Világ 57 Elemzés

heder

New Member
A reakció pontszáma
5
Mikor lesz a következő elemzés? Kezdek fázni, elkéne egy kis olaj a tűzre.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Kicsit nagyobb lenne a motiváció, ha néha vennétek nyersit a tőzsdéről. :rolleyes:
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Igaz még mesze a nap vége de ezt azért itthagyom :)

Side 1:
Tribes: =HCS=, =VCS=
Side 2:
Tribes: BFK, BFK-A

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1:
248
Oldal 2: 14
Különbség: 234

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
158
Oldal 2: 6
Különbség: 152

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
1,910,762
Oldal 2: 55,471
Különbség: 1,855,291

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
1,252,182
Oldal 2: 44,349
Különbség: 1,207,833

chart
 
Utoljára szerkesztve:

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Hát hosszabb elemzést nem fogok írni az tuti :D

De ha érdekli a külső szemlélőket mi történt az elmúllt 1 hónapban pár rövid mondatban összefoglalnám.

A HODOR beolvaszotta a BFK-t és úgy próbáltuk meg újraszervezni a sorokat, de a tagság totális játéktudás hiánya meg inaktivitása miatt (azokról nem is beszélnék akik inkább összebeszéltek a HCS-vel hogy nekik adják le faluikat :D), már eldőlt a dolog. Kb 1 hónapig tart még a szerver, ha csak a csigák nem alszanak be.

Armák során aktívan védekezőktől maximum 1-1 falukat tudnak hozni, armánként vagy annyit se, de kb 5-6 ilyen tag van a szerveren, a többiektől a 30-40 falu simán megy. (Én eddig 2szer voltam arma cp és a szerver során 0 falut buktam a csigák irányába, remélem ezen azért még terveznek dolgozni a szerver végéig :p

Közel sem a hatalmas ádáz harcokról lesz ismeretes v57, de magam részéről nem panaszkodom a szerver miatt, én funolni jöttem be 2,5 hónappal szeró indulás után, ahol egy kis funoló klánocskába léptem be (most 2.helyen zárunk :D)

Szóval előre is ggwp a HCS irányába, de azért még tessék megdolgozni azért a pár %-ért, ne az inaktívak falvaiból hozzátok össze :D

Üdv.Geri
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Mindent elárul egy szerverről ahol Te beszélsz a skillről...
 

Deleted User - 1530803

Vendég
már hiányzotak innen is az idióta fizetett trollok :D
Nem trollkodom. Egy 0 skillel megáldott játékos vagy és te próbálsz másokat lehúzni. Tegyünk tisztába veled pár dolgot. Elárulod az ASG-t, ahol éveken keresztül játszottál, majd pedig itt ledegradálod a klántársaidat, akikkel együtt játszottál. Az a baj, hogy a féreg jelzőért bannolnak és legutóbb a szupport törölte a "hulladék" jelzőmért a mondatot, szóval nem igazán tudom milyen szót használhatnék rád jelzőként, amiért ne tűnne el a kommentem, de ha valaki megmondja azért hálás leszek. Viszont a lényeget igy is látod szerintem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Nem trollkodom. Egy 0 skillel megáldott játékos vagy és te próbálsz másokat lehúzni. Tegyünk tisztába veled pár dolgot. Elárulod az ASG-t, ahol éveken keresztül játszottál, majd pedig itt ledegradálod a klántársaidat, akikkel együtt játszottál. Az a baj, hogy a féreg jelzőért bannolnak és legutóbb a szupport törölte a "hulladék" jelzőmért a mondatot, szóval nem igazán tudom milyen szót használhatnék rád jelzőként, amiért ne tűnne el a kommentem, de ha valaki megmondja azért hálás leszek. Viszont a lényeget igy is látod szerintem.

Mondd neki, hogy Te ASG-s! Annál nagyobb oltás nem létezik manapság.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Hát hosszabb elemzést nem fogok írni az tuti :D

De ha érdekli a külső szemlélőket mi történt az elmúllt 1 hónapban pár rövid mondatban összefoglalnám.

A HODOR beolvaszotta a BFK-t és úgy próbáltuk meg újraszervezni a sorokat, de a tagság totális játéktudás hiánya meg inaktivitása miatt (azokról nem is beszélnék akik inkább összebeszéltek a HCS-vel hogy nekik adják le faluikat :D), már eldőlt a dolog. Kb 1 hónapig tart még a szerver, ha csak a csigák nem alszanak be.

Armák során aktívan védekezőktől maximum 1-1 falukat tudnak hozni, armánként vagy annyit se, de kb 5-6 ilyen tag van a szerveren, a többiektől a 30-40 falu simán megy. (Én eddig 2szer voltam arma cp és a szerver során 0 falut buktam a csigák irányába, remélem ezen azért még terveznek dolgozni a szerver végéig :p

Közel sem a hatalmas ádáz harcokról lesz ismeretes v57, de magam részéről nem panaszkodom a szerver miatt, én funolni jöttem be 2,5 hónappal szeró indulás után, ahol egy kis funoló klánocskába léptem be (most 2.helyen zárunk :D)

Szóval előre is ggwp a HCS irányába, de azért még tessék megdolgozni azért a pár %-ért, ne az inaktívak falvaiból hozzátok össze :D

Üdv.Geri



Boszant is a dolog nagyon :) és meg kel valani az igazat te okozod a legnagyobb fejtörést nekem a világon hogy mégis hogy tudnálak megcsípni de eddig sikertelen viszont ötleteim még vannak így remélem jókat szórakozunk még a közeljövőben.
Amit itt keleten ti az aktív tagok csináltok az előtt a nemlétező kalapom emelem hogy még igyis tartjátok magatok hogy a szövetségesetek elcseszte a egész világot pedig még az év elején nagy fölényben voltatok. :) a Top 2höz meg mindenképpen GG neked és annak a pár társadnak akik még kitartotok :)
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Hát hosszabb elemzést nem fogok írni az tuti :D

De ha érdekli a külső szemlélőket mi történt az elmúllt 1 hónapban pár rövid mondatban összefoglalnám.

A HODOR beolvaszotta a BFK-t és úgy próbáltuk meg újraszervezni a sorokat, de a tagság totális játéktudás hiánya meg inaktivitása miatt (azokról nem is beszélnék akik inkább összebeszéltek a HCS-vel hogy nekik adják le faluikat :D), már eldőlt a dolog. Kb 1 hónapig tart még a szerver, ha csak a csigák nem alszanak be.

Armák során aktívan védekezőktől maximum 1-1 falukat tudnak hozni, armánként vagy annyit se, de kb 5-6 ilyen tag van a szerveren, a többiektől a 30-40 falu simán megy. (Én eddig 2szer voltam arma cp és a szerver során 0 falut buktam a csigák irányába, remélem ezen azért még terveznek dolgozni a szerver végéig :p

Közel sem a hatalmas ádáz harcokról lesz ismeretes v57, de magam részéről nem panaszkodom a szerver miatt, én funolni jöttem be 2,5 hónappal szeró indulás után, ahol egy kis funoló klánocskába léptem be (most 2.helyen zárunk :D)

Szóval előre is ggwp a HCS irányába, de azért még tessék megdolgozni azért a pár %-ért, ne az inaktívak falvaiból hozzátok össze :D

Üdv.Geri


S itt megtörik a jég..
Lásd Roberta57 -et pl., aki a tegnap és még ma is, teljes mértékben szét let szedve, egy "legenda" alatt, s most értem Sipire! :) Akkor még nem beszélve, Sass-ról.. Meg állítólag Te meg Fejesr vagytok a vezérek meg hadvezérek, vagy mittudom mire nevezném.
Persze, hogy dicekedünk "1-2 falut alig ha elvesznek", mert minden védő eme 4 játékosnál van; azán hadd ne mi legyünk a hibásak mert körülöttetek kifoglaljuk a klántársaitokat! :)

Üdv.
 
Fent