Elemzés

DeletedUser19804

Vendég
Az biztos,hogy ma támadta az SF a LAKATOT és Robi50 volt a főbb célpont ahogy nézem.(talán a lakat is az SFet,passz)
Sikerült az SF-eseknek elfoglalni 1 falvát és kb 5 órán át meg is tudták tartani.

De amúgy ma 3-3 at zártak
Majdnem igy volt nezd meg jobban a statisztikákat de az az 1 falu amit elvittek igazabol a sajat falujuk volt amit visszafoglaltak:) )
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem kell:) nem jartal messze az igazsagtol
sajnos nem néztem utána..más irta.. :)

Gabrielt támadták,sikertelenül ahogy látom. Talán a nap védőjét bezsebelte:)
Robi50 meg a nap támadója címet.
Az SFnél több tag is napi védőknél jelen van,SF es napi támogató (Tottentott), szóval ment az adok kapok :D
Így remélem pontosabb :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17650

Vendég
Mivel már rég volt ilyen.

Ahogy látom a Sparta egyenlőre feltartóztathatatlan és 1-2 vesztett falutól eltekintve folyamatosan foglalja el a Déli kontinenseket. Az A.C klán ahogy korábban írtam semmi ellenállást nem tud kifejteni, és mint tömegklán szokott, úgy esik szét. Az EMME klán sorsát a kilépői pecsételik meg. Ahogy figyelem folyamatosan lépnek le a játékosok, és azt hiszik hogy egy jobb klánt választanak az LW képében, de az LW most ugyan azt a hibát követi el mint általában a tömegklánok, át is veszi ezeket a jelentkezőket, holott tudjuk hogy vannak közöttük olyanok is, akik nem feltétlen az LW klánba mentek volna elsődlegesen. Ha végképp elfogy az EMME akkor a Spartanak már csak az LW re kell koncentrálni a kontinensükön, és hát 1v1 ben azt hiszem ez nem lesz gond hogy behúzzák. Viszont ha nem figyelnek, akkor alakult egy klán, amiben lehet potenciál, mert viszonylag aktívnak néznek ki, és belőlük még bármi lehet ők a Délnyugati részen alakultak MARVEL vezérletével. És a Trópusi vihar a nevük. Rájuk érdemes lesz figyelni, hacsak nem fognak idő elött beolvadni az ott megjelenő LSW klánba. A többi helyen szinte semmi zökkenő nincs, úgy gondolom hogy akkor lesz igazán izgalmas, amikor kb 1 hónap múlva a Sparta megeszi az LW-t és közvetlen fronton találják magukat a DA kláncsaláddal, és a Lakat is kialakítja a saját kis frontját a Spartaval. Na onnan kezdődnek az igazi harcok.
 

DeletedUser15174

Vendég
Mit csinálnak a DA es Lakat klánok,mig a sparta jatszik délen,Pause? Nézve, hogy a DA egymaga hozza a sparta fejlodesi ütemét es a Lakatnak ott egy masik csapat(nem tudom a diplomáciájukat,de van ott egy erdekesseg tw alapján),tul egyszeru a kep,amit sejtetni szeretnél.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mit csinálnak a DA es Lakat klánok,mig a sparta jatszik délen,Pause? Nézve, hogy a DA egymaga hozza a sparta fejlodesi ütemét es a Lakatnak ott egy masik csapat(nem tudom a diplomáciájukat,de van ott egy erdekesseg tw alapján),tul egyszeru a kep,amit sejtetni szeretnél.
Ez Kb olyan mindenki vs sparta elleni hsz volt megint.
A Da is ugyan olyan szépen játszik mint a Sparta és a lakat+noob is az SF ellen
 

DeletedUser19709

Vendég
Kicsit leírom én is az észrevételeim, nem vagyok egy eklézsiás, akkora hüly.. khm akarom mondani okosságot remélem azért írok, mint ahogy ő szokta.
Szerintem a lakat, túl sok időt veszt az =sf= kláncsaláddal, mert amég a lakat szenved velük, addig a sparta és a da is szépen átveszik a kontinensüket. Lwnek sajnos túl sok esélyt nem látok, mivel a da és a spárta is már nagyon belenyúlt a k54be és ez mindig csak rosszabb lesz az lw szemszögéből. Bár hülyeség megítélni, mert mesze van a vége, de itt én da vs spárta harcot várok, mivel a da és a spárta, neki ugorhat az lwnek, lakat összeolvad az sfel, akkor is csak golyófogók lesznek, ha csak nem lesz valami váratlan diplomatikus húzás, de majd ekitől informálódok :D

Szép estét!
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Hülye jóslatokat én is tudok hozni... Ha az a Lakat sokáig tököl az SF-el, akkor a hulladék tagjaik kiesnek. Míg a Da (aminek lövésem nincs a jelenlegi tagságáról így csak a 45 alapján tudom mondani) tagsága tartalmazhat azért selejtet rendesen, a Spárta meg - aminek szintúgy lövésem nincs a jelenlegi tagságáról - már egy szelektáltabb állomány lehet, így inkább egy erős Spárta frontot várok bárki ellen, egy gyengébb DA frontot - szintén akárki ellen - és egy közepes Lakatot - bárkivel is érintkezzenek.
Talán ennek is volt annyi realitás alapja mint eki bármelyik jóslatának.... bár én nem téptem hozzá semmit. csak ittam...
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Roland!
V49 trollkodjátok ti is szét az elemzéseket!
Miért nem marad mindenki a saját szerverénél..
Ott nyomná a süketelést.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
2MQqOgO.png

x4Rnxue.png
 

DeletedUser19709

Vendég
majd márciusra kiváncsi leszek a spártai változásokra :D
 
Fent