Elemzés

DeletedUser19781

Vendég
Hy all!

Kossz dj a mappot elso sorban!!

Szerintem jol lathato, hogy eszakon a LAKAT es a DA dominal akik kozott mnt van, igy a lakat koncentralhatna a spartara, de sajnos az SF moral klan vedelmi vonala lekoti oket ebbe, es csak pocsekoljak a tamadoikat, ami tudjuk van boven mert vedelem az nincs. A DA szepen halad, kezdetektol fogva, nekik volt a legstabilabb kontinensuk a szerver kezdete ota ami elonyre akkor szert tettek azt szepen megtartottak.

Delen izgibb a helyzet, ugyanis barki barmit mond az LW klan iszonyat jol helytall ket hatalmas fronton is, tiszteletre melto az, hogy igy, viselik a napi tamadasokat es ugyanolyan lelkesen vedekeznek minden nap. Legutobb dodonal probalkoztunk sikertelenul, de nagyon szepen levedekezte a csoportos akciot. Elismeres neki. Szep csapatmunkat mutattak fel.
Persze ők is tamadtak minket hasonloan sikertelenul, hisz van jopar (nevetnemmondok) jatekosunk aki emberfeletti teljesitmenyt nyujt vedekezes teren. Az LW jatekstilusa azert is erdekes szamomra mert ahogy hallottuk, “barki foglalhat, de a sparta nem” es ezt azt hiszem eleg jol is csinaljak, hisz ha klantars, ha nem, bevedik a sparta elol a falukat, legyen az barki.
DE, mindenki tudja, hogyha egy klan beall vedekezni az ideig oraig fog csak eltartani. Hosszutavon nem megoldas.

Amit sajnalok, hogy eszakon megint van egy palira vett csapat akiket megint faszan behulyitett sophi. Minden szerveren eljatszotta mar ezt ahol indult mint vezer; v38, v46, v48, es most v52. Sajnalom azokat a tagokat akik hisznek benne folyamatosan. Remelem legkozelebb okosabbak lesznek es mas csapatot valasztanak.

Roviden tomoren ennyi. A jatek meg csak most fog izgisebbe valni.
 

DeletedUser19410

Vendég
Sziasztok! :)
Nem játszom régóta, 44 kezdtem el. Előtte inkább csak szimpatizáltam a jàtékkal, benéztem egy-két vilàgra.
Sok minden kering a Spártáról, valaki azt mondja a kh legsikeresebb klánja, néhányan azt, hogy a játék szégyene....de ugye semmit nem hihetünk el, amíg magunk nem tapasztaljuk.
3 aktív világ kellett nekem ahhoz, hogy szembe kerüljek ezzel a "Legendával". Világ elején megtudhattam Milénától, hogy ez már egy Új Spárta..így sajnos soha nem tapasztalom meg milyen is volt a korábbi világokon.
Néhány észrevételt esetleg ha megengedtek, mint mondtam...az Új Spártáról.
Úgy vettem észre nincs nagy játékosállományuk.
Nem volt egy egész klánra való a csapat a világ elején és úgy vettem észre, azok többsége sem játszott még korábban a Spàrtával. Mostanra két klán van teli, ami biztosan nagy munkával járt és mindenképp dícséretes a vezetők számára, hogy ekkora energiát fektetnek a játékba és ennyi embert megkerestek. Én eddig a Hordával játszottam és most a Da-val van szerencsém. Mindkettő remek klán. Úgy tapasztaltam, ők inkább a világ indulása előtt állítják össze a csapatot és indulás után tálan már csak egy-két tagot vesznek fel....ahogy sok más nagy nevű klántól is inkább ezt a fajta indulási taktikát láttam, mint külső szemlélő.
A világ eleje óta 2 nagy klán van a Spártán kívül akik szerintem jó esélyekkel küzdenek a győzelemért. E két klàn a Lakat és a Da.
Lakat...néhány nagyobb név, több összeszokott játékos, jó elhelyezkedeső klán.
Da, szintén jó elhelyezkedés; több tapasztalt, harcedzett névvel, összeszokott csapat némi frissítéssel kiegészítve.
Talán a spártások a Lakatot találták gyengébbnek, kikezdhetőbbnek, megbonthatóbbnak. Játék eleje óta úgy veszem észre, hogy bomlasztással próbálkoznak, mind a játékban mind a fórumon. Szerintem ez, úgymond egy fegyvere lehet a Spártának....a bomlasztás, és amit elég ügyes szinten is űznek. Szintén elismerendő ez is, nem kis munka lehet ebben. Talán az lehet a tervük, hogy a Lakat esetleges bomlása után mégtöbb tagot kereshetnek meg és vehetnek át ezzel valamekkora előnyt szerezve a Da-val szemben, de lehetséges, hogy többen inkább a Da játékaval szimpatizálnak és egy új név alatt inkább az Ő oldalára állnak. Vagy talán a bomlasztás sem sikerül a Spártanak, mert a csapat mégis kikezdhetetlen és erősebb mint hitték. Ez még a jövő titka.
A spárta védekező és támadó játékából sokat még nem volt módom látni. Komolyabb tàmadást még nem kaptak és azt hiszem nagyobb támádást sem indítottak. Kicsit talán egy helyben állnak egyelőre.

Remélem néhányótoknak tetszett az elemzésem, eddigi tapasztalataim az Új Spártáról és az 52es világról, és bízom benne, hogy senki szàmára sem sikerült sértőre.
:):):)

Üdv.: Kappl
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19331

Vendég
Hogyha már szóba kerültek itt a nagyobb klánok, akkor Én is szeretnék hozzászólni latolgatva a Lakat-Sf viszonyt, és a nyerési esélyeiket, mint amolyant.

De előbb, egyértelmű hogy 2 esélyese van a szervernek, ez a -DA- és a Spárta klánok, a többi itt nem kerülhet szóba a jelenlegi állás szerint.

Nézzük akkor a Lakat-Sf viszonyt, és a Lakat nyerési esélyeit.

Kezdjük ott az egészet, hogy elindult a szerver, megalapult a lakat klán Szofi vezetésével, akihez később duálba csatlakozott Fire is. Azon a kontinensen jelen volt még az SF és a NoOb kláncsalád akik említésre méltóak.

Szofi gyorsan kapcsolt, hogy egyedül a lakatnak esélye sincsen egyik klán ellen sem, nem az sf ellen, ezért a NoOb vezérhez fordult fúziós ajánlattal, ami ellett utasítva, de amíg a szövetségük élt, sikerült haladni az SF-en.

Amikor rájött Szofi, hogy a NoOb kezd túlságosan erős tényezővé vállni, megkötötte az SF-el a békét, és kihasználva Őket a NoOb-nak estek közösen.

Most, hogy a NoOb megszűnt, újra háborúba bocsátkoztak az SF-el, de azt nem akárhogyan tették:

"felrúgták a szerződést és hadatüzentek. még a 72 órás mnt-be is olyan szinten ....-tak hogy felháborító"

Csak hogy tisztában legyen mindenki, az SF-nek csak 1 célja van már ezen a szerveren ami nem más mint:

"nekünk már csak egy célunk van a szerveren: magunkkal rántani őket is, ha eddig lett volna bármi esélyük a szerver győzelemre, most annyi se legyen..."

Kíváncsian várom, hogy mégis milyen lépések következnek erről a kontiról.

További jó játékot mindenkinek!

Üdv: SF
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Spartaról egy kicsit:

Régen csak a legendákat hallottam róluk, meg a sajátos játékstílusukat láttam, de nem kedveltem, s nem is tiszteltem a játékukat, mert nekem semmitmondó volt, és alapból nem egyezett velem. Aztán láttam a két vereségüket. V45-ön hatalmasat küdöttek, és úgy kaptak ki a DSA-tól és az FS-től, hogy azt bármikor bárki emelt fővel fogadhatja. V50-en elvesztették a tagságuk nagy részét, viszont olyat harcoltak, dacolva a lehetetlennel, amivel kiérdemelték a tiszteletemet, azon a szerveren második klánként. Szerintem a mainak nem sok köze van a régihez a néven kívül, a két vereségükkel lehullott az a teljesítéskényszer a klánról, ami már (nekem) látszott 36 és 40 folyamán (bár lehet nem így volt). A tagságuk szinte teljesen leürült, a magjuk teljesen lecsökkent, ahogy Kappl is említette, olyan, mintha egy teljes reboot-ot toltak volna, és elkezdték a nulláról felépíteni ismét a Sparta-t. A két vereség lecsupaszította őket, meg is gyengítette, de ahogy látom, szépen elkezdtek építkezni. Továbbra sem szimpatikus nekem a Sparta brand, és vaszínűleg soha nem leszek Spartas, soha nem fogok nekik szurkolni, de kiérdemelték a tiszteletemet. Furcsa, s egyben dicséretes, hogy pl olyan játékosnak tudtak otthont adni, s olyan játékos lelt otthonra náluk, aki szerverek óta csak tengett lengett, és régebbi hibái következményeit hordozta szerókon át. Hasonló, minthogy ős RPG-s volt ellenfeleim mondták azt, hogy mostmár az NF az, ahol a helyük van :) Furcsa ez a játék. Nem a győzelem a lényeg, az nem számít szinte semmit, hanem a csapat, ami ki tud épülni. Ami itt nyer, amott kikap, de együtt tudnak maradni.

Amúgy hajrá DA, én remélem, hogy végre behúzzák az első wint.
 

DeletedUser19757

Vendég
Folyton olvasom Sparta így a Sparta úgy.Korábban is játszottam velük és más klánokkal is .Viszont nem tapasztalom azokat az inkorrekt dolgokat amiket leírtok itt. Mint mezei egérke azt látom, hogy jól fordítják ellenetek a gyengeségeiteket.Zavar benneteket, akkor változtassatok rajta. Ti azzal vagytok elfoglalva , hogyan hordjátok le a Spartat illetve minden ellenséges klánt miközben egymást ugyanúgy marjátok. Ebbe fektetitek az energiátok nagy részét.Lehet van néhány tag, aki kilóg a sorból. Az nem a klánbűne .Köztetek is van ilyen szép számban. Kémeitek vannak? Hmm . Kinek a hibája? Ne vegyetek be olyan játékosokat akik megijednek a kardoktól .A nagyravágyó emberkék is könnyen befolyásolhatóak. Bármit megadnának ők , hogy ne támadják illetve , hogy megkapják amit akarnak .Jah sok új tag van a Spartaban .Jól meg vagyunk köszönjük .Miléna-val kapcsolatban pedig csak annyit, hogy az üldözési mániátok tetőfokára hágott.Orvosi eset . Szerezzétek meg azt a tudást amivel ő játszik és enyhülnek a tüneteitek.
Mekkora klánvezérek vagytok már :) Ide jöttök sírni és másokat okolni amikor nagyot hibáztok.(Tisztelet a kivételnek) van ilyen is.Kevesen vagytok akik méltósággal viselitek el azt, hogy a játék normális mederben folyik.
 

DeletedUser

Vendég
Nézzük sorban a dolgokat, ha jól megy le tudom írni anélkül hogy nem alszom el közben
szó, kezeljük a helyzetet normálisan higgadtan. mindenkinek van egyéni véleménye így úgy ezt kell fogadni én elfogadom viszont válaszolni személyeskedésekre nem szoktam mindenkinél kivéve swak (azt hiszem Ő az...) viszont ma jött egy fura levél, valahogy így hangzott:
- "milyen érzés a magyaroszági játékos community egyik, hanem a kiutáltabb játékosának lenni?"
Őszintén megfordult a fejemben hogy azt írom vissza:
- Köszönöm kérdésed, de nem ismerlek, milyen érzés név nélkül játszani? (egy csepp egoizmus belefért volna)
Viszont ehelyett inkább igyekeztem megmagyarázni hogy ez miért nem így van, mert valóban nem így van.
Ennyit rólam, jöhet a Klán
A fenti levél így indult:
##### ma ekkor: 10:43
Idc vagy?:)

Gondolom nalatok Spartasoknal a gerinctelenseg hagyomany:)

Kemek nelkul nemtudnatok jatszani gondolom:)

egy helyettesített fiókról beszélünk, tehát lényegében bekérdezett valamit amire érkezett egy válasz tőlem:
××× ma ekkor: 10:45
Bailey.ca, szolgálatodra!
Nincs kém és nem is volt ezt én mint vezetőségi tag meg tudom erősíteni! Utálom a kémeket és akik ilyenhez folyamodnak azokat is utálom, de Gabi vezéred azzal dicsekedett hogy a Spárta vezetőségből van info neki, kérdezem hát:
- Nektek kémekkel sem megy ami nekünk kémek nélkül is sima?

és igen, itt újra elérkeztünk egy kritikus ponthoz ami a Lakat klán. Enyhe szarkazmust a múltkori csevegős hozzászólásban eleresztettem ezzel kapcsolatban, ugye nem volt vezérük. Most már van, így minden mehet tovább vagy mégsem?
Álljunk meg egy kicsit, ha kémekről van szó, akkor a fenti levélből a következőt tudom kivenni
- hogy képzeli a Spárta klán hogy meghívott pár játékost, akik ott nem érezték jól magukat?
Erre azt tudnám mondani hogy elnézést, nem lehetünk olvasztó tégely, sajnos mi nem akarunk technikai okádékot sem pedig ilyen olyan giga szövetéseges rendszert xy klán ellen mert az nem a mi játékunk.
A Spárta reboot: Én pontosan tudom hogy sok újnak vélt játékos régi, csak új néven, így ne legyen meg az illúzió hogy teljesen 0 -ról építkezünk, mert ez így nem helytálló állítás. Rengeteg játékos jelentkezik még mindig, tehát az sem igaz, hogy a csillag leáldozóban lenne, továbbá világ 50 után csak és kizárólag olyan vezetőséget fogadunk el akik 100% -ban a Klánért dolgoznak és lépnek fel naponta!
Továbbá az alap vezetőség továbbra is ugyan az kiegészítve 3 új vezetővel, akik segítik a munkájukat, bár ebben nincs semmi újdonság.
Támadások, védekezés:
Se nem kapott se nem adott a Spárta még senkinek sem, így van, viszont ugyan ez igaz minden nagyobb klán -ra egymás ellen, nincs kiépített full front, vannak csapkodások de lényeges éles harcok az igazi jó véres még nem kezdődött el és tartok attól hogy egy gyengélkedő Lakat miatt északon nem is feltételen kell harcolni senkinek ellenük, talán összefognak megint a régi ellenfelekkel az SF klánnal és együtt próbáljákmeg? Lehetséges, én mondjuk ezt tartom valószínűnek, de vajon a Lakat - SF - Noob játékosok hogy jönnek majd ki egymással? Ez érdekes kérdés!
Az Lw tartja magát és jár nekik a gratula, mert ott az lw közepén néha jót verekszünk 1 1 falun.
A DA -ról semmit sem tudok, ők ott jól elvannak.:,DD

Végezetül pedig:
Az Eklézsiás legyen veletek! 07
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Hihetetlen, hog, mennyi hazugsagot vagytok képesek terjeszteni. Undorító amit a spárta csinál ezen a szerveren.

Mást nem vagyok hajlandó kommentálni. Szégyen hogy ez működik.

Csak harccal nem megy a játék, ezért inkább elrontjatok mások játékát hogy profiknak mondhassatok magatok.
 

DeletedUser19781

Vendég
Hihetetlen, hog, mennyi hazugsagot vagytok képesek terjeszteni. Undorító amit a spárta csinál ezen a szerveren.

Mást nem vagyok hajlandó kommentálni. Szégyen hogy ez működik.

Csak harccal nem megy a játék, ezért inkább elrontjatok mások játékát hogy profiknak mondhassatok magatok.

Ki mondott most egy rossz szot is rolatok ?
 

DeletedUser

Vendég
Rossz gonosz csúnya Spárta...
mindig ez van... Mindenki jó de a Spárta rossz és gonosz...

Nem bírom ezt a stresszt ezt a hajtást...
íme a megoldás!?!?
c17dc4d9a05db1696ec9f7f437662976.jpg
 

DeletedUser18744

Vendég
íme a megoldás!?!?
c17dc4d9a05db1696ec9f7f437662976.jpg

őőő... nem értek hozzá :D csak megszokásból heti egyszer 5percre felnézek külsőre, hogy figyeljenek rám is...
jaaaj.. ahhoz statisztikákat kellene írnom meg ócsárolnom a másik klánt,nah mindegy ma sem jött össze majd legközelebb...
megyek és folytatom a farmot...
továbbit :)
 

DeletedUser19757

Vendég
Nem feltétel, hogy statisztikázgass :D
Én szórakozásból járok fel ide :)
Óhh anyám.A farm.El is feledkeztem róla:eek::D
 

DeletedUser19671

Vendég
Azért ma sikerült jópár sor ökörséget leírni itt pár embernek :D

Emellett Eki jóslatai szakmai elemzésnek tűnnek, pedig ő legalább csak poénra veszi
 

DeletedUser19331

Vendég
Statisztikai Álláspont 01.21

Régen volt már stat, és ezen kívűl tudtam, hogy valami féle mocskos hazugsággal áll elő a mi kedvenc Gabriel-ünk azzal a mondatával: "Csak harccal nem megy a játék", ezért összedobtam 1 statot a jelenlegi állásról, beszéljenek akkor a számok, hogy mégis ki volt az aki kevesebbet harcolt vagy többet :)

2 megjegyzés. Az első, hogy az -LW-+=EMME=+=RPG= mint 1 klán lett feltűntetve, nem véletlenül.
A Második, hogy a farm-nál az =SF= klán nincsen feltűntetve, mivel a top100-ban egyetlen 1 játékosuk sem szerepel, azaz az érték 0 lenne.

Ui: Farm maradt a felirat, a falvaknál, azért bocsánat.

Mese kicsit később érkezik.

OZERyvM.png

jhoyHBU.png

mqcjsqh.png

HI3jrXj.png

7CwvM5d.png

gs2Gq9L.png

cDwLFIz.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19410

Vendég
Nézzük sorban a dolgokat, ha jól megy le tudom írni anélkül hogy nem alszom el közben
szó, kezeljük a helyzetet normálisan higgadtan. mindenkinek van egyéni véleménye így úgy ezt kell fogadni én elfogadom viszont válaszolni személyeskedésekre nem szoktam mindenkinél kivéve swak (azt hiszem Ő az...) viszont ma jött egy fura levél, valahogy így hangzott:
- "milyen érzés a magyaroszági játékos community egyik, hanem a kiutáltabb játékosának lenni?"
Őszintén megfordult a fejemben hogy azt írom vissza:
- Köszönöm kérdésed, de nem ismerlek, milyen érzés név nélkül játszani? (egy csepp egoizmus belefért volna)
Viszont ehelyett inkább igyekeztem megmagyarázni hogy ez miért nem így van, mert valóban nem így van.
Ennyit rólam, jöhet a Klán
A fenti levél így indult:
##### ma ekkor: 10:43
Idc vagy?:)

Gondolom nalatok Spartasoknal a gerinctelenseg hagyomany:)

Kemek nelkul nemtudnatok jatszani gondolom:)

egy helyettesített fiókról beszélünk, tehát lényegében bekérdezett valamit amire érkezett egy válasz tőlem:
××× ma ekkor: 10:45
Bailey.ca, szolgálatodra!
Nincs kém és nem is volt ezt én mint vezetőségi tag meg tudom erősíteni! Utálom a kémeket és akik ilyenhez folyamodnak azokat is utálom, de Gabi vezéred azzal dicsekedett hogy a Spárta vezetőségből van info neki, kérdezem hát:
- Nektek kémekkel sem megy ami nekünk kémek nélkül is sima?

és igen, itt újra elérkeztünk egy kritikus ponthoz ami a Lakat klán. Enyhe szarkazmust a múltkori csevegős hozzászólásban eleresztettem ezzel kapcsolatban, ugye nem volt vezérük. Most már van, így minden mehet tovább vagy mégsem?
Álljunk meg egy kicsit, ha kémekről van szó, akkor a fenti levélből a következőt tudom kivenni
- hogy képzeli a Spárta klán hogy meghívott pár játékost, akik ott nem érezték jól magukat?
Erre azt tudnám mondani hogy elnézést, nem lehetünk olvasztó tégely, sajnos mi nem akarunk technikai okádékot sem pedig ilyen olyan giga szövetéseges rendszert xy klán ellen mert az nem a mi játékunk.
A Spárta reboot: Én pontosan tudom hogy sok újnak vélt játékos régi, csak új néven, így ne legyen meg az illúzió hogy teljesen 0 -ról építkezünk, mert ez így nem helytálló állítás. Rengeteg játékos jelentkezik még mindig, tehát az sem igaz, hogy a csillag leáldozóban lenne, továbbá világ 50 után csak és kizárólag olyan vezetőséget fogadunk el akik 100% -ban a Klánért dolgoznak és lépnek fel naponta!
Továbbá az alap vezetőség továbbra is ugyan az kiegészítve 3 új vezetővel, akik segítik a munkájukat, bár ebben nincs semmi újdonság.
Támadások, védekezés:
Se nem kapott se nem adott a Spárta még senkinek sem, így van, viszont ugyan ez igaz minden nagyobb klán -ra egymás ellen, nincs kiépített full front, vannak csapkodások de lényeges éles harcok az igazi jó véres még nem kezdődött el és tartok attól hogy egy gyengélkedő Lakat miatt északon nem is feltételen kell harcolni senkinek ellenük, talán összefognak megint a régi ellenfelekkel az SF klánnal és együtt próbáljákmeg? Lehetséges, én mondjuk ezt tartom valószínűnek, de vajon a Lakat - SF - Noob játékosok hogy jönnek majd ki egymással? Ez érdekes kérdés!
Az Lw tartja magát és jár nekik a gratula, mert ott az lw közepén néha jót verekszünk 1 1 falun.
A DA -ról semmit sem tudok, ők ott jól elvannak.:,DD

Végezetül pedig:
Az Eklézsiás legyen veletek! 07


Szerintem te nem tudsz igazat mondani :D

Olyan vagy mint egy gyerek, "mi nem élünk kémekkel, de a lakat...."
"mi nagyon jól haladunk, de a lakat..."
 

DeletedUser19804

Vendég
Szerintem te nem tudsz igazat mondani :D

Olyan vagy mint egy gyerek, "mi nem élünk kémekkel, de a lakat...."
"mi nagyon jól haladunk, de a lakat..."
Értelmetlen ezen a fórumon bármit is mondani. MIndig mindenki szavát ki lehet forgatni. Egyszerűen el kell engedni a történteket mert undorító szarházi módon játszó emberek itt is ott is mindenhol előfordulhatnak. :) Mosolyogni rájuk és csinálni tovább a dolgokat.
 
Fent