Elemzés

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
DcdyJSa.png

Uz1hZMF.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem lehetne legkozelebb hogy a spartat meg az lwt mas szinnel jelolod ki ? Annyira szinvak vagyok bocsi :/

Őszinte leszek, a Sparta nekem szerók óta piros a térképen, a mindnekori RPG pedig narancs, így maradt ez, s nem szoktam utána megnézni hogy mutat. De lehet csinálok váltást egyiknél. Ahogy Sofi klánja is mindig zöld nálam, a megszokások :D
 

DeletedUser19709

Vendég
Szofi klánja a lakat ugye? Akkor lényegében a DA a nyertes, gratulálok nektek! ugye lw szétesik februárban csak úgy, sparta szétesik márciusban, lakat szétszéled, akkor csak a da marad :D na akkor az 52es szervert se nézem többet.
 

DeletedUser19748

Vendég
megvette a győzelmet a da-nak emeltdíjas hívással...szerintem sok volt nála a kaparj és nyerj
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
unalmamba csináltam 1 diagrammot a jelenlegi farm állásról klánonként(klánok és alklánok egybe véve | a top100 jelen állása szerint)
636farm.png
 

DeletedUser19367

Vendég
ha a lakat es da dipoznak siman ovek a vegjatek....ha nem akkor Sparta megint nyer egy konnyu vilagot, mert olvasztani fogjak a masik deli klant mint ahogy tettek mar jo par vilagon :D

amugy eleg szegyen a Spartanak, h megint elmenekult nevenincs szerverre :D ugy nez ki a kemeny szerverekt nem birtak :D
 

DeletedUser19671

Vendég
Úgy tűnik Gladika, hogy a kemény szervereken sok 100 ember kell 3 tucat legyőzéséhez, úgy tűnik kb 3 tucat harcos kitesz egy Technikai hányadékot erőben. :) ezt nagyon megmondtad nekünk, viszont ez megint öngól volt.

Fáj leírnom, de egyet értek veled :D
Bár biztos lesimáznák az egész világot egyedül, csak úgy funolásból :/
 

DeletedUser

Vendég
A probléma nem a nagyképűsége, hanem az, hogy ezt úgy adja elő, hogy ŐK a valakik, holott semmire sem mentek volna túlerő ellenében (és itt most plz ne az ASG-t hozza fel senki...), ellenben ott egy SBT... akik még mindig elsők és valahol mögöttük kullog a többi klán. :D Na és ez gáz...

de hogy legyen valami világ 52 elemzés is:
A lakat komoly gondban van, a belső feszültségek és a Vezető viselkedése miatt, fő a kávé... talán az első világ, ahol a technkai klánok hajnala elbukik és teret ad egy normálisan játszható világnak...

Nyugaton: LW-Sparta alló háború

Észak nyugat- Észak-kelet oldalról nem tudok semmit, oda már nem figyelek.:D
 

DeletedUser19671

Vendég
Nem hiszem, hogy nagy probléma lenne a Lakat klánnál, semmi különösebb erre utaló jel nincs. Viták mindenhol vannak néha, de nincsenek kilépegetések, vagy komolyabb feszültség :)

Egyébként nekem a DA klánok tűnnek a legstabilabbnak, ha így folytatják, behúzhatják a világot
 

DeletedUser19671

Vendég
Én speciel ott vagyok :D
Csak próbálok kicsit külső szemmel is írni, nem elfogultan.
 
Fent