Elemzés

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
KH-s kháriérem peakjéhez képest már majdnem 25%-al öregebb vagyok.

Mint láthattad, az "elemzésem" nyomokban KH-t is tartalmazott. Ez tökéletesen megmutatja a komolyságomat, mi több, a komolyan vehetőségemet :)

-->LW-nek a legkisebb a odds-a!!!!
 

DeletedUser18744

Vendég
Eddig Történt:

Spárta LSW:
Ugye itt sok minden végbe ment, erről talán még regényt is lehetne írni :)

-Zola távozása:

Sokan írtak rá rosszat hogy csak úgy le lépett!
Elsőnek én sem értettem,de majd amikor láttam hogy az újdonsült hatalmat kapott vezetők hogy mint is tesznek megértettem!
Volt itt fenyegetés,alázás és minden amit el lehet képzelni!

Mi sem maradtunk ott,ahogy sokan mások!

A Klán név maradt... Bár ez csak egy amolyan Vírus Spártának álcázva :)

Ugye mink " választás előtt voltunk választjuk az -AG- klánt (Miléna végett azonnal ki is lőttem) vagy LW :)
Február 27.én el is hagytuk a klánt és Márcisus 15.én csatlakoztunk az LW-hez :)

De minél inkább hangoskodtak

Április.04 a Vírus elérkezett az LW-klánig...
Sajnos bármennyire is mondtam hogy ne bízzonak bennük csak meg kötötték a szövit (sok szép szó és igéret,meg 2-3 játékos és már meg is volt a hatás) és az akkori Szövetséges ellen DA-klán ellen kellet készülni!
Bár én jobban inkább a szövetségesekre figyeltem,mert tudtam már hogy milyenek...

Telt múlt az idő:

A vírus már fertőzött is,Április 23.án bontotta a szövetséget,és a DA-val MNT-t kötött :)
LW-két tűz közé esett, így pár játékos inkább fogta s a DA-nak űrítve ingyen adta/adja át a falvait!
Erre nem számított a "spárta" és valamit nagyon lépnie kell 3300 faluja volt szemben 4500al!
DA-napi szinten 160-180 faluval bővűl a spárta 100!

Április 28
Spárta beolvassza az LW-klán "maradékát" Akik úgymond leírásuk szerint mindegy hol vannak csak játszanak...

Volt itt még sok csavar,de mindezt leírnám nem volna elég rá 2-nap xd
úgyhogy eddig ennyi...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18744

Vendég
Az már nem semmi hogy játék miatt valaki fenyegetözik :D
Persze volt már rá példa
Nem tudom ki ez a Teás, de elásnám magam a helyében, bármi lehetett a kiváltó ok.

Én is csak utólagosan kaptam meg a levelet,s csak néztem mint Rozi a moziban hogy most mi is van...
De nevettem is egy jót :)
 

DeletedUser18744

Vendég
Sajnos Törölte a fórummoderátor Teás levelét :)
Mert fenyegetően hangzik :D :D
Bár csak a képet törölte volna,de az egész szerverről leírt összefoglalóm veszett :/
Egye fene...
 

DeletedUser18744

Vendég
Több helyen is hazudtolod magad :)
Mikor hagytuk el a klánt?
Február 27?
Március 15.èn csatlakoztunk a LWhez...
Tènyleg 120 seccel már mentek a kardok :)
Ki az a devil?
Aki már a 10. kört lenyomja mèg te az első kört futod...

Azt hogy ki mit egyezett a másikkal az rám nem tartozik...
Mivel engem többször is kerestetek èn nem egyezkedtem...

Továbbá köpködhetitek Zolát meg hogy meg van a levele amit Milènával írt,
Az is csak benneteket minősít,mivel privát beszèlgetèsük volt, alap hogy ha átveszem helyettesbe a fiókot akkor nem turkálok a levelei között... Szègyen amit műlveltek...

Ès hol van Devil ?
:)
Devil jó helyen van :)
Úgy csinálsz mintha szèt szedtetek volna,de eddig ami jött tölletek az falat se karcolt :D
 

DeletedUser19730

Vendég
grass 03.14 én 23-02 kor lépett át, azonnal támadott,2 perc Andi miért hazudna ? tudja ezt ő nagyon jól és mi is.
a don ben fióktól ekkor foglalt is- 2019-03-15 11:13:40-ezek stats adatok.
persze üresek voltak,mert Nikita folyamatosan egyeztetett vele mi merre,még hagytuk is neki a területet szóval ezt mindenki értelmezi ahogy akarja.
zola levele ?
igen én nyitottam én másoltam, bevállalom, de legalább megtudtuk a hátteret és sok mást.
jobb vagy játékban tőlem és ,sehol se írtam,h jobb vagyok bárkinél?
mi van akkor ?
mi van akkor ?
semmi sztem.....
da által agyonvédett falukkal kérkedsz.....gyerek vagy még nagyon.
 

DeletedUser18744

Vendég
grass 03.14 én 23-02 kor lépett át, azonnal támadott,2 perc Andi miért hazudna ? tudja ezt ő nagyon jól és mi is.
a don ben fióktól ekkor foglalt is- 2019-03-15 11:13:40-ezek stats adatok.
persze üresek voltak,mert Nikita folyamatosan egyeztetett vele mi merre,még hagytuk is neki a területet szóval ezt mindenki értelmezi ahogy akarja.
zola levele ?
igen én nyitottam én másoltam, bevállalom, de legalább megtudtuk a hátteret és sok mást.
jobb vagy játékban tőlem és ,sehol se írtam,h jobb vagyok bárkinél?
mi van akkor ?
cs jános hm ?
mi van akkor ?
semmi sztem.....
da által agyonvédett falukkal kérkedsz.....gyerek vagy még nagyon.

"Mikor hagytuk el a klánt?
Február 27?"
Nèzd meg statson...

Olvastam már erről valahol, hogy valami halucinációt ès agressziót, másnál meg hányingert idèz elő...

Várj te azzal kèrkedtèl mert hogy átadom falvaim s hogy mert hol vagyok...
Már ti sehol nem lennètek tudjuk...
Csak mindent megtesztek hogy szervert nyerjetek...
 

DeletedUser19730

Vendég
"Mikor hagytuk el a klánt?
Február 27?"
Nèzd meg statson...

Olvastam már erről valahol, hogy valami halucinációt ès agressziót, másnál meg hányingert idèz elő...

Várj te azzal kèrkedtèl mert hogy átadom falvaim s hogy mert hol vagyok...
Már ti sehol nem lennètek tudjuk...
Csak mindent megtesztek hogy szervert nyerjetek...
az lw átlépésről van szó,utána támadtatok egyből,még grassal se vesztem össze.
meg is írták vezériben nem az a gond hogy átmentetek,hanem ahogy....
de tudja ezt nagyon jól grass,és te is
én nem kérkedem,én az előbb is és ha olvasnál normálisan feljebb is megírtam,h jó játékos vagy,tőlem is jobb. és ? ez kevés,mert csapatban sose tudtál játszani jól ismernek a régiek,az újakat etessed nyugodtan.
azt, hogy hol vagy igen én kérdezem,mert valaki nagyképűen mindig ezt írta...ki állítja meg devilt ?
nem vagy isten ne feledd.
szedjél b6 ot janika hátha segít.
3x2 nyugodtan mehet és coca cola is jó hányinger ellen,csak a savat rázd ki belőle inkább,nehogy a gyomorsavad is felmenjen.
 

DeletedUser18744

Vendég
az lw átlépésről van szó,utána támadtatok egyből,még grassal se vesztem össze.
meg is írták vezériben nem az a gond hogy átmentetek,hanem ahogy....
de tudja ezt nagyon jól grass,és te is
én nem kérkedem,én az előbb is és ha olvasnál normálisan feljebb is megírtam,h jó játékos vagy,tőlem is jobb. és ? ez kevés,mert csapatban sose tudtál játszani jól ismernek a régiek,az újakat etessed nyugodtan.
azt, hogy hol vagy igen én kérdezem,mert valaki nagyképűen mindig ezt írta...ki állítja meg devilt ?
nem vagy isten ne feledd.
szedjél b6 ot janika hátha segít.
3x2 nyugodtan mehet és coca cola is jó hányinger ellen,csak a savat rázd ki belőle inkább,nehogy a gyomorsavad is felmenjen.

Az leesett hogy február 27.èn hagytam el a Spártát?
Ès március 15.èn csatlakoztunk az Lw-be...

https://hu.twstats.com/hu52/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1405950


:)

Az meg hogy jól ismernek a règiek, remèlem is,hisz sok akikkel beszèlek a mai napig... Sőt mèg ha ellenfèl is ès más nèven van vagy èpp duállba akkor rám ír hogy itt van :)
Bár rólad sokan azt sem tudják ki vagy...
Vagy aki tudja, az messziről elkerül mint valami járványt ... Pedig szerintem te sem vagy olyan rossz ember ...
Amikor alszol...
az újakat etessed nyugodtan.
De mint írtad nálatok a fiatalokè a jövő...:)

De az idő az drága kincs :)
 

DeletedUser8262

Vendég
Az leesett hogy február 27.èn hagytam el a Spártát?
Ès március 15.èn csatlakoztunk az Lw-be...

https://hu.twstats.com/hu52/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1405950


:)

Az meg hogy jól ismernek a règiek, remèlem is,hisz sok akikkel beszèlek a mai napig... Sőt mèg ha ellenfèl is ès más nèven van vagy èpp duállba akkor rám ír hogy itt van :)
Bár rólad sokan azt sem tudják ki vagy...
Vagy aki tudja, az messziről elkerül mint valami járványt ... Pedig szerintem te sem vagy olyan rossz ember ...
Amikor alszol...

De mint írtad nálatok a fiatalokè a jövő...:)

De az idő az drága kincs :)
Idő eladó pp ért
 
Fent