Elemzés

DeletedUser12157

Vendég
IRÉN előtti pontszámai az [ally]=SBT=[/ally]-nek:

LE: 5,665,773
LET: 3,219,389
LEV: 1,596,472


IRÉN utáni pontszámai az [ally]=SBT=[/ally]-nek:

LE: 6,729,554
LET: 4,105,037
LEV: 1,720,625


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]=SBT=I[/ally]-nek:

LE: 2,512,303
LET: 1,501,358
LEV: 443,297


IRÉN utáni pontszámai az [ally]=SBT=I[/ally]-nek:

LE: 2,881,826
LET: 1,807,837
LEV: 500,142


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]-NF-[/ally]-nek:

LE: 7,980,449
LET: 4,824,073
LEV: 1,805,648


IRÉN utáni pontszámai az [ally]-NF-[/ally]-nek:

LE: 9,853,638
LET: 4,892,321
LEV: 2,869,500


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]-N.F-[/ally]-nek:

LE: 2,439,403
LET: 884,418
LEV: 1,022,549


IRÉN utáni pontszámai az [ally]-N.F-[/ally]-nek:

LE: 2,915,920
LET: 931,318
LEV: 1,352,778



Side 1:
Tribes: =SBT=, =SBT=I
Side 2:
Tribes: -NF-, -N.F-

Timeframe: 14/09/2018 08:01:00-tól ől16/09/2018 07:55:55

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 13
Oldal 2: 2
Különbség: 11

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 72,427
Oldal 2: 7,108
Különbség: 65,319

chart





Ha valaki szeretne, majd kreál mellé mesét.

A foglaláshoz még hozzájön 1 mteus falu is, amit már nem számol bele a rendszer, mert ki lett rakva/kilépett.
 

DeletedUser19613

Vendég
Kicsit Chew-os leszek, de kimerem jelenteni ez eldőlt. NF nem tudja megállítani az SBT-t, sőt még lassítani sem képesek és be vannak szorulva a 2 top favorit közé. Innen már csak idő kérdése mikor törik meg az NF klánt. Egyetlen esélyük az lett volna, ha a Respect szövijük nem balf*szkodik az ASG-vel és behúzzák a kontit majd oldalba kapják az SBT-t és 2v1 legyőzik. Kíváncsian várom a folytatást, hajrá SBT és halkan jegyem meg hajrá Spárta. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
IRÉN előtti pontszámai az [ally]=SBT=[/ally]-nek:

LE: 5,665,773
LET: 3,219,389
LEV: 1,596,472


IRÉN utáni pontszámai az [ally]=SBT=[/ally]-nek:

LE: 6,729,554
LET: 4,105,037
LEV: 1,720,625


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]=SBT=I[/ally]-nek:

LE: 2,512,303
LET: 1,501,358
LEV: 443,297


IRÉN utáni pontszámai az [ally]=SBT=I[/ally]-nek:

LE: 2,881,826
LET: 1,807,837
LEV: 500,142


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]-NF-[/ally]-nek:

LE: 7,980,449
LET: 4,824,073
LEV: 1,805,648


IRÉN utáni pontszámai az [ally]-NF-[/ally]-nek:

LE: 9,853,638
LET: 4,892,321
LEV: 2,869,500


----------------------------------

IRÉN előtti pontszámai az [ally]-N.F-[/ally]-nek:

LE: 2,439,403
LET: 884,418
LEV: 1,022,549


IRÉN utáni pontszámai az [ally]-N.F-[/ally]-nek:

LE: 2,915,920
LET: 931,318
LEV: 1,352,778



Side 1:
Tribes: =SBT=, =SBT=I
Side 2:
Tribes: -NF-, -N.F-

Timeframe: 14/09/2018 08:01:00-tól ől16/09/2018 07:55:55

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 13
Oldal 2: 2
Különbség: 11

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 72,427
Oldal 2: 7,108
Különbség: 65,319

chart





Ha valaki szeretne, majd kreál mellé mesét.

A foglaláshoz még hozzájön 1 mteus falu is, amit már nem számol bele a rendszer, mert ki lett rakva/kilépett.

+ még egy :)
 

DeletedUser19053

Vendég
elirtad SBT-t irtal az ASG17 helyett. Vagy meg nem jelentettuk be hogy dongabi s head kibekultek egy teadelutan soran? Sot, en is ott voltam (en kepviseltem az egyszeru halando tagokat), olyannyira hogy megegyeztunk abban, hogy inkabb legyen az uj klannevunk "Peru", csak veletlenul don szemebe facsartam a citromot, s akkor vegul meg kellett elegednunk az ASG17-el. Ez van :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
elirtad SBT-t irtal az ASG17 helyett. Vagy meg nem jelentettuk be hogy dongabi s head kibekultek egy teadelutan soran? Sot, en is ott voltam (en kepviseltem az egyszeru halando tagokat), olyannyira hogy megegyeztunk abban, hogy inkabb legyen az uj klannevunk "Peru", csak veletlenul don szemebe facsartam a citromot, s akkor vegul meg kellett elegednunk az ASG17-el. Ez van :(

Nem is vicces :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!
Na nézzük 1 hét alatt mit változtak az erőviszonyok.

Északnyugat:
ASg Vs REspekt= (22/39) volt eddig.
Ezen a héten viszont: 3/6. Nem volt komolyan harc ezen a héten. Viszont a RESpekt lefejlődte nagyon az ASG-t. A kontinens két részre szakadt, belül van egy kisebb rész az ASG-nek, őket veszi körül minden irányból a Respekt. Innen szerintem már az ASG csak akkor állhat talpra, ha talál szövetségest (SBT,HNK) és sikeresen elkezdené felőrölni a R-t, így tehermentesítenék őket. De erre kevés az esély, mert a HNK a Winterrel, az SBT az NF-fel foglalkozik....

Északkelet:
SBT Vs NF= (42/4) volt eddig.
Ezen a héten folytatódott a mészárlás: 19/2
Sokan azt hitték az RPG beolvasztásával, majd talán sok védőhöz jutnak, felgyorsítják az eseményt, de felkellett eszmélniük lehet balgaság volt a sok olvasztás, mert a sok-sok falu még nem hordozza magával a sok-sok védőt és aktív tagságot.
NF hasonlóan elrontotta az elejét szerintem, mint a V48on az EW...Innen már nincs visszút....Ezt bukni fogják. Terjeszkedési lehetőségük sincs mostanra, dipoval körbezárták teljesen magukat. Viszont a "diposok" semmit nem segítenek nekik....
Az igazi beborulás szerintem Nevesincs befoglalása után fog kezdődni, akk fog sok tag feleszmélni hogy ez veszett helyzet, és akik beljebb vannak azok a "RPG" árulói, ha bemenekültek az NF-be, szerintetek nem fognak továbbmenekülni? Kíváncsi leszek, SBT felveszi-e őket, vagy végignézik ahogy a Sparta toborozza be. Valamelyik a kettőből befogja.

Délnyugat:
Winter Vs Sparta (19/33) volt eddig
Ezen a héten hatalmas harcok voltak közöttük. Ment az adok kapok rendesen. Volt Winter és volt Sparta arma is.
16/37 Ezen a héten 21 tiszta faluval röviditette meg a Wintert a Sparta. Sparta vezetőségváltáson esett át, és elkezdték rendbeszedni magukat. Nagyobb verést mértek a héten a Winterre, mint az SBT az NF-re.

Winter Vs UW = 4-0
Winter Vs HNK = 8-11
A Winter teljes káoszba kerülhet hamarosan, ha nem találnak ki valamit. Minimum 3-4 tagot kiis dobtak arma alatt ez még a statba sincs(pl az én célpontom is amit pucoltam társ előtt 22 óráról indultam, érkezés előtt 15 órával már klánnélküli volt....)
HNK és Sparta kezdi összetörni a Winter gyözelmi esélyeit. Múlthét óta egyre jobban azt látom, ezt tényleg egy felfújt ASG féle lufi....
Ez viszont azért veszélyes, mert az NF talponmaradása valószinűleg ezen múlhat. Egymásba biztak, de mindketten csődöt mondtak eddig a kezdeti sikerek után....

Délkelet:
NF Vs Sparta (21/3) volt eddig
A héten 14/8. Nehéz külsőleg okosnak lenni. Mert ez a 6 falu csekély. Vajon mit tehetne az NF? Üsse a Spartat a Winterrel közösen és törjék fel? Ezáltal új területeket, új védőket szabadítanak fel az SBT frontra? De az SBT frontot nem bírják tartani, felfog szakadni. Gyorsan kellene védelem, vajon mi lehet a megoldás? Valszeg úgyanez játszódik le DJ-be, és ő se nagyon találja a választ. Ha visszaütnek az SBT-nek, ne adj isten foglalnak, akkor mivel védik meg? Tanulta tőlem még V28on, akkor érdemes támadni, ha van védelmi bázisod, és tudod azt védeni is. Ha nincs védelmi bázisod, megkell nézni hol tudsz védelmi bázist leghamarabb építeni, és azt a részt kell legyalulni....
Viszont ha a Spartat nem sanyargatják, látható hogy a Wintert megeszik és így szélesedni fog inkább a frontjuk majd Spartaval, és a Sparta épp a Winterből építi a védelmi bázist(+JF)ből most elég sokat beszedtek. Nem egyszerű az NF helyzete.
Ami még jelentős volt ezen a kontin. Múlthéten betörte a JF-et a Sparta, így felrakták a kezüket és beolvadtak. Megalakult a Tisa is....
Ezért mérgelődött kicsit DJ.

2 hete még a Winter/Nf sima gyözelméről írtam, mostanra meg a SBT a favorit. Bár ott van még sötétlónak a Sparta, HNK és R. Akik dipoval fedik magukat folyamatosan. Ami tisztán látható, a Winter addig nagyon jó volt, míg dipozott és olvasztott. Szerintem az NF rángatta bele a Sparta háborúba és Deadpool azt hitte már készen állnak arra az ütközetre. Valljuk meg, én is és sokan mások is azt hittük. Így utólag mindig okos az ember, de mostanra már látható, ha türelmesebb a Winter, nagyobb területtel kevesebb ellenféllel legyalulhatták volna Spartat. Kíváncsi vagyok a Winter és NF közül valaki talpratud-e állni. Az biztos, ahhoz hogy talpraálljanak, közösen kell leülniük és átbeszélni egy hosszútávú stratégiát. Ami fix, az elején szenvedni fognak. De később beérik a gyümölcs. Ha továbbra is rövidtávon gondolkoznak, bukják a szerót. A héten SBT megelőzte az NF-et és Sparta a Wintert...

Falvak, változásaik.(zároljelbe a múltheti)
NF: 406 (350) +56 falu
SBT: 437 (361) +76falu
Sparta: 427 (322) +105falu Jf beolvasztása sokat dobott
Winter: 392 (386) + 6falu
REspekt: 221 (181) +40falu
ASG: 248 (218) +30falu
HNK:227 (176) +51falu
UW: 93 (71) +22 falu

Ami kiemelkedő, Sparta 105 falus JF beolvasztásának köszönhető fejlődése. De még így is faluszámba a SBT vezet.
Negatív egyértelműen a Winter. +6 faluval zárta a hetet. 3 klánjával.....Kiv vok, beborulnak vagy talpraállnak jővőhétig.
 

DeletedUser19331

Vendég
Hasonlót szerettem volna írni, megspóroltad nekem a mesét vigyo :D Köszi az írást! :)
 

DeletedUser19613

Vendég
Bárki mondhat bármit nekem Vigyori írása tetszik a legjobban. Néha elfogult de ki nem az? Viszont a döntő többségben jól látja a dolgokat. Hasonlóképpen vélekedek én is, SBT vs Spárta döntőt már megjövendöltem és Chew varázsgömbje is ezt mutatja. :D
Lehet furán hangzik, de a Respect megnyerheti a szerót a Spártának. :D SBT-nek nem lesz elég az NF legyőzése, nekik is 2 kontit kell majd behúzni így előbb vagy utóbb ott is harcra számítok.
 

DeletedUser18312

Vendég
Egy dolgot hagytam ki, persze megemlítettem, de tényekkel nem támasztottam alá.
Winter, Sparta, NF, SBT mind 5000 pont körüli falukkal harcol.
Az ASG 3800 a főklán 3200 az alklán. Ez azért fontos, mert fele annyi idő alatt visszahuzzák a seregüket a Respektesek mint az ASG-sek. Ez pedig hatalmas öngól az ASG-re nézve....
Amin meglepődtem, a HNK átlaga is pocsék. 3500 a főklán, 1500 az alklán.
De az UW 1600 pontos átlaga is ritka gyenge....Ilyenek verik a Wintert.....Én az utóbbi 2 hétbe a Winterbe hatalmasat csalódtam. De szerintem az NF is.
REspekt kérdés igen még kérdőjel a számomra is. Mert simán lehet ez V40. Ahogy én bebuktam a 2 kontis harcot a Sparta ellen. De simán lehet ez V45, ahol az FS és DSA fogott össze és tartott ki egymás mellett és verték meg Spartat.
Ha tényleg ez az út lesz, akkor sokat számít, az NF vagy a Winter dől be hamarabb....Az nagyott kedvez az adott illetőnek. Ráadásul Spartanak még ottvan egy segédje, aki félkontit elfoglal előlük. A HNK. REspekt ellen ha megtartják ingyenfalvakat kap észak, de ha megelárulják akkor sárdobálás. Beolvasztani nem tudom betudják-e....
 
Fent