Világ 57 Elemzés

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
Nem mondtam egy szóval sem, hogy nyerünk. Esélyünk nincs rá.
Azt ami meg a 300/KAL/BFK-nál történt nekem hiába írod. Néha már mi magunk sem értjük, hogy mi történik.
Számunkra a lényeg becsülettel játszani végig.
Pakai az előző hsz-edhez még annyit, hogy rúgtál egy hatalmas öngólt ezzel a morállal. Emlékszel mikor 53-on beregeltél Igor/Merlinianus mögé?
Telepakolt az ASG védővel majd a kis moráloddal játszottad a támadó játékost. Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nem mondtam egy szóval sem, hogy nyerünk. Esélyünk nincs rá.
Azt ami meg a 300/KAL/BFK-nál történt nekem hiába írod. Néha már mi magunk sem értjük, hogy mi történik.
Számunkra a lényeg becsülettel játszani végig.
Pakai az előző hsz-edhez még annyit, hogy rúgtál egy hatalmas öngólt ezzel a morállal. Emlékszel mikor 53-on beregeltél Igor/Merlinianus mögé?
Telepakolt az ASG védővel majd a kis moráloddal játszottad a támadó játékost. Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje.
Azért az túlzás, hogy tele pakoltak védővel, kb össz-vissz 2 vf volt nálam állandóba, de az se volt nálam már miután átléptem a 10 falut. Csak gyenge környék volt, meg nem elég aktív aztán csipegettem a falukat amit úgy alakítottam, hogy védőm is legyen bőven ha kell, meg támadó is ha a közeli ASG-sek nem érnének be. Volt 3 vfem az sok mindenre elég. :D
De a lényeg ott is a morálon van, hogy annyira rossz dolog, hogy igornak pl sok esélye nem lett volna elvinni amiatt. De még csak szórakozásból is azt mondom, hogy a morál xar dolog, hogy nem veszik ki, mert attól nem lesz jobb egy kezdő ha 2 nuk helyett 50et kell ráküldjön a támadó félnek.
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
Figyelj, én magasról teszek arra, hogy hány védő falud volt meg mit hogyan csináltál. Egyáltalán nem érdekel, nekem nem kell magyarázkodnod. Csak ne szaladj be nyitott szájjal a f*sz erdőbe. Viszont 60 embert minősítgetni pont teneked nem kellene, főleg úgy, hogy ők téged egy szóval sem bántottak. Vegyél vissza az arcodból mert lassan te is egy szinten leszel sok itteni bullshittel.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Jó, de azért ahogy elnézem a dolgokat nektek még egy fűszál is képes lenne ellenállást mutatni...:oops:
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nemhogy top, de még egy középszintű játékos sincs a szerveren, bazsikám itt kezdte a játékot és top fiók volt. Őszintén remélem, hogy legalább a top20-ban azért mindenki tudja melyik a támadó és melyik a védő egység.

Nem kell izgulni nem vagyok a szerveren, ezt onnan tudod te magad is megmondani, hogy nincs tele a gatyád!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Egy középszintű játékos nincs a szerveren, bazsikám itt kezdte a játékot és top fiók volt. Őszintén remélem, hogy legalább a top20-ban azért mindenki tudja melyik a támadó és melyik a védő egység.

Nem kell izgulni nem vagyok a szerveren, ezt onnan tudod, hogy nincs tele a gatyád!

:eek::eek::eek:

Tele a gatyám? :D:D
Egy FS ellen nem volt Tele, nemhogy nonameplayer ellen, ne viccelj! :D:D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nem tudom, hogy ez trollkodás vagy nem, de belenéztem a top25be, nekem úgy rémlik, hogy blackmoon azért tud valamit, de lehet rosszul rémlik.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Tényleg nem volt tele a gatyád, csak véletlenül töröltél be... Bár lehet az a bátor aki elszelel és aki marad és harcol az a nyuszi..s
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Tényleg nem volt tele a gatyád, csak véletlenül töröltél be... Bár lehet az a bátor aki elszelel és aki marad és harcol az a nyuszi..s

Harcolni? Te nagyIQ, ha v51-ről beszélsz, igen is le volt beszélve, hogy háború vége. Én meg nem voltam rá vevő, hogy átadjam ingyen a falvaim, míg bárhány ARMA-t kaptam, 2 falut buktam összesítve.
Szóval ülj le, egyes.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Szóval amikor a leginkább kellett volna mutatnod valamit és a klánodnak a leginkább szüksége volt rád, te akkor mondtál csődöt? Ezt jól értem? Csak mert erre a helyedben nem lennék túl büszke... :(
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Szóval amikor a leginkább kellett volna mutatnod valamit és a klánodnak a leginkább szüksége volt rád, te akkor mondtál csődöt? Ezt jól értem? Csak mert erre a helyedben nem lennék túl büszke... :(

lol xD a klánja hivatalosan feladta, mikor betörölt...
Már megint meg "jött"?.. :oops::D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Szóval amikor a leginkább kellett volna mutatnod valamit és a klánodnak a leginkább szüksége volt rád, te akkor mondtál csődöt? Ezt jól értem? Csak mert erre a helyedben nem lennék túl büszke... :(

Erre ink. nem reagálok, mert tisztán látható akkor, hogy hiába változtatsz 105ször is nevet, akkor sem változik a felfogásod.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1530803

Vendég
Sajnálom, mivel nem szeret senki ezért sokat egyedül játszottam és harcoltam klánok ellen, de mivel nem volt mellettem senki "aki hivatalosan betörölt" volna, ezért én marha harcoltam "tovább". :(

Szegény dzseki kiáll melletted és leoltod. :(
 
Fent