• Nem tetszik a havazás? Kapcsold ki:

Elemzés

Yodafon1997

Well-Known Member
Nem magyarázat, csak azt sem fogom nézni, hogy vagánykodunk ilyen adatokkal, aztán közben aktív, jó frontharcosok ellen meg megy a szenvedés :)
Tehat "nem magyarazkodva" mondod azt el valakinek hogy ne "vaganykodjon" adatokkal ugyanis konnyu elvenni egy inaktivtol egy falut.

Azt hozzabiggyeszted hogy bezzeg az aktív frontosokkal meg megy a szenvedes.

Valóban nincsen megmagyarazas szaga az egésznek... igazad van :D

Fogadd el, elvitt x falut aztán kész.

Beleugatok, mert belakarok... nem tetszik ne irj ide. Ha meg ideirsz akkor ne sirj hogy nem bologat mindenki hogy mennyire igazad van.

galva04

Vendég
Üdvözlök mindenkit!

Én már csak a végét várom,bár én már nem vagyok jelen a v50-en és eddig nem is követtem a külsőfórumon az eseményeket. Személy szerint egy nagy csalódásnak éltem meg ezt a szervert. Annyi negatív dologgal találkoztam itt mint az eddigi komolyan játszott világaimon összesen. Pedig nem sok volt. Mégis úgy gondolom a mielöbbi befejezés lenne a cél mindenkinek.Nem hiszem hogy erre a világra mindenki jó szájízzel gondol majd vissza. De ez csak az én véleményem. Az informáciok szerint amiket itt olvastam akkor a vége az ún."Technikai Klán" lesz. A V45-őn találkoztam vele elöször.. Erről akkor is meg volt a véleményem és aszerint is cselekedtem.Na igen "Hajrá DSA". Úgye nem kell elmagyarázni senkinek hogy a [R]espect semilyen formában sem hasonlít a DSA klánra.A tagság és vezetés is csak elenyésző része teszi ki. Köszönöm a figyelmet. Ezen a fórumon elöször és utoljára.

Ui: Mindenkinek további jó játékot és jó csatákat kívánok.

Az Eklézsiás

Technikai klán- a Trónfosztások korának elérkezte
Gyönyörűen halad a HNK az SBT ellen, jókora darabot kiharaptak a szívükből. Igazi vérszomjas klán a Hiénák együttese. Nagy nagy gratuláció nektek így tovább! Az SBTt már egy hajszál tartja csupán az összeomlástól. Nincs egy szervezett támadás részükről, a védekezés mármár helyenként pocsék. A kedv kezd elszállni és a véres tavasz beköszönt. Jelenleg a HNK hentese az SBTnek.

peru 98

Gagguatijmsr a dadzomva
Gyönyörűen halad a HNK az SBT ellen, jókora darabot kiharaptak a szívükből. Igazi vérszomjas klán a Hiénák együttese. Nagy nagy gratuláció nektek így tovább! Az SBTt már egy hajszál tartja csupán az összeomlástól. Nincs egy szervezett támadás részükről, a védekezés mármár helyenként pocsék. A kedv kezd elszállni és a véres tavasz beköszönt. Jelenleg a HNK hentese az SBTnek.
teszed le jointot de gyorsan!!!!

diRicheron

Hopeless cmu.OVer!
A Hnk nem harcos klán hanem egy gyáva tré. Remélem indulnak a következő világon.

Plébános

Member
HNK klán azt kell hogy mondjam veszélyessé tette a frontrészüket, több helyen átütötték az SBT védelmét, valaki kiengedte a veszett hiénát a ketrecből !!