Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

Jefimovics Raszputyin

Őrült Pap
A reakció pontszáma
66
Meg akartam előzni DiRicheront, bocsi:(
2020.06.11 armák csak számokban:

Igen, egyszerre csapódtunk a COTL-vel.
Gratula mind a két félnek :D

Ebből, és amúgy az a két klán LE statisztikáiból kivehető, eki most neharagudj, de én úgylátom hogy erősen a Kotlósok felé dől a mérce, csak nem használják ki megfelelően:
A Cotl LEV száma közel 800millió, míg a HNK-é mégcsak most ütötte meg a 300at. Mit jelent ez?
A HNK faluk sokkal nagyobb részben támadóak mint a CotL faluk, ugyanis nincs elég védőjük mindenbe beleállni, ezért vágják a vonatokat eszetlenül, és ugyanígy ppzik fel a rombolt tanyákat, falakat (ha szükség van rá és a CotL nemhagy nekik időt). Ez persze jobb taktika, mint amit a CotL csinál:
Rengeteg védőfalu van a támadók mellett, így nem hiába hoznak lassan milliárdos pontszámokat LEVben, mert mindenbe IS beleállnak, de ha van rá kapacitás akkor ez nem is lenne probléma, mert a védők erre valók, és inkább hulljanak a támadók mint hogy 2 napra rá forduljanak.
Összességében, ha a CotL nem hagyná lélegezni a HNK-t, védők nélkül, még vagdosni se lehet csak úgy hoppra, elég egykét nukenemes, és egykét jól időzített védőfalu, és a kotlósok faluszáma akár 100 hozott fölé is ugorhatna, ugyanis ezt vágni nemtudnák, fogni pedig mint látjuk, a háború eleje óta nincs elég védő.
Addig lesz csak előnyben a HNK, amíg a CotL fel nem pörög kicsit, egyelőre tényleg baxiék akik okosabban taktikáznak, de ez nem rajtuk múlik, a túloldal takarja csak el a szemét.
Így nézne ki egy közömbös vélemény, amivel talán egyik félt sem bántottam meg. :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A mai napon ismét kopogtatott az ajtóknál a HNK a faltöró kosokkal, íme az eredménye:

Személy szerint ezt az armát nevezném eddig a legszebbbek a szerveren részükről.

Gratula mind két félnek a mai teljesítményhez.

976N_vtelen.png
 
Fent