Elemzés

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Régen tartottam már esti mesét. Már napokkal ezelőtt akartam, de annyi változás volt, hogy úgy döntöttem inkább kivárok és egyben írom meg, hosszabb változatban. Mesém április elsejével kezdődik, amikor ugyanis a Sötét Angyalok "bolondoztak" egy kicsit a keleti frontjukon. A csíny áldozata aonen lett, akinek kis fennhatóságát három nap leforgása alatt a földdel tették egyenlővé. Ekkor még nem is tudtuk milyen folyamatokat indítottunk el. Már aznap este Sacracosa, Megeszlek007, Sayni, gabesz10, majd napokkal később még egyszer ennyi fiók kilépett. Délután még arra hívtam fel a figyelmét klánunknak, hogy sikerült az -AG- klánt 1000 falu alá taszítanunk, a kilépésekkel és a további foglalásokkal együtt a mai nap alig több, mint 450 falunál tartanak. Büszkék voltunk magunkra, mert rövid idő alatt, hatalmas területet szereztünk. Sayni és gabesz10 csatlakozott Nmat27 akkor még egyszemélyes klánjához, akiknek ugyanúgy kiment a hadüzenetünk, és így két nap leforgása alatt, végülis április 3-án reggel 6 órakor, még az aznapi éjjeli bónusz lejárta előtt egy ilyen kecsegtető statisztikát tudtam lementeni:
Side 1:
Tribes: -DA-, -D.A-
Side 2:
Tribes: -AG-, B. K.

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 229
Oldal 2: 30
Különbség: 199

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 106
Oldal 2: 6
Különbség: 100

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,423,853
Oldal 2: 167,592
Különbség: 1,256,261

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 803,721
Oldal 2: 33,102
Különbség: 770,619

chart

Azonban klánháborúról beszélünk, miért is lenne egyszerű minden, ha lehet kavarni és bonyolítani a helyzetet. 3-án leálltunk a támadásokkal, elkezdtünk készülni a fordulásra. Ekkor a 3-4 személyes Nmat féle klán tagjai elkezdtek magánakciózni, azon a napon és az elkövetkező éjszakán 7-8 falut is vihettek tőlünk, ám legnagyobb meglepetésünkre, amikor indultunk visszafoglalni, már bebetonozott falvakba rohantunk, és -LW- klántagokkal álltunk szemben. Nincs ezen mit szépíteni, ahogy nekünk köszönhetően darabokra kezdett hullni az -AG- klán, ezeknek a tagoknak az -LW- szépen elkezdte kiküldeni a meghívót. 5 nagy fiókot át is vettek, amik együttesen több, mint 3 és fél millió ponttal dobták meg a klánpontjaikat, mint kiderült a hátunk mögött megegyeztek a Spartaval is, így ezt vehettük kész hadüzenetnek is. Ahogy már korábban társaim említették, valóban érdekessége az egésznek, hogy csütörtök este az -LW- megkeresett minket azzal, hogy véget vet a szövetségnek, de 48 órás MNT-t biztosít, ha ebbe belemegyünk. Mi ezt elutasítottuk. Azonban ezt a levelet ők egészen másnap délelőttig nem bontották, így hát nem tudhattak a mi elutasításunkról, éjszakaiban azonban mégis lopkodtak tőlünk falvakat, így hát örülhettünk is, hogy nemleges választ adtunk, és déli hadi készültségre hívtuk fel a tagság figyelmét is. Luponak itt némiképp ellent mondok, ugyanis rögtönöztünk egy kis haditervet az -LW- ellen. Úgy osztottam ki a célpontokat, hogy látványos eredményt nem vártam, csak káoszt akartam okozni, és hogy okozzunk akkora veszteségeket nekik, hogy a várható hétfői LW arma (korai indításokból következtetve legalábbis hétfői) erejét jelentősen redukáljuk. Azonban az eredményeket látva én magam döbbentem meg a legjobban. Posztom írásakor nézve az elmúlt 48 órában 34 falut hoztunk friss ellenfeleinkkel szemben. Tirante, Korpia, Kgabika91 és POROGRISKY ellenfeleink szenvedték el az eddigi legjelentősebb károkat, és sok helyen romboltunk tanyaszinteket is látványosan a front közelben. A hétfőre érkező támadások száma egy ideje nem is emelkedik.

Side 1:
Tribes: -D.A-, -DA-
Side 2:
Tribes: -LW-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 119
Oldal 2: 47
Különbség: 72

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 40
Oldal 2: 6
Különbség: 34

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 627,474
Oldal 2: 214,896
Különbség: 412,578

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 327,058
Oldal 2: 42,777
Különbség: 284,281

chart

Remélen nem félreérthető a fogalmazásom, nem nézem le az -LW-t. De látva, hogy egy pillanatok alatt rögtönzött kis támadás ilyen mértékű sebeket okozott, őszintén szólva kárörvendő mosolyt csal az arcomra. Nem volt jó a viszony közöttünk, nem működött jól a szövetség, tény. De mind a toborzást, mind a bontást csak úgy merték meglépni, hogy nekünk előadták, hogy minden rendben, mindent meg tudunk beszélni, közben a Spartaval megegyeztek a hátunk mögött. És amint meglett a megegyezés, rögtön mertek cselekedni. A továbbiak hetekre azonban kifejezetten kíváncsi vagyok. Megeszlek fiók felvételével az utolsó olyan nagy fiókot is felvették, aki a -DA- és a Sparta közt helyezkednek el. Miután az -AG- végleg elfogy, a Spartanak is kelleni fog egy haladási irány. Ebből kifolyólag a szövetség bontással, az -LW- véleményem szerint aláírta a saját halálos ítéletét.
Mindenesetre egy biztos: Jó csatáknak és esetleges további fordulatoknak nézünk elébe. További jó játékot kívánok!

Zs.
 

DeletedUser19331

Vendég
"Ekkor még nem is tudtuk milyen folyamatokat indítottunk el. Már aznap este Sacracosa, Megeszlek007, Sayni, gabesz10, majd napokkal később még egyszer ennyi fiók kilépett.
ahogy nekünk köszönhetően darabokra kezdett hullni az -AG- klán

A továbbiak hetekre azonban kifejezetten kíváncsi vagyok. Megeszlek fiók felvételével az utolsó olyan nagy fiókot is felvették, aki a -DA- és a Sparta közt helyezkednek el. Miután az -AG- végleg elfogy, a Spartanak is kelleni fog egy haladási irány. Ebből kifolyólag a szövetség bontással, az -LW- véleményem szerint aláírta a saját halálos ítéletét. "

Sziasztok!

Első sorban szeretnék gratulálni a -DA-nak az akciókhoz!

Másodszor. Régen írtam ténylegesen külsőre, most viszont megteszem. :D

Anno, mondtam Luponak, hogy nem magyarázkódni kell,hanem játszani és elfogadni a dolgokat, Ami itt történt Én is elfogadom, de 1 kis korrekció ráfér az írásodra Imzs, mert elvagy vakulva részben.

1. Sacracora már ez előtt jóval jelezte nekem, hogy a V50-s események miatt Ő befejezi a játékot, és abban maradtunk, hogy amikor véglegesen úgy dönt, hogy lelép, akkor a falvai egy részét nekem(Jelenleg Waylant fiók)-nak adja, hiszen V50-n, én is átadtam a falvaim egy jelentős részét nekik. A Falvait Waylant fiókra és -klenik- fiókra hagyta.

2. Az Északi klikkről már lehetett tudni, hogy átpártolnak máshová, Én nem is haragszom senkire, mindenkinek szíve joga merre van, viszont azt muszáj kihangsúlyoznom, hogy ennyi klánváltással rendelkező bandát ritkán láttam 1 szerveren. Én személy szerint csalódtam az Északi klikkbe azok után, hogy láttam, hogyha nincsenek a fiókjaik helyettesítve, vagy pedig bevédve, akkor átmennek rajtuk mint kés a vajon(Akinek nem inge...).Nem bírták a nyomást.. LonelyExile-ról pedig ne is beszéljünk, aki nektek és a Spárta játékosoknak nemeselte elő a falvait, sajnos van ilyen.

3. "Miután az -AG- végleg elfogy, a Spartanak is kelleni fog egy haladási irány. Ebből kifolyólag a szövetség bontással, az -LW- véleményem szerint aláírta a saját halálos ítéletét." Ezzel viszont teljesen egyetértek. Az -LW- felült a hintapolitikára, és majd 2 oldalról lesznek bedarálva, amint az -AG-n nagy nehezen átverekedi magát a Spárta, nem kérdéses ki lesz a következő, vagy pedig tényleg lesz -LSW- :D Értitek :D De a kedvencem, hogy ezt belikeolta Coolcat a Spárta szó szónoka is. :) Csak az -LW- van vakon ezek szerint... :)

Játszottam itt is egy jót(Hiszen erről szól a játék, hogy jól szórakozzon az ember), ezen kívűl a nagy Zola elismerte a klánba fektetett munkámat, és van 1 olyan csapat és 1-2 olyan személy, akikkel napi szinten beszélgetünk, mint egy "nagy család". Kell ennél több? Adhat ennél többet egy játék?

Érdemes azon elgondolkodnia egyeseknek itt, akiknek vérre megy ez az egész, hogy még az értékrendjük a helyén van-e? Gondolok itt például Lupora, és a tiltásos esetére(Annak aki nem tudná, majd a -DA- elmondja miért kapott végleges tiltást). Nem erről kellene szólnia egy játéknak, hogy az embertársaitokat mindenféle jelzővel, és a játékon túl menő dologgal vádoljatok és illessetek. Ez egy játék, ami arra szolgál, hogy jól szórakozzatok.

Röviden még annyit, hogy Én élveztem a játékot itt(Annak ellenére, hogy az egész szerver alatt, cseszegettek mindenféle hülyeséggel egyesek), és amint ígértem már külsőn 52 lesz az utolsó szerverem 1 jó ideig. :) Kis örömmel tölt el, hogy V40 óta meddig sikerült úgymond eljutni. Szép lett volna, még egy utolsó szervergyőzelem így a végére, de én elégedett vagyok így is azzal, amit sikerült elérnem a kh pályafutásom alatt.

A duál-társamnak Waylant-nak pedig hatalmas elismerés azért amit alkotott. Ameddig tudjuk, tartjuk magunkat a 2000+ falu előnnyel rendelkező Spártával szemben. :) Én nekem már csak 1 dolog van, amit még szeretnék látni ezen a szerveren, remélem a -da- oda teszi magát keményen ;) A hordások a -DA- húzóerő, én bízom benne, hogy betudják húzni ezt a szervert, mert képesek vagytok rá, csak okosan kell a továbbiakban is haladni. Ne bízzátok el magatokat, de ne is becsüljétek túl az ellenfeleiteket... Higgyétek el, ha odaáig juttok akkor ez könnyű menet lesz már. (Tudom mit mondok):)

Mint külső szemlélő, hosszan-röviden ennyi. További jó szórakozást kívánok a résztvevőknek, aztán Tiszteljétek a másik felet, és az Angyalok pedig húzzák be a szervert.

Üdv: =Legendary=/SF
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
Egy jó tanács: akármit mondanak, vezetőként nem adhatsz okot semmilyen körülmények között arra, hogy kibannoltasd magad. Erre fognak utazni, én is ezt tenném, belsőzze csak az ellen a fiókokat, ha ilyen forrófejű ember ül benne :)

Mi az első dolog ami eszedbe jut V43-ról?!
Mindig volt kit belsőzni. Még akkor is ha nem.. :DDD
 

DeletedUser19757

Vendég
Sziasztok!

Első sorban szeretnék gratulálni a -DA-nak az akciókhoz!

Másodszor. Régen írtam ténylegesen külsőre, most viszont megteszem. :D

Anno, mondtam Luponak, hogy nem magyarázkódni kell,hanem játszani és elfogadni a dolgokat, Ami itt történt Én is elfogadom, de 1 kis korrekció ráfér az írásodra Imzs, mert elvagy vakulva részben.

1. Sacracora már ez előtt jóval jelezte nekem, hogy a V50-s események miatt Ő befejezi a játékot, és abban maradtunk, hogy amikor véglegesen úgy dönt, hogy lelép, akkor a falvai egy részét nekem(Jelenleg Waylant fiók)-nak adja, hiszen V50-n, én is átadtam a falvaim egy jelentős részét nekik. A Falvait Waylant fiókra és -klenik- fiókra hagyta.

2. Az Északi klikkről már lehetett tudni, hogy átpártolnak máshová, Én nem is haragszom senkire, mindenkinek szíve joga merre van, viszont azt muszáj kihangsúlyoznom, hogy ennyi klánváltással rendelkező bandát ritkán láttam 1 szerveren. Én személy szerint csalódtam az Északi klikkbe azok után, hogy láttam, hogyha nincsenek a fiókjaik helyettesítve, vagy pedig bevédve, akkor átmennek rajtuk mint kés a vajon(Akinek nem inge...).Nem bírták a nyomást.. LonelyExile-ról pedig ne is beszéljünk, aki nektek és a Spárta játékosoknak nemeselte elő a falvait, sajnos van ilyen.

3. "Miután az -AG- végleg elfogy, a Spartanak is kelleni fog egy haladási irány. Ebből kifolyólag a szövetség bontással, az -LW- véleményem szerint aláírta a saját halálos ítéletét." Ezzel viszont teljesen egyetértek. Az -LW- felült a hintapolitikára, és majd 2 oldalról lesznek bedarálva, amint az -AG-n nagy nehezen átverekedi magát a Spárta, nem kérdéses ki lesz a következő, vagy pedig tényleg lesz -LSW- :D Értitek :D De a kedvencem, hogy ezt belikeolta Coolcat a Spárta szó szónoka is. :) Csak az -LW- van vakon ezek szerint... :)

Játszottam itt is egy jót(Hiszen erről szól a játék, hogy jól szórakozzon az ember), ezen kívűl a nagy Zola elismerte a klánba fektetett munkámat, és van 1 olyan csapat és 1-2 olyan személy, akikkel napi szinten beszélgetünk, mint egy "nagy család". Kell ennél több? Adhat ennél többet egy játék?

Érdemes azon elgondolkodnia egyeseknek itt, akiknek vérre megy ez az egész, hogy még az értékrendjük a helyén van-e? Gondolok itt például Lupora, és a tiltásos esetére(Annak aki nem tudná, majd a -DA- elmondja miért kapott végleges tiltást). Nem erről kellene szólnia egy játéknak, hogy az embertársaitokat mindenféle jelzővel, és a játékon túl menő dologgal vádoljatok és illessetek. Ez egy játék, ami arra szolgál, hogy jól szórakozzatok.

Röviden még annyit, hogy Én élveztem a játékot itt(Annak ellenére, hogy az egész szerver alatt, cseszegettek mindenféle hülyeséggel egyesek), és amint ígértem már külsőn 52 lesz az utolsó szerverem 1 jó ideig. :) Kis örömmel tölt el, hogy V40 óta meddig sikerült úgymond eljutni. Szép lett volna, még egy utolsó szervergyőzelem így a végére, de én elégedett vagyok így is azzal, amit sikerült elérnem a kh pályafutásom alatt.

A duál-társamnak Waylant-nak pedig hatalmas elismerés azért amit alkotott. Ameddig tudjuk, tartjuk magunkat a 2000+ falu előnnyel rendelkező Spártával szemben. :) Én nekem már csak 1 dolog van, amit még szeretnék látni ezen a szerveren, remélem a -da- oda teszi magát keményen ;) A hordások a -DA- húzóerő, én bízom benne, hogy betudják húzni ezt a szervert, mert képesek vagytok rá, csak okosan kell a továbbiakban is haladni. Ne bízzátok el magatokat, de ne is becsüljétek túl az ellenfeleiteket... Higgyétek el, ha odaáig juttok akkor ez könnyű menet lesz már. (Tudom mit mondok):)

Mint külső szemlélő, hosszan-röviden ennyi. További jó szórakozást kívánok a résztvevőknek, aztán Tiszteljétek a másik felet, és az Angyalok pedig húzzák be a szervert.

Üdv: =Legendary=/SF


Mire gondolsz pontosan? Annyi likeot kiosztottam már:)Nem tartom számon .Elnézést :D
2 :Spartanak nem kell szónok .


De a kedvencem, hogy ezt belikeolta Coolcat a Spárta szó szónoka is



Az tény, hogy te oda teszed magad.Ezt senki sem firtatja és nem is lehetne megkérdőjelezni. .

, ezen kívűl a nagy Zola elismerte a klánba fektetett munkámat,

Lehet a te munkádat elismerte.Viszont furcsa mód saját elveit sutba dobva lépett le tőletek.Barbárosodtak a falvai és az vitte aki csak akarta ...


Az értékrendről pedig csak annyit, hogy AG bizonyította milyen értékrendel rendelkezik.Benneteket a tagjait minősíti.

 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Megtörténtek az első komolyabb megmozdulások az LW - DA fronton.
Az -LW- kezdeményezett, mégpedig 15-én, hétfőn. A területükre benyúló két tagunk volt a főcélpont, A Zöldíjász és flesikee95 voltak támadva. Az akció nem volt valami fényes, 10 foglalt faluból csak 6-ot tudtak megtartani.

Side 1:
Tribes: -D.A-, -DA-
Side 2:
Tribes: -LW-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 61
Oldal 2: 37
Különbség: 24

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4
Oldal 2: 10
Különbség: 6

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 153,855
Oldal 2: 265,840
Különbség: 111,985

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37,322
Oldal 2: 78,273
Különbség: 40,951

chart

A -DA- egészen a hosszú hétvégéig kivárt, és 21-én, vasárnap csapott le három irányban. A főcélpont Megeszlek007 volt, akit aonenhez hasonlóan egy armával megtörtünk. Meglepett az a védőmennyiség, amivel szembe találkoztunk, érdekes stat, hogy a fiók támadása után 3 Sparta tag is, Anglel, CENS0RED, és GrayFullbuster is top 5-be került az Egy nap alatt legyőzött ellenfelek támogatóként ranglistán. Az első hullámot még szépen lehozták neki, aztán a fordulásoknál feladta a szenvedést a kimerült fiók.
A DNY-i kontinensen lévő játékosaink közelről Disznónak mentek neki, akiről összességében több, mint 20 falut szedtek le. Mori seiki tabornok viszont jól bírta a gyűrődést, az ő betonozott faluin szépen fennakadtunk. Tőle csak 2 falut sikerült hozni.
A két szétvert fiók azonban bőven behozta a harmadik célpontnál való fennakadást. Kb 25 millió LET jött a -DA-nak, és 43 millió LEV az -LW-nek. De előző 48 órára visszatekintve így is igencsak kecsegtető statisztikát tudtam lementeni. Az összességében kb másfél millió spártai támogató pont ellenére is 83 foglalt falunál járunk.

Side 1:
Tribes: -DA-, -D.A-
Side 2:
Tribes: -LW-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 161
Oldal 2: 53
Különbség: 108

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 109
Oldal 2: 26
Különbség: 83

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,281,389
Oldal 2: 302,991
Különbség: 978,398

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 971,453
Oldal 2: 199,412
Különbség: 772,041

chart

Ennél soha rosszabb eredményeket! :)
Szép napot!

Üdv
Zs.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
One time return, a háborús stat elmúlt havi, a többi az utolsó "mérés" óta eltelt számokat mutatja.

8ygBlWk.png

gWnfFIk.png


DA-Sparta szituáció: F1 2009 Brawn GP vs Red Bull Racing

A 2009-es szezon kezdete minden rajongót letaglózott, a Honda kivonult a sportból a gazdasági világválság miatt, úgy, hogy a szabályváltozások 2009-es életbe lépésére már elkészült az autójuk. Ross Brawn a csapatot jelképes, 1 eurós összegért felvásárolta, amivel élete üzletét csinálta. Az előző évi dominálók (Ferrari, McLaren) eltűntek, és a szezonnyitón azt láttuk, hogy a matrica, szponzor, és minden nélküli, szűz Brawn GP totális dominanciát mutatva megszerezte az első rajtsort, majd a futamon 1-2-t mentek. A Brawn hülyére nyerte magát, az első 7 futamon 6 győzelmet (3 kettős sikert) és 1 harmadik helyet szereztek (igazi fun fact: Sparta első 7 szerverén 6 győzelem és egy harmadik hely az FS-DSA páros mögött :) ). Mint kiderült, a szabálykönyv egy szürke zónáját találta meg még a gyári Honda istálló 2008 végén, és egy fél szezon kellett ahhoz, hogy a többiek ledolgozzák a Brawn dupla-diffúzorát. A Brawn a kezdeti előny után nagy leolvadást csinált, és a szezon második felét egyértelműen az a Red Bull (DA) dominálta, akik ezelőtt gyenge középszer voltak évekig, ám az Adrian Newey vezette tervezőgárda belenyúlt a sz.rba a szabályváltozásokkal. A szezon mindkét bajnokságban a Brawn győzelmével zárult, sikerült túlélniük a Red Bull ostromlását, és a szezon utolsó előtti versenyén Button megnyerte a bajnoki címet. Vajon itt beéri a Red Bull a Brawnt?

DA-LW szituáció: V46 újratöltve, azaz AC vs CotL

V46-on az AC és a CotL szövetségesek voltak, ám amikor az AC látta, hogy nem fog nyenri, ha a CotL mellett marad, átálltak a másik oldalra, és addigi szövetségesük ellen mentek. A szerver vége a magára maradt CotL győzelmével zárult. A történelem megismétli önmagát, vagy az LW+Sparta nyerni fog? Netán az LW fog egyedül nyerni?
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
One time return, a háborús stat elmúlt havi, a többi az utolsó "mérés" óta eltelt számokat mutatja.

8ygBlWk.png

gWnfFIk.png


DA-Sparta szituáció: F1 2009 Brawn GP vs Red Bull Racing

A 2009-es szezon kezdete minden rajongót letaglózott, a Honda kivonult a sportból a gazdasági világválság miatt, úgy, hogy a szabályváltozások 2009-es életbe lépésére már elkészült az autójuk. Ross Brawn a csapatot jelképes, 1 eurós összegért felvásárolta, amivel élete üzletét csinálta. Az előző évi dominálók (Ferrari, McLaren) eltűntek, és a szezonnyitón azt láttuk, hogy a matrica, szponzor, és minden nélküli, szűz Brawn GP totális dominanciát mutatva megszerezte az első rajtsort, majd a futamon 1-2-t mentek. A Brawn hülyére nyerte magát, az első 7 futamon 6 győzelmet (3 kettős sikert) és 1 harmadik helyet szereztek (igazi fun fact: Sparta első 7 szerverén 6 győzelem és egy harmadik hely az FS-DSA páros mögött :) ). Mint kiderült, a szabálykönyv egy szürke zónáját találta meg még a gyári Honda istálló 2008 végén, és egy fél szezon kellett ahhoz, hogy a többiek ledolgozzák a Brawn dupla-diffúzorát. A Brawn a kezdeti előny után nagy leolvadást csinált, és a szezon második felét egyértelműen az a Red Bull (DA) dominálta, akik ezelőtt gyenge középszer voltak évekig, ám az Adrian Newey vezette tervezőgárda belenyúlt a sz.rba a szabályváltozásokkal. A szezon mindkét bajnokságban a Brawn győzelmével zárult, sikerült túlélniük a Red Bull ostromlását, és a szezon utolsó előtti versenyén Button megnyerte a bajnoki címet. Vajon itt beéri a Red Bull a Brawnt?

DA-LW szituáció: V46 újratöltve, azaz AC vs CotL

V46-on az AC és a CotL szövetségesek voltak, ám amikor az AC látta, hogy nem fog nyenri, ha a CotL mellett marad, átálltak a másik oldalra, és addigi szövetségesük ellen mentek. A szerver vége a magára maradt CotL győzelmével zárult. A történelem megismétli önmagát, vagy az LW+Sparta nyerni fog? Netán az LW fog egyedül nyerni?

És akkor ki a Toyota? :D mert ők is rájöttek a dupla-diffúzorra, csak nem annyira hatékonyan használták ki :D
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
A történelem megismétli önmagát, vagy az LW+Sparta nyerni fog? Netán az LW fog egyedül nyerni?



Lw és a Sparta?Az az LW ahol a tagok sorba dobják be a fiókokat?Ahol most esett le hogy nem biztos, hogy jó döntéseket hoztak a vezetők?Ahonnan úgy próbálnak menekülni a tagok mint süllyedő hajóról a patkányok?
Roli azért tudsz te ennél jobb jóslatokat is :)
 
Fent