Elemzés

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Milyen jogtalanul?Mert valaki jobb nalad mar csal?van aki esszel tolja...fire igen top1 lesz igaz ehez az kell, hogy 22-24 evesen munkanelkulikent lehuzza a szuleit.
Nálam nem nehéz jobbnak lenni, amiatt nem írnék. De Te most egy olyan embert ócsárolsz, aki csúszás nélkül most szerzett diplomát, és egyből állást is, így szerintem inkább példát kellene venned róla, mint ilyen-olyan elméleteket gyártanod.
 

DeletedUser19367

Vendég
Nálam nem nehéz jobbnak lenni, amiatt nem írnék. De Te most egy olyan embert ócsárolsz, aki csúszás nélkül most szerzett diplomát, és egyből állást is, így szerintem inkább példát kellene venned róla, mint ilyen-olyan elméleteket gyártanod.
Fenebe en a diploma elott mar munkaba alltam, akkor rosszul csinaltam?:Dti kezdtetek a sardobalast koholt vadakkal.
 

DeletedUser7641

Vendég
Egyetértek, mit kell itt izélni meg kamuzni csak vakációmódba tette a fiókját, mert neki van élete nektek meg nincs!
 

DeletedUser19521

Vendég
Ez itt egy elemzés nevű téma nem? A mocskolodas eggyel odébb zajlik. Ha nem tudsz hasznosat írni, akkor ne írj ide, nem kell fölöslegesen bővíteni a témát. Diplomáskent lehetne ennyi eszed. A tisztességtelen játékosokra meg senki nem kíváncsi. Azért van a support hogy döntse el.
 

DeletedUser19521

Vendég
Hoztam egy kis statisztikát a tegnapi napról. Egy ismerősöm tanácsára pár gondolatot és hozzá fűzök, de nem szeretnék sokat rizsázni, mindenki gondolja tovább magában a történéseket.

upload_2018-8-2_16-7-36.png

Itt már felkaphatjuk a fejünket arra, hogy az sbt is lekezd farmolni, jelentős javulás figyelhető meg náluk. Tegnap kezdték el a pucolást, úgyhogy a mai érték valószínűleg nagy mértékben fog tovább javulni, hisz mára a falvak nagy részét pucolták. Bár a hering parti miatt még így is lehet, hogy nem lesz olyan nagy mértékű javulás.
upload_2018-8-2_16-10-36.png

Itt látható a farmban megjelent fejlődés, ahol kiugró értéket mutat az sbt fejlődése, de meg kell jegyezni azt is, hogy az rpg is jelentős fejlődést mutatott farm terén. A többet farmolók már kevesebb fejlődést tudnak mutatni, ezért némileg csökkenni látszik a különbség, de vélhetően ezen a lassuláson majd az összes klán át fog esni.

upload_2018-8-2_16-14-26.png

Itt a ranglistán a top100 eloszlása látható az élklánok között, a résekkel nem foglalkozok. A farm növekedésével a ranglistán is elindult felfelé az sbt, ennek következménye, hogy mind a spárta, mind a respect kevesebb taggal képviselteti magát a top100-ban. Érdekesség, hogy az nf-nél ugyanaz a létszám maradt meg. Bár az rpg-nek is többet javult a farmja, ez a ranglistán egyenlőre nem látszik meg, az ő létszámuk sem változott az előző statisztikához képest.

upload_2018-8-2_16-18-45.png

Itt is hasonló a helyzet, 2 fővel bővült az sbt, illetve az rpg jelenléte, ezt pedig a spárta és az nf tagok csökkenése egyensúlyozza ki. Itt a respect létszáma nem változott.

1 This Is Sparta 66.019
2 Nameless, Faceless 65.753
3 [R]espect 60.327
4 Roto Passat Gang 49.999
5 Nameless. Faceless. 44.840
6 Kingdom of Asgardia 39.112
7 Shooter BT. 37.846


Itt pedig a legyőzött ellenfelek láthatóak. A spártának és az nf nek legnagyobb része támadásból ered, ahogy az sbt-nél. és az rpg-nél is, persze itt is van némi védekezés. Az viszont a számokból valószínűsíthető, hogy asgard népe ismerkedik a respecttel.
 

DeletedUser19521

Vendég
Jöjjön tehát a tegnapi statisztika.

A spárta és a respect továbbra is vezet, 1 hajszállal van előrébb a spárta. Az nf most egy kicsit lemaradt, az rpg és az sbt pedig ismét zárkózik felfele, de még hatalmas a lemaradásuk.

upload_2018-8-3_10-34-57.png

A farmbeli fejlődés tekintetében mind a spárta, mind a respect javult a tegnapi szinthez képest, az nf azonban alig fejlődött farm tekintetében. Az rpg jelentős fejlődést mutat, még a tegnapelőttihez viszonyítva is jobb a tegnapi fejlődésük. Az sbt fejlődése továbbra is kiemelkedik, de ez semmit nem jelent, mert ugye alacsonyabb szinten könnyebb javulni, mint magasabb szinten.
upload_2018-8-3_10-35-24.png

Az nf legyőzött ellenfelek tekintetében átvette a vezetést, ami magyarázhatja a visszaesést farmban, de az is lehet, bár a respectnek és az rpg nek szintén nőttek az értékei, még is magasabb fejlődési szintet tudtak mutatni a korábbihoz képest.

1 Nameless, Faceless 72.953
2 This Is Sparta 69.632
3 [R]espect 68.671
4 Roto Passat Gang 57.226
5 Nameless. Faceless. 45.884
6 Shooter BT. 41.530
7 Kingdom of Asgardia 41.035

a ranglistát tekintve kisebb változások történek az arányokat tekintve, de ezt nem feltétlenül kell komolyan venni, mert a top100 végefelé gyakran cserélődnek a játékosok.

upload_2018-8-3_10-35-49.png
Farm tekintetében is minimális, 2-3 játékossal változott a helyzet. Azonban a farmnál megfigyelhető némi eltérés a klánok között. Az nf, és a respect több játékossal van ott az élmezőnyben, addig a Spártánál kiegyenlítettebb a helyzet ranglista szakaszok között. Hogy a jobb farmerek, vagy a több jó farmer a fontosabb, azt nagyon nehéz eldönteni, és mivel mindenre jelentős hatással vannak a környezeti feltételek, ezért nem is fogjuk tudni eldönteni.

upload_2018-8-3_10-36-13.png


Kiegészítettem a statisztikámat 1 kis térképpel is, persze ez nem lesz rendszeres, mert ugye semmi nem változik e tekintetben, csak 1 pillanatnyi képet láthatunk a helyzetről.


upload_2018-8-3_10-37-23.png
 

Csatolmányok

  • upload_2018-8-3_9-32-47.png
    upload_2018-8-3_9-32-47.png
    10,3 KB · Megtekintések: 6
  • upload_2018-8-3_9-34-32.png
    upload_2018-8-3_9-34-32.png
    10 KB · Megtekintések: 5
  • upload_2018-8-3_9-45-38.png
    upload_2018-8-3_9-45-38.png
    13,4 KB · Megtekintések: 5
  • upload_2018-8-3_9-47-37.png
    upload_2018-8-3_9-47-37.png
    15 KB · Megtekintések: 4
  • upload_2018-8-3_9-48-5.png
    upload_2018-8-3_9-48-5.png
    14,8 KB · Megtekintések: 6

DeletedUser19613

Vendég
Nálam nem nehéz jobbnak lenni, amiatt nem írnék. De Te most egy olyan embert ócsárolsz, aki csúszás nélkül most szerzett diplomát, és egyből állást is, így szerintem inkább példát kellene venned róla, mint ilyen-olyan elméleteket gyártanod.

És ebben mi a nagy szám? Szerintem teljesen normális és elvárható ez, hogy valaki csúszás nélkül végezzen az egyetemen. 2 fajta ember csúszik, aki kretén és akinek a szülei fizetik a tanulását. Mellesleg az egyetemisták jelentős része, ahogy jómagam is már egyetem közben dolgozik szóval ez az egyből találtam munkát se valami hatalmas teljesítmény. :D
 

DeletedUser19521

Vendég
Üdv mindenkinek. Meghoztam a tegnapi, ezúttal egy ideig utolsó elemzésem.

Farm tekintetében a spárta ismét bekeményített, amit már a top100 fosztogatásnál is észre lehet venni, több spárta játékos van az élmezőnyben. A respect továbbra is ott lohol a spárta nyakába, az nf egy kicsit tegnap lemaradt, a különbség kis mértékben csökkent. A kíváncsiság kedvéért, megjelöltem a wintert is már, csak hogy legyen róluk egy adat.
upload_2018-8-4_12-13-36.png

A fejlődést tekintve érdekes, hogy bár az nf elég agresszív játékstílust folytat, támad fűt, fát, bodzát, még is komoly fejlődést mutatnak. Bár say hi azt pedzegette, hogy szerinte az ellenfél jött ki jobban a dologból, a következő diagram nemezt mutatja. Az rpg alig fejlődött, az sbt pedig egyenesen visszaesett farm alapján. Szóval az ő ütközetükből én egyenlőre mindenképpen az nf-et nevezném meg, hogy jobban jöttek ki a dologból, de ez majd a későbbiekben kiderül.

upload_2018-8-4_12-17-14.png

Elkészítettem a top100 eloszlását a szokásos módon. Talán a legnagyobb újdonságot ebben a statisztikában a winter belefoglalása jelenti. Annyit mondanék jelenleg, hogy közelebb van a winter az rpg-hez és az sbt-hez, mint e 2 az élen álló 3-ashoz. Átlagpont tekintetében a respect, és a spárta után az sbt következik, nem hiába vezetik a ranglistát. Ez eltérést mutat, mert ugye elvileg a többi klán jobban farmol. Azt tartom valószínűsíthetőnek, hogy amíg a klánok többségében van 1 előrébb, és 1 hátrébb tartó szakasz, addig az sbt-nél talán kiegyensúlyozottabb a helyzet, lehet, hogy ha végigböngésznénk a teljes klán alapú statisztikát, akkor sokkal előrébb lennének.

upload_2018-8-4_12-23-22.png

upload_2018-8-4_12-27-44.png

Egyenlőre tehát 1 ideig nem készítek több napi statisztikát, ugyanis már a stratégia fogja az egyik döntő szerepet játszani.
Egyrészt hamarosan az élmezőnybe már megjelenhetnek a főnemesek, és az első foglalások. Ez is 1 döntő szempont lesz, ki merre terjeszkedik, kik milyen falukat foglalnak, szóval 1 pár csavar itt jöhet a dologba. Másrészt pedig egyre több harc fog kialakulni, ahol döntő szempont lesz, hogy ki tudja egyszerre megállni a helyét a fejlődésben, és a hadakozásban is. Ebben egyenlőre az nf igen jó teljesítményt mutat. Kíváncsian várom, hogy mi lesz az nf játékstílusának az eredménye, én egyenlőre érdekesnek találom, de majd meglátjuk.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
Ez egyáltalán nem mondja azt, hogy mi jobban jöttünk ki a támadásból, sőt... Ha megnézed, a top farmolóink közül, akik javították most a statot, a legkevesebb érintkezik most az SBT-vel, így őket egyáltalán nem befolyásolja a háborús állapot. Az SBT visszaesése pedig teljesen logikus, mert teljes seregekkel forgolódtak egész nap ránk, lényegébe érdemit alig tudtak farmolni. De ennek semmi köze a tegnapi csata kimeneteléhez.

Az NF-et én két részre bontanám ilyen téren, mert van az a fele, aki mindentől zavartatva, a gyenge RPG-sek kiütése mellett nyugodtan farmolászhat, meg van az a része, aki folyamatosan támadva van/támad. Véleményem szerint ezért lehet az általad mondott kettősség, hogy látszólag fejlődés is van, és az LE listák szerint harc is. Az általad jelzett agresszív, mindent támadó stratégiát muszáj alkalmazni, mert az elhelyezkedések miatt talán nekünk a legfontosabb minden nagyobb klán közül, hogy a lehető leghamarabb pucoljon bizonyos részeket. Mindenesetre eddig az SBT-NF harc az számomra egy csemege, nagyon egymásra talált a két társaság, és ebben a párosításban még nagyon sok fordulat lesz, lehet.

A WINTER szépen összeállt délnyugaton, és ahogy kapi írta, zárkóznak az RPG-SBT kettősre. Az RPG-t simán utolérhetik sima fejlődéssel, az SBT pedig a folyamatos harc miatt lehet hátráltatva hozzájuk képest, így kialakulhat még egy üldöző hármas is a vezető trió mögött.
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!
Ez az én szemszögemből van, én hogy smint látom. Elnézést ha megsértek valamit, valakit. Dipot nem tudok egyáltalán, csak matekolok.

CSináltam egy térképet.....

Észak.
ASG regelése most kezd kijönni mennyire pocsék, és rövidtávú. R szanaszét, tökéletesen elosztva. Elég bevédeniük azt a 7-8 ASG közti playerüket hogy lassítsák a többiek meg lazán felszedik a kontit....De az se baj, ha elbukik belőle pár, vagy mind, rövididőn belül kétoldalról fogják kapni az ivet az ASG-sek...Fejlődés tekintve, a R 2 héten belül nemessel, az ASG hónapok múlva fog max tartani a nemesnél....
TKR-t belevettem, de valszeg az ASG magába fogja tömöríteni a nagyját....Ha Don akar valamit, már most felkéne keresnie a vezetőit és saját kezébe venni az irányítást, hogy minnél nagyobb területen helyezkedjen el az ASG, mert így egymás nyakán nem fognak haladni sehova egy farmkirály R ellen.....

Másik oldalon van a túltengés.
RPG VS NF várható belharcba.
SBT VS AC várható peremen.
TKR belső jobb fiokjait folyamat veszi át az NF.

NF valszeg befog középre szorulni, rendkívül fontos neki egy biztonságos nyugati oldal, diplomácia.
R-nek rendkívül nehéz dolga lesz eldönteni hogy ki az a klán, akivel kéz a kézbe megtudja verni Spartat mint V45ön. Itt nincs FS. Van egy beszorult NF Dj-stül, akik szavatartóak viszont eléggé instabil lábakon állnak. Vagy ott van egy SBT, aki "gyáván" beregelt a NF mögé és megfutamodott a kezdetleges Sparta harc elől. Azért egyiksem egy FS valjuk meg őszintén. Ja és akkor még előtte egy ASG mészárlást kell rendezniük, akik köztudottan védőklán, és kellően betudják lassítani az embert....

Dél:
Megérkezett a Winter egyre nagyobb területeket egyre nagyobb átfogásba szelidít meg a nyugati kontinensen. Komoly érintkezése nincs is Spartaval. Így nyugodtan tudnak fejlődni.
Van egy gyatra UW klán, de ha ügyesen felhasználja Sparta ellen a Winter, simán létretudják hozni a V45öt, ahol a DA/FE/RVY hármas trió kitakarította Spartat.
Itt ismét gyengének érzem Spartat, itt verhetőek. Ráadásul még itt van csoportosan a Lyukó és HNK is. Lyukó elárulta V48on a HNK-t, így itt valszeg nem fognak dipozni. Úgy gondolom a kellő mélység megvan a Winternek, hogy Sparta dolgát megnehezítse. R-től meg fog is támogatást kapni, mint ahogy kapott a RVY a V45ön hogy egy kontit bukjon sparta, de ha megnézitek már minimum félkontit elbukott a winter ellen, azért majd harcolniuk kell, arrafelé nincs Sparta reg.

Keleti rész viszont rendkívül silány. Az könnyedebb Spartai konti lesz. Északi kontirésznél érintkezik az NF és Sparta. De pontosabban nem ők, hanem a FE és Sparta. Csak az FE-t beolvasztotta tanacsjanistul a NF. Ezzel a lépéssel 100% hogy NF és Sparta között szerintem nem lesz kapcsolat. Így viszont hogy már az elejétől kapni fogják az ívet itt Spartatól, peremen SBT-től, ha az R nem nyújt segélykezet, hatalmas területeket elbuknak, hiába a jó és szép mostani reg, csak belül fognak tudni lábat vetni....

Összegezve szerintem Sparta bukásának a kulcsa az lesz, hogy vajon a Winter létretud-e hozni egy hasonlót mint 45ön a DA. Ezenkívül vajon jól tud-e választani maga mellé az R szövetségest Sparta ellen NF/SBT személyéből.
Viszont azt se felejtsük el, Sparta 2* nem fog ugyanabba a hibába esni, főleg mert visszatért Zola09.
Abba is biztos vagyok, már most matekolnak hogy tudják kisöpörni a Wintert, mielőtt komolyabban lábat vet.
R játékosállományát én továbbra is gyengének érzem. Ráadásul van egy hatalmas előnye most Spartanak. Ezen a szerón, tudnak dipozni. V45ön tökéletesen felépített lejárató kampány miatt ellehetetlenítették, viszont ezen a szerón, NF és SBT páros közül, akit elutasít a R, az lehet a Spartai oldalt választja....
HNK és Lyukó utálat miatt is tud dipozni Sparta.

ui:
Egy dologgal viszont senkise számol. Willpower. :D


38391283_699407433752112_3609087639036100608_n.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
DK-n nem csak az FE érintkezik a Spartaval, oda lett regelve 20+ tagunk alapból. Viszont nagy vonalakba jókat írtál, és az most tényleg látszik, hogy a dipókról nem tudsz sokat, vagy nagyon jól titkolod :) Külsősként írhatnál majd több ilyet az idő előrehaladtával.
 

DeletedUser19607

Vendég
Hé! Te gyöngyösi csibész! :D Ne mond már meg mi a jó Nekünk! :D :D Nagyon is megfelelő az ASG elhelyezkedése! Az hogy Te mit szeretnél az egy dolog, mint ahogy az is, hogy Mi mit csinálunk!
 

DeletedUser19613

Vendég
Jó írás Vigyó, viszont a dipókkal lenne igazán tökéletes.
ÉNY-en az [R] idővel legyőzi majd az ASG-t, mert ők továbbra sem tudtak kellő szinten megújulni, viszont a tagság tényleg gyengécske egy 45-ös DSA ehhez képest sokkal brutálisabb volt, azzal lesöpörnék a királyt a trónról, így viszont nagyon későn tudják majd behúzni a kontit.
SBT peremről befelé halad és jó hír nekik, hogy az NF közben az RPG-vel is harcol, így gyorsabban tudnak majd terjeszkedni és beszorítani az NF-t középre. Ha nem tévedek NF jóban van az [R] klánnal, így onnét számíthatnak némi segítségre.
DNY érdekes lett a WINTER megjelenésével, északi részt valószínűleg behúzzák, délen viszont a Spárta ellenfél nélkül, így elfelezhetik a kontit és utána lemeccselik. Kérdés, hogy mikor kap segítséget a WINTER, mert egyedül nem hiszem, hogy hosszú távon bírnák a Spárta ellen.
DK a legegyértelműbb konti, bár néhány NF tag van északon, szerintem lazán behúzza a Spárta és tolják majd fel a frontot.
Ha fogadni kéne 80%-ot tennék a Spárta győzelmére 20-at meg az SBT-re. Más nem hiszem, hogy beleszólna, NF hamar 3 frontos háborúban találhatja magát és beszorulva nem sok esélyt látok számukra. [R] tagsága miatt esélytelen, meg szerintem ők nem veszik olyan komolyan. ASG csak azzal van elfoglalva, hogy lassítsa az [R] klánt, így nagy hátrányba kerülnek, na meg javarészt védők szóval ez még halmozza is a hátrányukat. WINTER lehetne még érdekes, bár őket nem igazán ismerem, remélem azért pozitív meglepetést okoznak és odapörkölnek a Spártának.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
uAOi47d.png


Azt kell, hogy mondjam, hogy az SBT a team-to-beat. Nagyon erősek, és nagyon szervezettek, kifejezetten nehéz lesz megverni őket. Jelenleg ott a 3 nagy csatája úgy néz ki, hogy az SBT veri az NF-et, az NF meg az RPG-t.

Az ASG-Respect háborúja nagyon érdekes, sokkal simábbra számítottam, de jelenleg a Respect van előnyben, ha mindent figyelembe veszek, amit csak tudok. Míg a Respectnél támadásban, az ASG-nél védekezésben vannak inkább momentumok.

A WINTER nagyon csendben, feltűnés nélkül fejlődik, és sok szempontból már ott kopogtat az ajtón DNY "hátterében". Ezzel szorosan összefügg, hogy a Sparta mindenhol csak bukik. Elbukták az NF részt teljesen, buknak az UW-Lyukó részen, és a déli nagyágyú WINTER-t még meg sem kapták, több, mint siralmas a helyzetük. Északon vinszenten erőt demonstrált az SBT, még szét is katázták, amit foglalni akartak, biztos ami biztos :)

Saját szemszögből annyit mondhatok, hogy fel kell kötni a gatyát, mert jelenleg az SBT nettó jobb mint az NF, ha nem változtatunk gyorsan, akkor alul fogunk maradni. De rengeteg a potenciál a csapatban, ezt kell valahogy kihoznunk magunkból, a lehető leghamarabb
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
A szerver eddig összefoglalva:

-csalódást okozó Spárta...nem tudom mit csinál a Spárta vezetőség már megint...pedig a legnagyobb területük még mindig nekik van,de ahogy halad a szerver úgy rombolják az esélyeiket...visszahívták Zolát,hogy megkérdőjelezzék a döntéseit és aláássák a tekintélyét? minek? ki csinál ilyet? nem tudom Zola ott van-e még egyáltalán,de ha velem csinálná ezt valaki akkor csak a porfelhőt látnák utánam

-ostoba húzásokat meglépő SBT vezetőség,ennek ellenére úgy tűnik,hogy a legösszeszokottabb játékosállománnyal rendelkező klán jelenleg...Headshot próbálja rossz színben feltüntetni az NF-et a toborzásáért,hogy minél kevesebb játékos menjen oda,Spártát diplomáciáért,hogy minél kevesebben kössenek velük bármit is,de ettől függetlenül még mindig az SBT-nél az előny a kontinensen,erősebbek mint amire számítottam pedig nem becsültem le őket...összeszokott csapat szépen összedolgozva...és hát a lejárató kampány is ugyanúgy működik,mint bármilyen más kampány,még ha nem is olyan szép...

-felbomló RPG,simán rossz kontira sodorta őket a sors,sem az SBT,sem az NF szintét nem ütik meg,nekik még idő kell hogy komoly tényezővé váljanak...nekik ez jó tanulószerver,játékosoknak és vezetőknek egyaránt,legközelebb jobbak lesznek

-toborzó NF,hozzák a vártat és nem szerver elején az erősek...nekik idő kell,főleg az újabb tagokkal összeszokáshoz...nagyon nehéz vezetői feladat előtt állnak,jelenleg komoly hátrányban vannak,de még van fény az alagút végén,megfordíthatják de nagyon-nagyon keményen oda kell tegyék magukat és nem szabad megalkudniuk egy pillanatra sem,ha a húzóemberek kitartanak akármi történjék akkor tudják csak megcsinálni

-fejetlenül játszó Respect komoly vezetői bakikkal regeléstől kezdve,szervezetlenül és kapkodva...ez se nem komoly játék,se nem hülyéskedés...valahol a kettő közötti szenvedés és erre tekintettel nem számítok sokra akkor se,ha meglesz észak-nyugat...jelenlegi állapotban ez a klán nem képes frontharcra vagy komoly ellenállásra sem SBT,sem WINTER,sem Spárta,sem NF ellen,de az hogy az ASG még versenyben van a kontiért is sokkal inkább a Respect vezetőség hibája,mint az ASG hihetetlen szervezettségének eredménye...szervezettségben a 4kontinens közül egyértelműen észak-nyugat a sereghajtó

-Asgardia...szokásos tömegklán,tagok fele szokásosan nem fog semmit érni,egymásba tömörüléssel a Respect keze alá dolgoznak,ugyanaz a helyzet itt is mint a Respectnél,hogy sokkal inkább az ASG vezetőség hibája,hogy a Respect még versenyben van a kontiért...önerőből egyik klán sem fog itt végjátékot játszani,de valószínűleg a közelébe se fog kerülni....ha mégis eljutnak odáig akkor is inkább lesz köszönhető a jó diplomáciának,mint a jólszervezett játéknak...

-Winter - szétágazó diplomáciai kapcsolatok,közeledés mindkét irányba,valakivel előbb utóbb bontani fognak,hogy ne szoruljanak be,de jelenleg nekik van a legokosabb diplomáciájuk a szerveren,le a kalappal azelőtt aki megszervezte...szépen csinálják a dolgukat,szedik kifele a közöttük levőket...kis területük van,de nekik lesz meg a leghamarabb az a rész,ahol a tagjaik vannak,ilyen téren megelőzni a Spártát pedig nem semmi

A véleményem szubjektív,jós nem vagyok...itt még bármi megtörténhet,de a jelenlegi állapotot így látom...aztán majd kiderül,hogy jól látom-e...
 
Fent