Elemzés

DeletedUser19475

Vendég
Flipper21 ne fenyegesd az atyát privátban, megkérlek rá!

Főleg így, hogy csak buktad a falvaid...:
http://hu.twstats.com/hu50/index.php?page=player&mode=conquers&id=1516063&type=&pn=-1


Ha pontosabban utana nezel akkor latni fogod, hogy +1ben vagyok most is az ellenfel ellen. Sajnalom, hogyha megtevesztett valami teged, javaslom legkozelebb mikor megemlitesz legalabb nezz utana a dolgoknak.

Hozzatennem, hogy egy olyan szakaszon vagyok ahol eleg kemeny a frontvonal, es ugyesek az ellenfelek.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
312
http://hu.twstats.com/hu50/index.php?page=village&mode=conquers&id=651

#keményfrontvonal #ügyesekazellenfelek ;)

egy kis funfact.
egy falumra jött 12 nuke és már az elött üres volt
jött 4 nemes ráfoglaltam majd kiütöttem a nuket, jött megint 1 nuke nemes ugyan ez majd megint és még1x aztán éjszakaiba jött még 1 foglalás a falura , de a védőim megfogták
azaz 1 nukeval fogtam 3 nuket :)
persze köszönöm a szórakozást élveztem :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
GqO9MNv.png

fl1r3jf.png
 

DeletedUser19895

Vendég
Úgy néz ki a szerver eldőlt.
Vajon mikorra várhatjuk a mindent elsöprő utolsó csapást a szövetség részéről?
Vajon hogyan alakul ezekután a végkimenetel?
 

DeletedUser18098

Vendég
Gyönyörűen halad a HNK az SBT ellen, jókora darabot kiharaptak a szívükből. Igazi vérszomjas klán a Hiénák együttese. Nagy nagy gratuláció nektek így tovább! Az SBTt már egy hajszál tartja csupán az összeomlástól. Nincs egy szervezett támadás részükről, a védekezés mármár helyenként pocsék. A kedv kezd elszállni és a véres tavasz beköszönt. Jelenleg a HNK hentese az SBTnek.

HNK klán azt kell hogy mondjam veszélyessé tette a frontrészüket, több helyen átütötték az SBT védelmét, valaki kiengedte a veszett hiénát a ketrecből !!

117hi_n_k_tn.jpg
Igen.
Köszönöm h megemlítetted ezt, tanonc.

Mai nap az SBT klánt temetjük.
Isten legyen velük.
Élt.: 3armát.



tenor.gif
 

DeletedUser19651

Vendég
K45 konti függőleges felezőnél ki az az állat klán nélkül?
 
Fent