Elemzés

DeletedUser19352

Vendég
Iron Dzserris falvakat bele tenni aki kém volt nálunk és duálba megy egy nálatok lévő fiókba?
Hát ne haragudj de az úgy nem fedi le a valóságot.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
IronDzserit persze hogy kiraktuk. Klán nélkül is ki tud állni a seregeivel hogy bemehessenek a Sparta nemesek. Mást nem raktunk ki. Egy ember lépett ki önszántából. De szerintem nem meglepő tény, hogy pár fiókkal fogyatkozni fogunk a közeljövőben, mert minél előbb be akarunk férni két klánba.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Rajta kívül még vagy 3. Most nem kell a mellé beszed:D

Ja..akkor van aki csak be lett véve,hogy vegyétek el a falvait majd? Na az szép xd
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Tudod hogy működik a duálosodás? Ha nem, valaki biztosan szívesen elmagyarázza neked helyettem. Vagy el tudod képzelni hogy van olyan aki csak azért lépett be, hogy nekünk adja le a faluit, ne a Spartanak? :D
Mellé beszélés... Pont ne Spartasok okítsanak ki erről, hogy mi korrekt, mi nem, mert a végén rátok szakad a mennyezet :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
WOqSqjF.png

nXl0KVi.png
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Eseménydús egy hét volt a szerveren, szóval írnék egy kis értékelőt.

Március 3-án -LW- arma volt a Sparta ellen. Erről nem tudok pontosan nyilatkozni, ugyanis nem követtem nyomon igazán. Azt tudom, hogy sikeres volt az -LW- szempontjából, potyogtak szép számmal a Sparta falvak. Újabb fiók dobta be a törülközőt, ezúttal Lekent fiók tűnt el a frontról.

Március 4-én a -DA- ment peremet takarítani. Kb a fél haderőt mozgatva sikeresen kitakarította a peremet, ami immáron majdnem teljes egészében csakis a mi kezünkben van. Statisztika az akcióról:
Side 1:
Tribes: -D.A-, -DA-
Side 2:
Tribes: Kaula

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 75
Oldal 2: 1
Különbség: 74

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 45
Oldal 2: 0
Különbség: 45

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 350,595
Oldal 2: 1,029
Különbség: 349,566

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 218,710
Oldal 2: 0
Különbség: 218,710

chart

Március 5-én az -AG- támadta a -DA-t. Armának nevezni erős lenne, de mindenképp több volt, mint csak egy helyi kis csoportos megmozdulás. szabobence1031 volt a főcélpontja, aki a nap végére 365 ezer legyőzött egységgel a nap védekezője lett, mindemellett csupán csak két falut bukott. Nem mondom 100%-os magabiztossággal, de ha jól tudom csak ez a két falu volt aznap bukó a -DA-tól az -AG- javára.

Március 8-án a -DA- oldalt váltva, a kis morálharcosok után a megmaradt sereggel + az eddig érintetlen nukokkal csapódott az -AG- ellen. Az eredmény felemás. Két főcélpont volt, szerencsére csak az egyik jutott az -AG- fülébe még az indulások előtt. Így Nmat27-nél betonba rohantunk bele. De olyan szinten, hogy falat is alig karcoltunk, valamint Nmat az egy nap alatti LEV-ben közel a dupláját hozta össze a jelenlegi másodikhoz képest. 1.027.622 egységet győzött le, míg a jelenlegi második Robi50. fiók 603.943 napi LEV-vel fejezte be pályafutását a szerveren. A másik célpont it.starts.today volt. Mondhatni, amit megmentettek Nmatnál, azt elbukták itstartsnál. Róla ugyanis sikerült két nap alatt 23 falut leszedni, amihez ha hozzászámoljuk Robi50-től és Gabrieltől nap közben lopkodott falvakat, akkor ma estére ilyen statisztikát menthettem le:

b]Side 1:[/b]
Tribes: -D.A-, -DA-, -D.A.-
Side 2:
Tribes: -AG-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 93
Oldal 2: 46
Különbség: 47

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 38
Oldal 2: 4
Különbség: 34

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 536,901
Oldal 2: 231,924
Különbség: 304,977

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 291,780
Oldal 2: 34,869
Különbség: 256,911

chart

Ezennel gratulálni szeretnék mindenkinek, aki odatette magát támadások, védekezések terén egyaránt. Igen mozgalmas és egyben izgalmas heten vagyunk túl. Sok ilyet még. :)

Szép estét!

Üdv
Zs.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.234
AG- fülébe még az indulások előtt. Így Nmat27-nél betonba rohantunk bele.


Erre reagálnék, csütörtökön amikor már jöttek a kardok, akkor egy játékosotok írta délelőtt, hogy támadnia kell, egy másik játékos törölt barát listarol és írt, hogy ellenem kell jonniuk. A torony 17 óráról már jelzett piros támadást, nem volt nehéz osszerakni, hogy eleset kapok.
Csütörtök délután 5-6 körül már rengeteg éles támadást láttam, volt idő bevedeni, felkeszulni, hajnalban volt időm a saját csapatokat tologatni, plussz előkészültem az esetleges rafoglalasokra is.
Ha már inforol beszélünk, pont azokra a faluimra jöttek a fake támadások amelyelyek korábban belettek védve klán szinten, én ezzel nem támadni akarok, csak ez is támadható.

Köszönom a társaknak, barátoknak a vedoket!
Gratulálok a Da klánoknak, úgy gondolom, hogy jól kivetelezték a tamadasokat!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser16135

Vendég
Szeretnék gratulálni a DA-nak! :) Jól le lett hozva a dolog. Nmat előzőleg is már védve volt, csak rásegitettünk, viszont IST-nél kicsit szét voltak szórva a seregek, meg lokációban sem legjobb hely, igy közelről egyszerű volt fordulgatni. Rengeteg halt ott is, számbelileg viszotn valahogy én is 20+ falut számoltam....külön köszönet azoknak,akikkel még alkalmam nyilt tegnap késő délutántól mókázni. :D kellett egy kis izgalom, biztositva volt ;)

várjuk a továbbiakat :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sziasztok!
Eseménydús egy hét volt a szerveren, szóval írnék egy kis értékelőt.

Március 3-án -LW- arma volt a Sparta ellen. Erről nem tudok pontosan nyilatkozni, ugyanis nem követtem nyomon igazán. Azt tudom, hogy sikeres volt az -LW- szempontjából, potyogtak szép számmal a Sparta falvak. Újabb fiók dobta be a törülközőt, ezúttal Lekent fiók tűnt el a frontról.

Március 4-én a -DA- ment peremet takarítani. Kb a fél haderőt mozgatva sikeresen kitakarította a peremet, ami immáron majdnem teljes egészében csakis a mi kezünkben van. Statisztika az akcióról:
Side 1:
Tribes: -D.A-, -DA-
Side 2:
Tribes: Kaula

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 75
Oldal 2: 1
Különbség: 74

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 45
Oldal 2: 0
Különbség: 45

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 350,595
Oldal 2: 1,029
Különbség: 349,566

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 218,710
Oldal 2: 0
Különbség: 218,710

chart

Március 5-én az -AG- támadta a -DA-t. Armának nevezni erős lenne, de mindenképp több volt, mint csak egy helyi kis csoportos megmozdulás. szabobence1031 volt a főcélpontja, aki a nap végére 365 ezer legyőzött egységgel a nap védekezője lett, mindemellett csupán csak két falut bukott. Nem mondom 100%-os magabiztossággal, de ha jól tudom csak ez a két falu volt aznap bukó a -DA-tól az -AG- javára.

Március 8-án a -DA- oldalt váltva, a kis morálharcosok után a megmaradt sereggel + az eddig érintetlen nukokkal csapódott az -AG- ellen. Az eredmény felemás. Két főcélpont volt, szerencsére csak az egyik jutott az -AG- fülébe még az indulások előtt. Így Nmat27-nél betonba rohantunk bele. De olyan szinten, hogy falat is alig karcoltunk, valamint Nmat az egy nap alatti LEV-ben közel a dupláját hozta össze a jelenlegi másodikhoz képest. 1.027.622 egységet győzött le, míg a jelenlegi második Robi50. fiók 603.943 napi LEV-vel fejezte be pályafutását a szerveren. A másik célpont it.starts.today volt. Mondhatni, amit megmentettek Nmatnál, azt elbukták itstartsnál. Róla ugyanis sikerült két nap alatt 23 falut leszedni, amihez ha hozzászámoljuk Robi50-től és Gabrieltől nap közben lopkodott falvakat, akkor ma estére ilyen statisztikát menthettem le:

b]Side 1:[/b]
Tribes: -D.A-, -DA-, -D.A.-
Side 2:
Tribes: -AG-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 93
Oldal 2: 46
Különbség: 47

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 38
Oldal 2: 4
Különbség: 34

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 536,901
Oldal 2: 231,924
Különbség: 304,977

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 291,780
Oldal 2: 34,869
Különbség: 256,911

chart

Ezennel gratulálni szeretnék mindenkinek, aki odatette magát támadások, védekezések terén egyaránt. Igen mozgalmas és egyben izgalmas heten vagyunk túl. Sok ilyet még. :)

Szép estét!

Üdv
Zs.
Gratula a DA-nak az akciókhoz. Ilyen mértékű haladással és összjátékkal hamar meglesz a szervergyőzelem.
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
K44: Sima DA kontinens,nincs beleszólása más klánnak.
K45: Jelenleg DA,AG,SPARTA,Sz. Klánok vannak jelen. Ha a DA a következő armájukkor ugyan csak az AG-t fogja támadni ezt a kontinenst is siman a DA-nak adnám,mert így is elég nagy befolyással bir a kontinensre a közeli falvak miatt ahonnan 1 órákról lehet nemeselni,+ emelle az 1 kontis erőfölény.
A Sparta jelenleg a Sz klánt üti mintahogy látszik a twstatson is.
K54: Jelen van az LW,Sparta,DA klán.
Jelenleg az LW dominál a kontinensen.
Itt sok függ attól,hogy az elkövetkezendő időkben a Sparta és az LW mit fognak mutatni egymás ellen.
Valamint a DA is biztosítja magának ezt a kontit,a peremen főleg,így erre a kontinensre is befolyással fog bírni a későbbiekben,ami óriási előny lesz számára,ún. sima szervergyőzelem.
K55: Sparta,AG klán,meg egy két kisebb klan pár faluval a peremen.
Ezen a kontinensen a Sparta dominál.

K54 és K55 ön jó kis csaták lesznek ami még befolyással lehet a szerver alakulására.

De eddig simán gond nélkül a DA-nak adnám a szervert. Egyedüli aki saját kontinenssel bír és még 2 masik kontinensre befolyással van.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
A spárta miután beszedte a saját peremét kíváncsi leszek,hogy merre fog támadni,mert a DA-val nincs érintkezése,az LW-vel,pedig nem olyan nagy az érintkezés.Nyugdíjas módba kapcsolva barbizni fognak,és csak LW-t ütik,vagy az AG-nak is nekiszaladnak?Én kíváncsian várom mi lesz itt.Már volt elég fordulat,lehet lesz még.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.234
Azzal nincs előrébb se a Sparta, se az AG, ha egymást ütik. Ezzel csak hozzasegitenék a Da-t a végső győzelemhez, amire így is nekik van a legnagyobb esélyük jelenleg.
AG Spárta párosnak félre kell tenni a dolgokat, és közösen folytatni kiállva egymásért és segíteni a másikat, mert egyedül mindkét klán kevés lesz..
 
Fent