Egységek fejlesztése

DeletedUser14280

Vendég
Jó lenne, ha a support szerezne a fejlesztőktől egy egyértelmű leírást. Mert ami itt folyik, az találgatás...
 

DeletedUser12157

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném tudni, hogy az egységek erősítésben mely faluban lévő fejlesztés alapján harcolnak.
Pl.: aki kapja 1-es szintű a lándzsása, de aki küldi annak 5-ös, akkor miként harcolnak? És ez fordítva.

Ha én küldök neked 100 lándzsát, azok 10-esek, nálad 8-as, 10-esen fog harcolni, attól függ kai küldi neki hanyas.

Ez 100%
 

DeletedUser12157

Vendég
Meg volt már irva, az alapján harcolnak amelyik faluban éppen vannak.
Szóval:Koceka, nálad az ijász 5-ös szintű, de nálam csak 1-es.
Koceka erősitést küld nekem, a falumban az ijászai 1-es szinten harcolnak majd!Ha tetszk ha nem.
Viszont ez forditva is igaz!

Nem...
 

DeletedUser12157

Vendég

Hiába po.ázik az ember :D

1. Bug volt, már a sereg sem jön vissza, csak akkor ha alvóba kerülsz és éppen úton van, de ha bent van akkor nem jön vissza ha alszol!

2. Kipróbáltuk, mondom LETESZTELTÜK és úgy harcol ahanyas a Te fejlesztésed!
 

DeletedUser1561

Vendég
Érdekes is lenne, ha az előző oldalon vázolt elmélet szerint a védekező faluban nemkifejlesztett íjász hirtelen ugrana egy szintet (0ról 1esre), csak azért, hogy a küldő falu amúgy 3as szintű íjászának legyen valami védekezési értéke...
 

DeletedUser

Vendég
Miert ragaszkodtok ehezz az "ugralashoz"?
Miert kellene az egysegeknek(kuldott vagy tamogatott) alkalmazkodni?
Vedjen mindegyik a szerint az ertek szerint amilyen kepzesben reszesult.
Mint a lovagok is,ha tobb lovag van a faluban vedelemben es mindegyiknel mas fajta fegyver van akkor mind azzal ved es az ahozz tartozo egysegeket erositi.
Nem fognak a vedett falu lovagjahoz alkalmazkodni.
X 10re fejlesztett kardost kuld,az 10 es ved,
Y 4 re fejlesztett kardost kuld az vedjen 4 es erosseggel.
A sajat vedelem szinten,amennyire ki van feklesztve annyival vedjen.
Csupan matematikai kerdes az egesz.Kijonn egy ossz vedoertek es kesz.
 

DeletedUser

Vendég
látom Süsü nem érted a problémát :)
Nem Ők ragaszkodtak,hanem arra a kérdésre várták a választ,hogy hányas szinten védekezik az az erősítésben lévő egység,amelynek a fejlesztési szintje két faluban eltér.
A származó faluban,és abban amelyikbe kiküldték.
Szerintem egyébként ez egy írtó nagy marhaság, valójában akkor lemondhatok mindenről amit eddig tudtam a védekezésről..
Mert most már azzal is foglalkozni kell azzal is hogy hányasra van kifejlesztve az adott faluba a védelmed ?
És ahol nincs kifejlesztve,oda meg nem küld senki szívesen,mert tudja hogy JOCÓ "A" falvában jobban hullik mint a "B" faluban ?
Igaza volt a srácnak az első oldalon,mert ez így tényleg nagy szar az egész :D
 

DeletedUser12157

Vendég
látom Süsü nem érted a problémát :)
Nem Ők ragaszkodtak,hanem arra a kérdésre várták a választ,hogy hányas szinten védekezik az az erősítésben lévő egység,amelynek a fejlesztési szintje két faluban eltér.
A származó faluban,és abban amelyikbe kiküldték.
Szerintem egyébként ez egy írtó nagy marhaság, valójában akkor lemondhatok mindenről amit eddig tudtam a védekezésről..
Mert most már azzal is foglalkozni kell azzal is hogy hányasra van kifejlesztve az adott faluba a védelmed ?
És ahol nincs kifejlesztve,oda meg nem küld senki szívesen,mert tudja hogy JOCÓ "A" falvában jobban hullik mint a "B" faluban ?
Igaza volt a srácnak az első oldalon,mert ez így tényleg nagy szar az egész :D

Támadófaluban ugyebár támadót fejleszted elsőnek.
Védőben védőt.

Ha te küldesz a 10-es lándzsáidból, az eltérő xy falvába, ahol csak 5-ös, 10-esen fog harcolni, attól függ neked hanyas!

De később ha már 7000 feletti falukat fogunk foglalni, nem kell a fejlesztésekkel nagyon bajlódni.
 

DeletedUser1561

Vendég
Itt a probléma igazából az, hogy nem lehet leszimulátorozni a csatákat, mivel egyszerre csak egy egységszintet vehetsz figyelembe. Gondolom innen fakad a kérdés is... Bár ilyen esetben a legjobb a "legszerencsétlenebb forgatókönyvet" alapul venni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Továbbra is tartom magam ahhoz hogy a védők a szerint harcolnak ahol éppen vannak.Az én 10-es kardosom nem sokat ér ha olyan faluban véd ahol a kardos 1es szintű.
V12-n nem próbáltam ki de V3-on biztosan igy van.Nem hiszem hogy ezt itt megváltoztatták volna, és ne mondja senki hogy ez egy bug volt.Évekig tartó bugról nem hallottam még.

Abba gondoljatok bele ha egy falut megpakolunk 10 falyunyi védővel akkor 10féle szinten harcolnak az egységek a szerint lebontva hogy melyik faluból hány egység jött?Ugyan már...
 

DeletedUser1561

Vendég
Miért, ezt elég könnyű megoldani egy adatbázissal, ahogy a játék is operál...
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ennek igy kellene lennie.
Minden egyseg harcoljon azon a szinten amire fel van fejlesztve.
Fuggetlenul attol epp hol van a terkepen.
Az eletben is igy van.
Az egyetemet vegzett emberke nem fog lebutulni ha epp a maya fejvadaszok koze csoppen.
Ha egy barbar faluba kuldok vedelmet?
Az fejleszt egyaltalan egyseget magasabb szintre?
 

DeletedUser13174

Vendég
A fejlesztési/kutatási rendszerek a következőképp működnek: Minden faluban van kovács, ahol az adott értékeket be lehet állítani, és az egységeket a kiválasztott szintre lehet kiképezni. Ez azért fontos, mert a falu kutatási szintje az ott képzett katonákra van hatással, az ott állomásozó, támogatásban lévő egységekre nincs.

[BLINK]Akárhogy nézem ezt azt jelenti,hogy a sereg olyan szinten védekezik ahogy kiképezték ott ahol kiképezték.:rolleyes:[/BLINK]
 

DeletedUser

Vendég
Az eletben is igy van.
Az egyetemet vegzett emberke nem fog lebutulni ha epp a maya fejvadaszok koze csoppen.

Honnan vagy ebben olyan biztos ? :)
Én nem vennék rá mérget :D:D
lásd : Robinson Crusoe példáját :p - minden élő organizmus a környezetéhez alkalmazkodik a túlélés végett
 

DeletedUser

Vendég
megragadtad a lenyeget.
A gyengebbnek kellene alkalmazkodni az erosebbhez.
 
Fent