Elemzés

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Utolsó mesémet, még az LW armánknál hagytam abba, azóta pedig sok minden történt. Ahogy Devil Lord már korábban is írta, a Sparta húzott egy hatalmasat, az addig számukra szövetséges LW-nek, hadat üzent, tudván, hogy minden védelmük a velünk frontos oldalukon van kint. Ezzel az LW-nek bevitték a kegyelemdöfést, majd sorra el kezdték felvenni a hátbaszúrt szövetségeseiket. Ezzel szokásukhoz híven ismét harc nélkül tettek szert hatalmas területre, és pár száz falu híján fel is zárkóztak a DA-hoz.

Egy ideig kicsiben ment a pofozkodás, aztán pár napja bekövetkezett, aminek be kellett. Mindkét oldal elinditotta az armáját. Hatalmasat küzdött mindkét oldal, az első csatákból azonban a DA jött ki győztesen. Nézzétek el nekem, elfelejtettem statisztikát lementeni, így maradt a jó öreg screenshotos megoldás. :D

Május 12-én, vasárnap érkezett a -DA-, főleg attilaAA83-at, itacsit és Mori seiki tabornokot megszórva, több-kevesebb sikerrel, 40 falu plusszal zárva a napot. Másnap, amikor még javában zajlott a forgás, akkor érkezett meg a Sparta armája. Ez nagyban közre játszott abban, hogy a Sparta arma ellenére, a DA foglalt aznap is többet a Spartatól. 27 bukott falut 31 foglalással kompenzált. A DA oldalán védekező fiókok moon95, tamaska97, A Zöldíjász, Radamesz és princ voltak. Hogy ne legyen unfair a statisztika, május 14-ét, keddet is beletettem, hogy a Spartanak is láthatóak legyenek a következő napi forgásai. Az már valamivel kecsegtetőbb, ott legalább kihozták 0-ra. Bocsi, magas labda volt. :)

60417864_349624582578538_8013636631841996800_n.jpg

60162101_364581450852289_1865812580262477824_n.jpg

További jó csatákat!

Üdv
Zs.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
A statisztikád számszerűen teljesen jó. Támadott játékosokat is szépen felsoroltad.
Azonban ahogy írod is, mesével fűszerezted meg.

A mesék sok esetben magyarázatok hiányában íródtak. Mese elődjének tekinthető a hiedelemmonda.

Itt is amire nem kaptatok magyarázatot, kitaláltatok rá egy történetet. Többségében a meseírok megspékelik azzal, hogy a saját klánjukat Szenté avatják írásuk közben, a másik klánt pedig főgonosznak állítják be;)
Spárta nem üzent hadat az LW klánnak.
Szövetséget bontott teljes frontelzáródás miatt. Azonban ez a bontás a DA klánnak olyan nagymértékben kedvezett, hogy tucatjával kapták az ingyen falvakat Spárta előtt bevédtétek az LW falvakat amikre mi mentünk.
Lupo jobbnak látta gyorsan bontani a diplomáciát a Spártával, mi meg jobbnak láttuk aki még szeretne ezen a szerveren maradni a DA ellen harcolni felvegyük. 11 fő. DA is toborzott gyorsba pár tagot, csak nekik várni kellett a belépésre mert két klánjuk fullon volt már.

Spárta elsődleges célja az első armával a védők leölése volt.Területek felmérése.
Nem sikerült rosszul:)
Visszafordulásra a maradék nukokkal szombatra számítsatok, ha késünk vasárnap:)
Az infó adónak, aki megsúgta nektek melyik nap érkezünk, hogy előtte nap tudjatok csapódni, akár fel is vehetnétek. :)

Hajrá Spárta! :)
 
Utoljára szerkesztve:

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Az infó adónak, aki megsúgta nektek melyik nap érkezünk, hogy előtte nap tudjatok csapódni, akár fel is vehetnétek. :)

Kezdődnek az összeesküvés elméletek. :DDD
Előző armánk az LW-re is vasárnap ment, csodaszámba megy, hogy megint arra a napra mentünk... :)
 

DeletedUser18744

Vendég
mi meg jobbnak láttuk aki még szeretne ezen a szerveren maradni a DA ellen harcolni felvegyük. 11 fő.

1.Adrodeia
2.NaNe
3.ronaldo1995
4.Happy Club
5.Mori seiki tabornok
6.TheSmalL
7.itacsi
8.max29
9.dodo123
9.Christian
10.Speddy79
11.attilaAA83
11.Megeszlek007

pont 11 :)
 

DeletedUser19400

Vendég
"A D.A is toborzott gyorsan pár tagot".

Ha megeszleket nem kell számolni akkor az L.W-ből kemény 1 ember vett fel a D.A, engem.
Azon kivűl én egy emberre emlékszem, észak-keleten Zil-t.
 

DeletedUser19400

Vendég
Ez nem magyarázás.
Tények,aminek bárki utána tud nézni. :)

De legalább tudom miért nem járok fel külsőre csak évente egyszer :) felesleges bármit írni. Mindig lesz olyan enber, aki csak kötekedni, beszólni tud és mindenbe talál valami kivetnivalót :D (aki magára veszi magára aki nem nem..)
Szégyen...
 

DeletedUser18744

Vendég
Megeszleket ne számold, klán nélküli volt.:D

De èn azt bárhogy számolom az nekem mèg mindig "pont 11" :D:rolleyes::rolleyes:

1.Adrodeia
2.NaNe
3.ronaldo1995
4.Happy Club
5.Mori seiki tabornok
6.TheSmalL
7.itacsi
8.max29
9.dodo123
10.Christian
11.Speddy79
11.attilaAA83

Megeszlek007
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Ügyes vagy :D
Téged meg számoljunk bele a DA taglistába, hiszen oda mész be egy toppos fiókba duálba.(Saját elmondásod szerint ;) )
Mennyi falut adtál le a DA-nak, hogy bevegyenek ?
Jó matekos vagy, írd le szépen.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18744

Vendég
Ügyes vagy :D
Téged meg számoljunk bele a DA taglistába, hiszen oda mész be egy toppos fiókba duálba.(Saját elmondásod szerint ;) )
Mennyi falut adtál le a DA-nak, hogy bevegyenek ?
Jó matekos vagy, írd le szépen.

Öö...nem tudom hol olvastad hogy mèk valakihez is duallba,mert èn ilyet ki nem jelentettem hogy valakihez be mennèk...
Toppos fiókot tettem fèlre csak hogy toppos fiókba menjek dullbao_Oo_O
(A hasonló játèkosoktól vagy ilyen teás stb fèlèk vègett döntöttem hogy befejezem...
Le adom a falvaim s viszlát... De vègűl meghoztátok a kedvet amikor próbáltatok pár ingyen falut szerezni ;) )
Vagy mostani fiókom viszem fel toppos fióknak ha van 150+ nemes:eek:

De ezek szerint a spártában nem csak a matek nem megy,de szerintem az olvasás sem :)

Fenyegetőzés ,árulás stb helyett javasolnám ezek elsajátítását :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Yenet levelezésébe olvashattuk, amit megkértél tegyen ki a fórumra:)
Ott üzened, majd visszatérsz egy top DA fiókba duálként.
Leírtad neki mekkora játékos vagy, hiszen a térkép szélen a morálosok között hatalmas birodalmat építettél ki.
Akkor megnyugtatom a klánt mégse :)
Vagy nem mered felvállalni, mert a DA nem kellesz. ?
Teás meg nem értékeli az ilyen sumákolást amit Grass( más néven Baltazár) barátoddal műveletetek.
Ezt a sumákolást folytatod tovább, ezért vagy még ezen a szerveren ;)

Baltazárt meg nem kell félteni, hiszen mestere a trágár leveleknek. Nagyon tudjuk "sajnálni", hogy ez a csúnya Teás megbántotta.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18744

Vendég
Yenet levelezésébe olvashattuk, amit megkértél tegyen ki a fórumra:)
Ott üzened, majd visszatérsz egy top DA fiókba duálként.
Leírtad neki mekkora játékos vagy, hiszen a térkép szélen a morálosok között hatalmas birodalmat építettél ki.
Akkor megnyugtatom a klánt mégse :)
Vagy nem mered felvállalni, mert a DA nem kellesz. ?
Teás meg nem értékeli az ilyen sumákolást amit Grass( más néven Baltazár) barátoddal műveletetek.
Ezt a sumákolást folytatod tovább, ezért vagy még ezen a szerveren ;)

Baltazárt meg nem kell félteni, hiszen mestere a trágár leveleknek. Nagyon tudjuk "sajnálni", hogy ez a csúnya Teás megbántotta.

Ill: igen morálosoknál a peremen...
De 1,5 hónapot hoztam rajtatok...
S úgy hogy közben nem kellett a tükröt köpködnöm...
Soha nem is kellett,nem adtam el a becsületem pár faluèrt...
Inkább otthagyom a szervert mint ...
Erre van pár bizonyítèk...
Ott volt v26 amikor azt az ajánlatot kaptam hogy lèpjek át 4-5 nagy játèkossal a Szuper klánba s megnyerjük a szervert...
Persze nemet mondtunk :) vannak tanúi nálatok,akikkel inkább buktunk mint magukra hagyjuk... Valami ilyesmi fèle ember vagyok,amolyan korrekt,de ez nem tanulandó...belülröl jön...

Tedd ki kèrlek az üzenetet amiben leírom hogy megyek DA-ba vagy DA fiókba... :)
Sosem írtam Yenetnek olyat hogy mennèk valahova duálba...tudom sok minden van nálatok de a halucinogèn szereknek ilyen durva lenne a mellèkhatása :)

Az hogy ki kivel vitázik nem rám tartozik,addig mèg engem nem fenyegetnek...
De azóta is várom teást :)
Mèg mindig semmi s határt sem kell lèpnie óvár nincs messze :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent