Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Szép estét!
Az AL olvasztja a Hodort. Felszedik a maradék Ez vanost. Neki mennek a Royalnak.
A végén lejátszák az ASG-vel. Az ASG megeszi magát a végén. Nyer az AL.
Hajrá fiúk! ;)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Hoztam 1 térképet ami a szerver jelenlegi állását mutatja,meg írnék pár szót.
Tudjuk,hogy az ASG és az AL szövibe van.
Nos van itt egy Royal,Ez van és Hodor klán az ő diplomáciai kapcsolatukat nem tudom de nem is érdekes.
Nekik ezen a szerveren csak úgy lehet esélyük,hogy ÖSSZEFOGNAK és FÉLRETESZIK az egót meg a haragokat,sérelmeket és felveszik a harcot nyugattal ami lehetséges,mert:
Royal ÉK front
Ezvan DNY front
Hodor kb semmi, pár játékos belógás..
DNYn vannak olyan részek ahol az AL belóg, pl K45 és K55 kontielválasztó alatt, nos ott a 3 klán egy jól megszervezett támadással ki is szedheti azt a részt. Aztán k55öt megtisztitani a további belógásoktól és stabil frontot tudnának oda is állítani.
A hodor tudná segitení az Ezvan frontot,a Royal ellátja saját frontját,valamint az Ezvan is még gondoskodik saját magáról ahol nem tudnának segíteni a "szövetségesei".

Nyilván ez a forgatókönyv csak 1 eklézsiás által elkészített univerzumban létezhet,de különben mind 3 klán kézenfogva sétálhat le a szerverről,csak esetleg még nem tudják,hogy így lesz.

De ha megnézzük a térképet látható,hogy úgymond esélyes lenne mindenki a további játékra,eredményeket elérvén. De ez mind csak elmélet és nyilván ez nem az a hely ahol az emberek félre tudják tenni az egót ahhoz,hogy elérjenek valami sikert közösen.


439K_perny_337_felv_tel_6.png
 

DeletedUser

Vendég
Hú de izgi, én is, én is tippelek! :)
Két hatalom van meghatározóan stabil AL és ASG, más győzelmére nem tippelnék, az merész.

I. Asgardia győzelme
48c7e52ea4492bad29d7c8cefd866628.png
Békét köt a Royallal
Segítenek a Hodoron, egy elterelő, középső offenzívával
Hodor területe stabilabbá válik a Royal felé
3 klán együtt elkeni az AL-t

II. AL győzelem
f54e1f789b2d22b83595761b68e46f6a.png
Ez várható
Átlagosan lezajló események
AL területszerzés
Hodor olvasztás
Royal kivégzés közösen ASG-al
AL fölény...

Egyebek
A Hodor minden bizonnyal nem lesz AL ellensége, bár számára szebb volna ha így tenne, hisz a mostani úton eltűnik. Royal-ASG szövetség talán lehetséges, hiszen anno klántársakról van szó fronton, ez menthetné meg ASG győzelmi lehetőségeit. Egyébként Asgard lemaradása 4:5 körülre lehetséges a normális végjátékban, csak ez nem elég!

Ezek az én meglátásaim :)
 

DeletedUser

Vendég
A bördó csillag a területi csatolást akarja jelképezni, illetve sárga minden esetben az 1. összefüggű csapásmérés, amolyan "hadművelet", a másik szín bordó és előzőben meg kék a következő irányokat indítja, de csak nagyon durván. Bár a sárga nyilacskát kékkel kellett volna tennem, de már mindegy, anyira nem vagyok otthon ezen a világon, ez csak egyéni tipp :)

Csillag? Először hatágúra kattintottam s mikor oda akartam húzni, tyű mondom ebbe bele fognak kötni.. még gondoltam is hogy majd azzal hárítom, hogy Ekléziás egyéni kérésére tettem oda. De lám, tényleg, az öt ágúba is bele lehet kötni :) Lényege X terület szerzése, majd onnan továbbhaladás. Persze mint tudjuk a hadműveletek még az adott világokon is csak körülbelülire lehet megtervezni, mert a várhatók mellett váratlan dolgok is történnek: inaktív fiókra rákanyarodás, betonba ütközés, Jóskának meghalt a nagymamája és nem támadott...
 

DeletedUser

Vendég
Megint más kérdés, hogy van-e egyáltalán "jogunk" az Istent egyszerű, ember által kitalált szimbólumokkal jelölni.
Ember által, ki ha hisz Istenben hiszi azt is, hogy Ember Isten gyermeke, s mi volna egy Apa leghőbb vágya s akarata, ha nem az, hogy édes gyermeke még nálánál is szebbet, jobbat alkosson élve korlátlan hatalmával.

Megint más kérdés, hogy mennyire vagyunk tisztában erőnkkel, a hatalommal s képességgel melyet örököltünk? Vajon miért rombolásra, pusztításra használjuk ezt, úgy fizikailag, mint saját, mind pedig embertársaink elméjének elkorcsosítására? Olyan erőnk van melyet észre sem veszünk s nap mint nap Teremtjük meg a szomorú valóságot Mi saját magunk, valamiért... Mert egyesek tudják erejük, s arra használják, hogy uralják a többit a Képzelet Képessége által, mely a valóságban ölt testes, s Így válik Teremtett tárggyá, érzéssé, esetleg egy új kicsike Emberré!
S milyen lehet egy Apa szomorúsága, ki gyermekeit szarban fetrengve, egymást lezüllesztve látja, s örökké csak keseregnek neki, átkozzák őt holott a hatalmát teljes mértékben átadta s végtelen lehetőséget is, melyel mi elpusztítjuk azt, mit eredendőn Nekünk, Fiainak s Leányainak Teremtett.

Ezen talán érdemesebb elgondolkozni.

Jó éjt :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Ember által, ki ha hisz Istenben hiszi azt is, hogy Ember Isten gyermeke, s mi volna egy Apa leghőbb vágya s akarata, ha nem az, hogy édes gyermeke még nálánál is szebbet, jobbat alkosson élve korlátlan hatalmával.

Megint más kérdés, hogy mennyire vagyunk tisztában erőnkkel, a hatalommal s képességgel melyet örököltünk? Vajon miért rombolásra, pusztításra használjuk ezt, úgy fizikailag, mint saját, mind pedig embertársaink elméjének elkorcsosítására? Olyan erőnk van melyet észre sem veszünk s nap mint nap Teremtjük meg a szomorú valóságot Mi saját magunk, valamiért... Mert egyesek tudják erejük, s arra használják, hogy uralják a többit a Képzelet Képessége által, mely a valóságban ölt testes, s Így válik Teremtett tárggyá, érzéssé, esetleg egy új kicsike Emberré!
S milyen lehet egy Apa szomorúsága, ki gyermekeit szarban fetrengve, egymást lezüllesztve látja, s örökké csak keseregnek neki, átkozzák őt holott a hatalmát teljes mértékben átadta s végtelen lehetőséget is, melyel mi elpusztítjuk azt, mit eredendőn Nekünk, Fiainak s Leányainak Teremtett.

Ezen talán érdemesebb elgondolkozni.

Jó éjt :)
Péter! Nem kell ez! Eleve óriási marhaság amit fentébb írsz, és sokaknál ki is verheti azt a bizonyos biztosítékot! Ez a Klánháború!!! Maradj a remek észrevételezéseknél ami a játékra vonatkozik!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent