddel a cord vs COTl háború elején... ha csak poénból b@sztad át őket az egy fokkal még jobb :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Engem nem vettek fel :(



v31-hez annyit hogy én azért lettem a fő szemét ott mert nem voltam hajlandó átmenni a CNN-be és hátba támadni a volt klántársakat kérésedre.

v46, csak trollkodtam lol, hát akkor még nagyobb genya vagy mert az ok hogy te csak "trollkodsz" de egy csomó embert csesztél át leveleiddel a cord vs COTl háború elején... ha csak poénból b@sztad át őket az egy fokkal még jobb :)


Legalább ne járnál ide hazudozni még te is..:D
Te azért lettél v31-en fő genya,mert elvileg te nem támadsz engem,erre barátnak voltunk jelölve,s irónikus,mikor nem voltam elhoztad 4 falum,utána meg törölted a barátnak jelölést..
Szóval nem,CNN dolog nem számított,mert téged ezért néztelek le,hogy 1 klán nélküli játékost is így foglaltál el..
V25-n is elárúltad a klánod a jobb pozíciód miatt,s irónikus,egyik világot sem nyerted meg..
V46-n végre hűséges voltál 1 klánhoz,s láss csodát nyertetek..

Még a végén lesz belőled valami..:D

Továbbá v46..
Márkó húzott fel úgy a beképzeltségével,s lenézésével,hogy trolkodjak veletek...
Cord-al játszogattam ezt mindenki tudja,meg is mondtam Lord-nak,addig vagyok,amíg v45-n be nem indulnak a dolgok..
Márkó állítja 1 kezdő is elfoglalt,hát én úgy emlékszem hogy Lord belsőzött be,mert otthagytam a szervert v45 miatt,szóval akkor most Lord kezdő? :D

De ami a legviccesebb,hogy ezt Márkóval is KH-n belül már megbeszéltem,mégis mint valami nagyon feledékeny ember,ugyan azokkal az érvekkel jön ki ide külsőre engem próbálva lejáratni...
Amivel nem is nagyon foglalkoznék,ha legalább valós okkal tenné amit..
Folyamat csak v46-t hozza fel,meg v31-t,amire már nem is emlékszik ezek szerint..:D
Ez V51,ha itt tudtok bármit bizonyítékkal,akkor lehet dumálni..
Viszont a v51-n a DREAM becsülettel játszik,FS-el ellentétben,pedig aztán Light-nak volt a legnagyobb szája hogy becsület így úgy,meg tiszta játék..
S én bizonyítani is tudom ezt..;)
Nah,mentem,kérlek ne offoljátok tovább ezt a topicot.
 

DeletedUser19651

Vendég
72b5b3ca258ef862bb0da273b9cd62d074d1db0a_00.gif
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Te azért lettél v31-en fő genya,mert elvileg te nem támadsz engem,erre barátnak voltunk jelölve,s irónikus,mikor nem voltam elhoztad 4 falum,utána meg törölted a barátnak jelölést..

HAhahahaa
Először is arrol volt szó hogy ott törölsz majd bedurciztál kitaláltad hogy menjek a cnn-be mondtam nem.
utána elkezdtél mindent rám fogni hogy én bomlasztottam stb stb.
Majd pedig Te mondtad hogy vigyük a faluidat, gondolod visszakeresem külsőn hogy menőztél hogy nem is bírunk veled. Utána támadtalak meg igen.
Pont lesz@rtam azt a 6 faludat amivel úgy nagyra voltál, de látom nálad valami tényleg el van gurulva.
v25 hát igen az egy szép kis szerót volt zik mindent megtett hogy mentse a bőrét, és nem a klánját.
De egyébként v25 és v31 között van egy erős összefüggés, mindkét helyen Te meg Zik koma volt a főnök és mindkét helyen oszlott a klánod és buktad a szerót.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19701

Vendég
Szegény vicser, senki sem szereti.
Most akkor vagy vele van a baj, vagy a másik xxx db emberrel.
Fogós kérdés...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Számolgattam egy kicsit. Ha minden bónuszakármilyenvégjátékos falut megszerez valaki, akkor 553 pontot kap a klánja naponta. 162.000-et kell elérni, tehát ha a későbbi győztes klán a kezdőpillanatban birtokolta volna mindegyik ilyen falut, akkor is a szerver 293. napján avatnánk győztest. A harcokkal, és zömmel egyenlő felekkel tarkított V46 343 nap alatt lett megnyerve, míg V48-at a Horda 222 nap alatt húzta be, V49 meg kevesebb mint fél év alatt lényegében meg lett nyerve. Itt nem jó taktika az, ami megy a rúnás szerveren, hogy előbb megverünk mindenkit mint dominanciás végjátéknál, aztán összeszedjük a rúnafalukat, és kész. Tehát végre egy olyan végjátékelem, ami miatt valóban át kell gondolni, hogyan akarunk nyerni, és erre rátesz még egy lapáttal az, hogy magyaron nagyon szokatlanul kicsi 30 a taglimit. Érdekes lesz, ha a végén kezdi valaki összeszedni a nyertes falukat, és több mint fél évig csak üldögélnek, hogy összegyűljenek a pontok. Míg a legtöbb mai szerveren 8-10 hónap kell a győztesavatáshoz, amiből minimális kivétellel fél év alatt már látszik, ki fog nyerni, addig itt nettó 9 hónapot itt kell ülni csak a legideálisabb esetben. Kérdés, mennyire lesz közönségkedvenc ez a végjáték, ha esetleg valaki megnyeri idő előtt dominancia szempontjából a szervert, aztán hónapokig üldögél, hogy ne barbuljon be, míg megnyeri a világot. Szerintem ez a 162 ezer pont ez irgalmatlanul sok a magyar világokhoz. Vagy ezt kellene kiküszöbölni, vagy a kapható pontokat növelni, mert hangsúlyozom, ez a legideálisabb esetben is 9 hónap, ha egy klán első nap megszerzi mindegyik falut, és a pontosztás pillanatában folyamatosan meg is tartja, amire azért elég kicsi az esély :) És emiatt a többség utálni fogja ezt az új végjátékot, és elveszhet a süllyesztőben, pedig egy kis finomhangolással messze jobb lehetne, mint a dominancia vagy a rúna, és hatalmas potenciál van benne.

Érdekelne a Ti véleményetek is, kiváltképp a résztvevő klánok tagjaitól, hogyan látják, mert itt szerintem kicsit el vannak tolódva a számok.
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Számolgattam egy kicsit. Ha minden bónuszakármilyenvégjátékos falut megszerez valaki, akkor 553 pontot kap a klánja naponta. 162.000-et kell elérni, tehát ha a későbbi győztes klán a kezdőpillanatban birtokolta volna mindegyik ilyen falut, akkor is a szerver 293. napján avatnánk győztest. A harcokkal, és zömmel egyenlő felekkel tarkított V46 343 nap alatt lett megnyerve, míg V48-at a Horda 222 nap alatt húzta be, V49 meg kevesebb mint fél év alatt lényegében meg lett nyerve. Itt nem jó taktika az, ami megy a rúnás szerveren, hogy előbb megverünk mindenkit mint dominanciás végjátéknál, aztán összeszedjük a rúnafalukat, és kész. Tehát végre egy olyan végjátékelem, ami miatt valóban át kell gondolni, hogyan akarunk nyerni, és erre rátesz még egy lapáttal az, hogy magyaron nagyon szokatlanul kicsi 30 a taglimit. Érdekes lesz, ha a végén kezdi valaki összeszedni a nyertes falukat, és több mint fél évig csak üldögélnek, hogy összegyűljenek a pontok. Míg a legtöbb mai szerveren 8-10 hónap kell a győztesavatáshoz, amiből minimális kivétellel fél év alatt már látszik, ki fog nyerni, addig itt nettó 9 hónapot itt kell ülni csak a legideálisabb esetben. Kérdés, mennyire lesz közönségkedvenc ez a végjáték, ha esetleg valaki megnyeri idő előtt dominancia szempontjából a szervert, aztán hónapokig üldögél, hogy ne barbuljon be, míg megnyeri a világot. Szerintem ez a 162 ezer pont ez irgalmatlanul sok a magyar világokhoz. Vagy ezt kellene kiküszöbölni, vagy a kapható pontokat növelni, mert hangsúlyozom, ez a legideálisabb esetben is 9 hónap, ha egy klán első nap megszerzi mindegyik falut, és a pontosztás pillanatában folyamatosan meg is tartja, amire azért elég kicsi az esély :) És emiatt a többség utálni fogja ezt az új végjátékot, és elveszhet a süllyesztőben, pedig egy kis finomhangolással messze jobb lehetne, mint a dominancia vagy a rúna, és hatalmas potenciál van benne.

Érdekelne a Ti véleményetek is, kiváltképp a résztvevő klánok tagjaitól, hogyan látják, mert itt szerintem kicsit el vannak tolódva a számok.
Teljesen egyetértek veled, és pontosan elég a 30fős limit klánokat tekintve, mert mire vége lenne addigra annyian megunják, hogy borzasztó sokszor én is inkább elgondolkodok hogy biztos akarom ezt.. :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Látom viszont a bónuszfalvak,egybe vannak rakva a barbárokkal,mert nálunk a barbárok tiltva vannak,de a bónuszok nem..:)
Továbbá érdekes statisztika,de szívesen látnék másról is..:)
Pl hogy a top4 DREAM a TOP1 támadó ugye,míg az FS2 a top1 LEV,akik csak DREAM-el érintkeznek..
Bár az előző stat alapján nyilvánvaló,hogy FS főklán üti az FS2-t,mi meg a barbikkal is kemény harcot folytatunk..:(
 

DeletedUser19395

Vendég
Attól, hogy nem DK az FS jelenlegi fő frontvonala még élünk és virulunk. Halomra gyilkoljátok "feleslegesen" a támadókat, rendszertelenül, eszetlenül, egy-egy elcsípett falu visszavétele miatt.. ezért vagytok top 1-ek LET-ben, dehát ez csak az én véleményem. Ez még mindig csak kóstolgatás, talán hamarosan valami komolyabb összerezdülés is jön mind két oldalról :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Látom viszont a bónuszfalvak,egybe vannak rakva a barbárokkal,mert nálunk a barbárok tiltva vannak,de a bónuszok nem..:)
A twstats nem tesz különbséget barbár és bónusz falu között. Ha jól tudom innen veszi az erre vonatkozó adatokat, itt mindig az 5. érték jelöli a játékost. Ez barbár/bónusz falvak esetében egyaránt nulla. Ezért nincs megkülönböztetés. Az excel pedig twstats-ról kéri le az adatokat. De ha zavar nézz utána nyugodtan egyesével, hogy mennyi ezekből a foglalásokból a barbár :p
 

DeletedUser19612

Vendég
Hát ha szeretnéd..:)

Jelenlegi helyzet a v51en.

Északnyugat egyértelmű =H= terület lett.

Északkelet teljes mértékben megoszlott,ott van az FD klán északon,középen s nyugati részén ott a DREAM klán,perenem pedig a JF és HFS terül el.
Azt mindenki tudja DREAM háborúban van a JF és HFS klánnal,de az FD szerepen nálam kérdőjeles.
Térképet nézve érintkeznek a DREAMmel s a =H=val is,mégis csak HFS és JF foglalások vannak.
Lehetséges ezen klán a DREAM, =H= klánokkal diplomáciában van,az ő szerepük döntő tényező lehet úgy vélem.
DREAM és =H= klánok 1 ideje összeértek bizonyos részeken,de atrcitást a -FyS- féle árulásos dolog előtt,s után sem lehetett látni,lehet ott is jó a viszony?

Délnyugaton az FS megtörte a Wolf klánból kivált WOW klánt,s a vezéreket/nagyobb játékosokat be is olvasztotta az FS3-ba..
Kicsit az FS kezd ilyen =SBT= másolatnak tűnni,mindenkit felvesznek aki nagyobb játékos,s területet nyernek vele.
Délnyugat így biztos FS terület lett.

Délkelet egyre inkább érdekes lesz. Play! klánt áttörte az FS s már a nyugati FS is érintkezik a DREAM klánnal.
DREAM elég szépen üti az FS délkeleti részét,de most figyelniük kell mert ugye ott van -FyS- is a falvaik közt.
Lassan mondhatni a délkeleti DREAM körbe lesz véve.


Beszedtem 1 kis "Eki"t így én is jóslatokat,esetleges történéseket vázolok fel most.

FS és =H= köztudott MNTben vannak.
FS hamarsan mind a 4 klánjával így a DREAM klánt tudja majd ütni.
DREAM nem hiszem hogy ezt egyedül bírni fogja,hisz északon is ott a JF,így peremmel még nem rendelkeznek.

Lényegében az én véleményem:
Ha FS és =H= diplomáciában marad,Délen a DREAM bedől,így FS 2 fix kontinensel bír majd.
=H=nak sokkal nehezebb dolga lesz,hisz északon több klánt is le kellene győznie,s már most területi hátrányban vannak.
Ha ez lesz,lehet zárni a világot,mert a =H= megnyeri az FSnek a világot.

Másik eshetőség.
FD érdekes elhelyezkedéssel összefog a DREAM és =H= klánokkal,s egy esetleges 3mas szövetség alakul ki FS és szövetségese JF ellen.
Így már megoszlana az FS védelmi vonala,s azt mondom,nagyjából területileg még megfogható lenne az FS.
=H= szerintem nagyon buta volt mikor FSel MNTt kötött,én ugyan azokat a hibákat látom mint ami v45n a -DA-ban voltak,ott is hagyták hogy FS úgy alakítsa a frontvonalat ahogy ő akarja,itt is ugyan ezt láthatjuk.
=H=nak s DREAMnek még együtt is nehéz dolga lenne így már,arról nem beszélve ha a DREAM klánt beütik délen,a =H= ezzel a játékosállománnyal,s területi hátránnyal esélytelenné válik FS ellen.


Eddig nagyon FS felé dől a mérleg,s ezt főként a toborzás,s a diplomácia váltotta ki.
Az tisztán látható,hogy FS és DREAM nagyjából 1 szinten van,a különbség hogy a DREAM fő kontinensén nem 1 WOW klán hanem 1 elég masszív FS van,így amíg a DREAM területi hátrányba került,FS beolvasztotta akit kellett,s időt nyert a diplomáciával magának.

Érdekes is lehet még ez a világ,s unalmas is,sajnos azt kell mondjam itt most a =H= klánon fog múlni,hogy élvezetes világ lesz,vagy innentől ingyen világ FSnek.

Puszi mindenki!
 

DeletedUser19701

Vendég
Szia wicser,
miért kedveled a másik fiókod hozzászólását? át akarsz verni minket, hogy elhigyjük valakit érdekel amit írsz :O
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
=H= szerintem nagyon buta volt mikor FSel MNTt kötött,én ugyan azokat a hibákat látom mint ami v45n a -DA-ban voltak,ott is hagyták hogy FS úgy alakítsa a frontvonalat ahogy ő akarja,itt is ugyan ezt láthatjuk.

Ehez csak egy apró dolgot füznék hozzá. 45ön az FS-nek délen csak a DA-ra kelet koncentrálniuk mert keleten szövetségesük volt itt még nincs meg tisztán nekik délkelet és ha a Harcosok adig öszeszedik magukat akkor egy jó frontvonalat kialakítva akár még forditototja lehet az általad leirtaknak.
 
Fent