Elemzés

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Majd ha beindulnak az események és valakinek lenne kedve itt is grafikonokat,meséket írni itt megteheti.
 

DeletedUser19331

Vendég
Üdvözlök mindenkit!

Spárta vs LOST-=EMME=: Volt 1 csoport akció, mely során bontásra került a LOST pár napja, majd ezt követően a mai nap folyamán 3 falut hozott a Spárta, közte a PP-sztár Sipikét, ezen kívűl zon35-t és FoxiBiceps-et. A LOST bomlásnak indult, tagságuk szanaszét van, ide vezetett a tömeges toborzás. Következőnek jön az =EMME=, meglátjuk, Ők mit tudnak felmutatni.Személy szerint többet vártam a LOST-tól, de lehet csak túlbecsültem őket.

Noob+Lakat(+Kulcs) vs IO+-B-+Joker+=SF=: Nagy mozgolódás külső szemlélőként még nem történt, 1 falu foglalás volt a Noob javára. Itt bizonyára a közeljövőben várható valami csoport/klán szintű akció, akkor többet tudni. Ez a konti és a DK az ami akciódús, nagyon kíváncsi vagyok ki jön ki győztesen(van 1 tippem azért..).

AC vs =EMME=?!: Nyíltan nem tudom, hogy háború folyik-e itt vagy nem, de történt foglalás az AC javára. Az =EMME= ha nem dipózik jól akkor befog szorulni a nagyok közé, az -LW- klánnal kötöttek egy MNT-t és a GRD klánt is ütik/ütötték a közelmúltban, nem sok sikerrel. Az AC-nak egy tiszta kontinense van, főként toborzással.

-DA- vs JOKER?!: Itt megint nem tudom, hogy nyíltan van-e háború vagy nem, de olvasgatva itt a külsőt, valószínűsíthető. Egyértelműen a -DA- uralja a kontinenst, melyet lassan meg is szerez magának.

Bocsánat, ha valahol nem teljesen stimmel a dolog, külső szemlélőként tudok csak nyilatkozni a többi oldalról. :) Farmban meg Gabera a top1 ezért kár csinálni statot :p XD
 

DeletedUser17650

Vendég
Üdvözlök mindenkit!

Spárta vs LOST-=EMME=: Volt 1 csoport akció, mely során bontásra került a LOST pár napja, majd ezt követően a mai nap folyamán 3 falut hozott a Spárta, közte a PP-sztár Sipikét, ezen kívűl zon35-t és FoxiBiceps-et. A LOST bomlásnak indult, tagságuk szanaszét van, ide vezetett a tömeges toborzás. Következőnek jön az =EMME=, meglátjuk, Ők mit tudnak felmutatni.Személy szerint többet vártam a LOST-tól, de lehet csak túlbecsültem őket.

Noob+Lakat(+Kulcs) vs IO+-B-+Joker+=SF=: Nagy mozgolódás külső szemlélőként még nem történt, 1 falu foglalás volt a Noob javára. Itt bizonyára a közeljövőben várható valami csoport/klán szintű akció, akkor többet tudni. Ez a konti és a DK az ami akciódús, nagyon kíváncsi vagyok ki jön ki győztesen(van 1 tippem azért..).

AC vs =EMME=?!: Nyíltan nem tudom, hogy háború folyik-e itt vagy nem, de történt foglalás az AC javára. Az =EMME= ha nem dipózik jól akkor befog szorulni a nagyok közé, az -LW- klánnal kötöttek egy MNT-t és a GRD klánt is ütik/ütötték a közelmúltban, nem sok sikerrel. Az AC-nak egy tiszta kontinense van, főként toborzással.

-DA- vs JOKER?!: Itt megint nem tudom, hogy nyíltan van-e háború vagy nem, de olvasgatva itt a külsőt, valószínűsíthető. Egyértelműen a -DA- uralja a kontinenst, melyet lassan meg is szerez magának.

Bocsánat, ha valahol nem teljesen stimmel a dolog, külső szemlélőként tudok csak nyilatkozni a többi oldalról. :) Farmban meg Gabera a top1 ezért kár csinálni statot :p XD
Szeretem az ilyen jól értesült elemzőket. Ez olyan mint az újságírás, Blikk vagy Bors-ja. Látok valamit ami mellé oda írok egy képzeletbeli történetet.
 

DeletedUser19331

Vendég
Szeretem az ilyen jól értesült elemzőket. Ez olyan mint az újságírás, Blikk vagy Bors-ja. Látok valamit ami mellé oda írok egy képzeletbeli történetet.

Itt volt es most is itt a lehetosege annak hogy irjon barki egy elemzest. Megtette azt barki is?Esetleg Te tobbet tudsz a jelenlegi helyzetrol?Mert ha igen nyugodtan irhatsz ide Te is egy elemzest.
 

DeletedUser17650

Vendég
Itt volt es most is itt a lehetosege annak hogy irjon barki egy elemzest. Megtette azt barki is?Esetleg Te tobbet tudsz a jelenlegi helyzetrol?Mert ha igen nyugodtan irhatsz ide Te is egy elemzest.
Én elfogult vagyok így nem írok elemzést, de pont ezért mert érintett vagyok tudom a helyzetet. Sok igazság is volt abban amit írtál, de sok csúsztatás is. Úgy gondolom ha már elemzést csinálsz akkor a szigorú tényeket írd le, és nem kell mellé mese.
 

DeletedUser19671

Vendég
Sosem lesz teljesen pontos elemzés, vagy azért, mert valaki akarva-akaratlanul részrehajló, vagy mert szinte lehetetlen annyi információt beszerezni külsősként, hogy minden pontos legyen. Még ha pontos is lenne, akkor sem tetszene annak, akinek a klánja rosszabb helyzetben van, és ezt látja leírva is.
Én szívesen olvasgatom ezeket az elemzéseket, amikor néha-néha felnézek fórumra :)
 

DeletedUser19388

Vendég
Sziasztok gondoltam én is összedobok egy kis statot. Én ezen a területen még zöldfülű vagyok és remélem tetszeni fog azért nektek. J

Szóval én kontinként akarom boncolgatni az egészet.


K44:

Nos a kontinens 2 legnagyobb klánja –DA- és Joker. A perem inkább a DA-hoz tartozik, míg a konti beljebb eső része pedig inkább Feldscheréké. Itt sorkerült az 1. falufoglalás a felek között, mégpedig a DA foglalt 1 falut Jokertől. Elképzelhetőnek tartom, h eddig a felek között MNT volt, viszont most az bontásra került. Mindkét fél először arra törekszik, h meglegyen a konti. A Joker klánnak állítólag volt egy apró konfliktusa a Báthory klánnal és innen származik LE pontjuk egy része, viszont ez az aprócska konfliktus megoldódottnak látszik.” Mindenki készülődik tervezget.” ezt a kommentárt kaptam DA részről. Miközben írom ezt a statot azt csicseregik a madarak, h a DA hadat üzent időközben a Jokernak. Szerintem a Da a közéjük ékelődött más klán tagjait akarja először kiszedni és után akar majd beljebb menni. A másik fél pedig inkább a belsőt szándékozhat első körben megszerezni.

EYFdYga.png




K54: A konti legnagyobb klánjai az A.C. az L.W.és az Emme ,valamint a Spártának is egyre több faluja van ezen a kontin. Érdekes egy konti lesz ez, szval mindeképpen érdemes lesz idefigyelni. Eddig úgy tűnt, h az A.C. lesz itt a favorit, viszont eddig nem igen hozta a favorit formát. Az –LW- már foglalt is tőlük 3 falut. „Senkivel nem áltunk hadban se diplomáciában és jelenleg sincs csak tesszük a dolgunkat! A célunk egyértelmű! A kontink uralma!” Azt hiszem ezt az AC-s kijelentést nem kell magyarázni. Mind a két klánban vannak jó játékosok és idővel kiderül, h mi is fog igazán számítani. A kontinra átnyúlik még egy =Emme= kláncsalád és egy Spárta is, azonban azt gondolom, h nem lesz nagy beleszólásuk abba, h kié is lesz a K54.

ZYzk0kw.png



K:55 Nos, ez sem egy unalmas konti, viszont itt nem kiegyenlített a harc és így valószínűsíthető, h a Nikitaa vezette Spárta fogja behúzni kontit. Itt volt még a Lost és az Emme van ezen a kontin. A Spártára ráregelő Lost-ból már nem sok maradt és a zsivány féle Emme is be van szorulva középre. A közelmúltban volt is egy támadás Spárta részről, ami 3 plusz falut eredményezett Nikitáéknak. Az Emme-nek nagyon gyorsan ki kell találnia valamit. Szerintem még semmi sincs veszve az Emme számára, viszont össze kell kapniuk magukat, ha ott akarnak lenni a végén. Láttunk már Comeback-eket és minden esély megvan erre most is. A Spártának pedig most nem szabad elbíznia magát.

c3qQE4Z.png


K45: Noob+Lakat+Kulcs vs IO+(-B-)+Joker+=SF=. Igen ezen a kontin is van minden. Itt sem fognak unatkozni a játékosok. Az egyik sarokban a Sophie féle Lakat és Kulcs klánok plusz a Nmat27 és zolyka vezette Noob klánok, a másik sarokban pedig az SF , Joker és az Isten Ostora klánok állnak. Báthory klán fel is olszlott időközben. Egyenlőre több faluval rendelkezik az SF féle szövi,(200:170) viszont folyamatosan fogynak a falvaik. Eddig 7 ellenséges faluval gazdagodtak Sophiék és Nmat-ék. Amikor Sophie-val beszéltem azelőtt nem sokkal „csapódtak rajtuk az SF szövetségi katonák és nemesek, viszont kivétel nélkül kenődtek. Sokan ismerik Sophie-t, nem ez lesz az 1. világa vezérként, viszont a Noob klánt vezető Nmat27-nek és barátainak viszont ez az 1. világ ahol saját alapítású klánnal indulnak. Van egy olyan érzésem, h fognak még meglepetést okozni.


KSX3J6C.png





Mindenkinek sok sikert! :)

U.i Köszönöm vezérek, h pár mondatban összefoglaltátok nekem az aktuális dolgokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19367

Vendég
Elemzést bárki csinálhat, sőt ha több elemzést olvashatunk érdekesebb is. Neked is meg van a lehetőség, hogy másik szemszögből írd le a szerver alakulását, ahogy Te látod.


amugy, hova lett a nagy melleny :D? v45-os nyaloka utan FS t akartad kihivni :D most meg beered a probaszerverrel?:D(ja a jubileumin ellettetek p...zva) :D:D:D:D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
amugy, hova lett a nagy melleny :D? v45-os nyaloka utan FS t akartad kihivni :D most meg beered a probaszerverrel?:D(ja a jubileumin ellettetek p...zva) :D:D:D:D

Amugy te miert kotekedsz mindig? :D kiskorodban nem figyeltek eleget rad es figyelem hianyos vagy? :) Vagy csak szeretnel a kozeppontban lenni mert azt erzed hogy te vagy valaki? :D
 

DeletedUser19660

Vendég
amugy, hova lett a nagy melleny :D? v45-os nyaloka utan FS t akartad kihivni :D most meg beered a probaszerverrel?:D(ja a jubileumin ellettetek p...zva) :D:D:D:D

takarodj már vissza v50re te szarzsák a fogyatékosságod már veszélyes rád is, eskü aggódok érted...tudják már otthon? és felvilágosítalak hogy v50en is van egy fasza topic ott verd a melled hogy képtelenek vagytok játszani mind tudásban mind egységben és legfőképpen becsülettel...ezért technikai klán győzelmekkel és létrehozására vered a melled...v50en az SBT az egyedüli klán akik megérdelnék a győzelmet, annyira fosik a szátok hogy az összes klán ellenük van már az eleje óta kb és még az ASG-t is banolásokkal bírtátok lenyomni mikor már vagy 10x-es túlerőben voltatok. A megbomlott/elrabolt Spartat is 3klánnal 10x-es túlerőben(mert amúgy a RANDOMnak ez nem ment volna láthattuk az első két armájukkal) kell még soroljam? szóval nyugodtan szopd le magad a teljesítmányeddel gratulálok hozzá te gyökér
 

DeletedUser18836

Vendég
Látom itt sincsen hiány magas röptéjű beszélgetésekből.
 

DeletedUser19331

Vendég
amugy, hova lett a nagy melleny :D? v45-os nyaloka utan FS t akartad kihivni :D most meg beered a probaszerverrel?:D(ja a jubileumin ellettetek p...zva) :D:D:D:D

45-s nyalóka? [DSA] vs Sparta amíg nem ért oda az FS 1:1 volt milyen nyalókáról beszélsz arról amit szopogatsz reggeltől estig ezzel az üres fejeddel?

FS 51-n van, Spárta 52-n, mi ezzel a probléma? Nikitáéknak nem lett volna kötelessége beállni 45-re se a 2 vezérkar ellen kis pajtás, de Ők megtették, várható volt, hogy eljön a várva várt Spárta elverése 2vs1-ben, 1vs1-ben továbbra is veretlen a Spárta, és mégis mi van abban hogy kikaptak? A [DSA] nem bukott véletlenül 38-n? Jöhetnek a kifogásaid, de ti is buktatok, csak azt nem verted ekkora dobra, csak a Spárta csak a Spárta, rendes feltűnési viszketegségben szenvedsz már olyan vagy mint egy óvodás...

Próbaszerver? Neked 44-n se sikerült nyerned, mert kilettél téve a fiókból, nem véletlenül :DD

Ellettek pi...zva? Megnéztelek volna mondjuk az enteo fiók helyében, hogy mit hozol ki az azonos szituációból arcos harcos legenda.

Teszed magad itt külsőn, tudom jól, hogy szóba kerültem nem 1x privát beszélgetéseidben, akár az sbt-seknél, akár máshol, had ne mondjam, mit gondolok rólad, utolsó féreg vagy majd 30 éves korodra 1 csöpp ész szorulhatott volna a buksidba a bucira verés fogalmán kívűl.

Te itt olyanokba kötsz bele, akik és Te közted a különbség az Ég és a Föld, ahol Te a föld alatt vagy elsüllyedve a sok mocsokságoddal, amit leműveltél már.

Tudod, neked az olyan szerverek fekszenek, ahol van 1 technikai klán, mert ha még netán harcolni is kéne, abban buknál, mert arra alkalmatlan vagy.
 

DeletedUser7641

Vendég
takarodj már vissza v50re te szarzsák a fogyatékosságod már veszélyes rád is, eskü aggódok érted...tudják már otthon? és felvilágosítalak hogy v50en is van egy fasza topic ott verd a melled hogy képtelenek vagytok játszani mind tudásban mind egységben és legfőképpen becsülettel...ezért technikai klán győzelmekkel és létrehozására vered a melled...v50en az SBT az egyedüli klán akik megérdelnék a győzelmet, annyira fosik a szátok hogy az összes klán ellenük van már az eleje óta kb és még az ASG-t is banolásokkal bírtátok lenyomni mikor már vagy 10x-es túlerőben voltatok. A megbomlott/elrabolt Spartat is 3klánnal 10x-es túlerőben(mert amúgy a RANDOMnak ez nem ment volna láthattuk az első két armájukkal) kell még soroljam? szóval nyugodtan szopd le magad a teljesítmányeddel gratulálok hozzá te gyökér
Anyázás hiánya miatt csak 9 pontot tudok adni a 10-ből. :(
 
Fent