Egy új klán!

DeletedUser18258

Vendég
Sziasztok!
Patmester vagyok és növekvő klánomban minél több embert szeretnék tudni.
A klánom neve "KirályKobra", azaz "K-_-K".

Csatlakozás esetén küldj egy jelentkezési üzenetet! ;)

"Hol van fény,
Ott van is árnyék,
Hol nincs fény,
Ott úr a sötét"


:cool:/Patmester/:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18237

Vendég
Ennél komolyabb nevet már nem lehetett volna kitalálni sem;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! :)
Szeretném ha minél többen csatlakoznátok a klánomhoz: Northern Warriors, röviden ~ NW ~
Mivel csak a mai napon (2015.05.27.) alapítottam, ezért kell egy kis idő, hogy nagy klánná váljunk, de biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. :)
A célunk: egy jó társaságot összehozni, akik képesek a csapatjátékra! :)
 

DeletedUser16371

Vendég
Nem akarlak kiábrándítani, de klánt építeni területi alapon szokás, nem pedig randomra az egész világból :)
Inkább írj levelet a környékeden lévőknek.
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok! :)
Szeretném ha minél többen csatlakoznátok a klánomhoz: Northern Warriors, röviden ~ NW ~
Mivel csak a mai napon (2015.05.27.) alapítottam, ezért kell egy kis idő, hogy nagy klánná váljunk, de biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. :)
A célunk: egy jó társaságot összehozni, akik képesek a csapatjátékra! :)

Szia,
Sir Marcinak igaza van. Én személyesen azt tanácsolom, ha most kezdted a játékot inkább csatlakozz egy közepesebb klánhoz, és majd csak utána próbálkozz saját klánnal. Nagyon nehéz ismeretlenekkel jó klánt összehozni. Tapasztalat teszi a mestert!
Addig is sok sikert kívánok a toborzáshoz és további jó játékot!
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem akarom elvenni a kedved, csak csupán jótanácsként jegyezném meg, hogy kis időt a játékra is fordíthatnál, mert 3 falunál 10.000 pontnál hogy még mindig nem érted el a 1milla farmolást, hát hogyis mondjam...
Le-d se kiemelkedő így nem mondhatod hogy rendszeresen elütötted a sereged és azé nem tudsz farmolni.
 

DeletedUser16371

Vendég
Ugyan :rolleyes:
na és mizujs a nagy Familyvel láttam pár klánból hasznot húztatok :) AoD, Exodus, kihagytam valakit ? :D
nagyon megnehezítitek a dolgom :D

Szerintem nem húztunk hasznot egyikből sem.
A korábbi AOD-sekből mutathatnál hozzánk átvett tagokat.
Az [E] értesített minket, hogy bomlani fognak, ezért átvettük a jobb tagokat.
Tehát az oszlatás elhatározása miatt vettünk át tagokat, nem a tagok átvétele miatt bomlottak. Nagy különbség :)
vicca (*Léna*) fent van v28-on, ha gondolod ott Te magad is meggyőződhetsz arról, hogy igazad beszélek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18330

Vendég
nem vetted el ahhoz erősebb kommenteket kéne küldenetek :)
Tudod volt a pp-s időszakom... 0 farm csak pp :)
amikor kb 0-t farmoltam most kezdtem talán 2-2,5 hete de majd KH-n átküldöm neked holnap vagy még ma az eredményt :)
LE most őszintén ?!?!? :D :D
nem akarom külső fórumon inteni az igét majd ott írok neked :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Szerintem nem húztunk hasznot egyikből sem.
A korábbi AOD-sekből mutathatnál hozzánk átvett tagokat.
Az [E] értesített minket, hogy bomlani fognak, ezért átvettük a jobb tagokat.
Tehát az oszlatás elhatározása miatt vettünk át tagokat, nem a tagok átvétele miatt bomlottak. Nagy különbség :)
vicca (*Léna*) fent van v28-on, ha gondolod ott Te magad is meggyőződhetsz arról, hogy igazad beszélek :)

azért ennyire nem vagyok gyanakvó típus :) Elhiszem neked :) Mindenesetre szerintem jó világ lesz, ezzel nem tudom hogy vannak Többen de nekem egyenlőre tetszik.
 

DeletedUser17767

Vendég
Tisztelt egybegyültek !

Még mindig nem értem a kedves Északi emberek logikáját .... teszem fel a kérdést ,van min csodálkozzatok ? Szerintem nagyon nincs !
Kivel megy bulizni az ember ? a barátaival ,nem ? Kivel megy szórakozni az ember ,a barátaival ,nem ? Kivel megy játszani az ember ,a barátaival ,nem ?
Hányan voltatok a barátaim Észak-ból ? Megsúgom nektek ,hogy egyetlen egy személy volt ,egész Északból aki foglalkozott velem és érdeklődött utánam ,hogy na mivan ember élsze még . ( aksi14 ,őt tartottam a barátomnak ,nem titok ) . A többiek hol vannak ? Klánvezérek ,akiket minden hónapban váltogatnak? szerintem többen utáltak Északból ,mint a Spártából .

Nem most kell gondolkodni ,hanem akkor kellett volna ,kedves Északi vezérek ,amikor összecsaptatok mindenkit egy kalap alá . Intrik/Reset kezdeti ellenségeskedések sokat vetnek a latba , mert tudtommal mindenki lenézte a kis Intriket a kezdetekkor , szövetségesünk csak az RFG volt , ha jól emlékszem ,a Reset is beszállt a MOB oldalán ellenünk .
Soha nem bírtuk egymás arcát ,igazam van Don Carloss vagy Curtis Jackson ? Mindigis kiakartatok b*cni az Intrikkel ,de végül nekünk sikerült fölülkerekedni . Tudjátok hányan indultunk neki ennek a világnak Intrik név alatt ? 10-15 ember . Ők azok akiket szeretek ,tisztelek és becsülök . Sajnos már csak páran maradtak közülük és már egysincs Északban . Együtt indultunk és együtt is maradunk . Mégis ,hogy képzeltétek ? NEM tartozok ,és nem is tartoztam hűséggel se Északnak ,se Marcinak és semelyik vezetőnek ! Szabad akarat ! 21.dik század emberek . Volt annyi becsület bennem ,hogy kivártam ameddig az összes barátom elhagyja Északot klán elhagyással vagy pediglen átadás/törléssel . Ahogy keselyű ,kozmó , Rembó és Painék is elmentek ,nekem már nem volt ott mit keresni , miért ? mert az ember a barátaiért harcol és nem a gyűlöletért .

Lehet engem szídni ,meg kibeszélni a hátam mögött , de magasról teszek rá . Sokan ismernek és tudják ,hogy engem nem érdekellnek mások véleményei .
Egy dolgot ne felejtsetek , az az igazi barát ,aki a bajban is kiáll melletted , nem az aki szembe kedves ,de hátulról támad !

Vicc kategória .... hogy az emberek mennyire a mennyiséget nézik és nem a minőséget . Ez az egyik legfontosabb alapja egy sikeres klánnak ,a minőség . Teszem fel ,ha nem lennék benne top25ben ,akkor is sírnátok miattam ? ááá ,nem hiszem ,nem nem ...

Kedves Ákos(Baltazár) .
Egy rossz szót nem szóltam soha hozzád . A szerver ideje alatt össz vissz két szót ha váltottunk , erre fel te jössz nekem ,hogy miért mentem el ? sértegetsz ,meg fenyegetsz ?
Lehet neked 20centiméter a kerülete ,ha az emeleten üress .Tudod nem a méret a lényeg , hanem az az apró pici dobocska ,ami dobog ott legbelül. Kérdezd meg keselyűt vagy Paint ,hogy hányszor vigasztaltak meg ,mert épp rosz paszban voltam ?! Mondok neked valamit ,aki barátot talál ,kincset talál ! Ne felejtsd el !


Kedves Aldaron meg Ildikó !
Nektek szerintem semmi közötök az egész v30hoz ,most csöppentetek bele egy-egy accba ,nem éltétek át azokat a tényeket ,amiket itt a legtöbben ,úgy ,hogy szerintem nagyon nincs mit pofázgatni másokról ,meg legfőképp róllam . Soha egy szót se válltottunk egymással , azt se tudjátok ki vagyok embeeeer ! Mostmár értem ,hogy miért utállnak annyian Ildikó .




Tisztelettel ,Alee . :)



(Bocsáss meg Blade ,de ezzel a levéllel pontot is tettem az ügy végére . )
 

DeletedUser17767

Vendég
Ember ,ismerjük egymást ? kétlem és ez így is fog maradni .

Veled befejeztem ,pont .

Magamba néztem és azt láttam ,hogy az összes barátom már lelépett ,mert a magad fajták csak ellenségeket tudnak gyüjteni ,barátokat nemnagyon .
 

DeletedUser17767

Vendég
Milyen belsőről beszélsz ,mond csak el nekem ?

Barbik ? az összes az én területemen volt ,akkor is elvittem volna ,ha nem így alakulnak a dolgok .

Kémkedni ? Semmi infót nem adtam ki róllatok ,megnyugtatlak ,hogy nem én voltam a kém . Pláne ,hogy az utóbbi két hónapban keveset voltam itt . Nem vagyok az a "jellemtelen" ,nyugi .

Skype csoportotokat egyáltalán nem is néztem ,csak a tegnap ,amikor szóba került a kilépős téma . ;)
 

DeletedUser15718

Vendég
Egen, olyan szinten másolt, hogy nem győztem olvasni. :D
Annyira imádom ezt az elvakultságot.

Idéznék egy névtelen embertől. Sajnos nem teljesen ezt írta de a lényeg ugyanaz.
"Sejtettük már egy ideje, hogy Igor át fog menni, de semmit sem tudtunk tenni"

Ha sejtették? Mi az, hogy semmit sem tudtak tenni? Hogy vihetett belsőket?
 

DeletedUser17767

Vendég
Magyarázd el szépen nekem ,hogy mi a fene közöd van neked az Intrikhez Ildikó ?

vagy babyhez vagy csabihoz (belsőim)? ,egytől egyig barátaim és Intrikes társaim .
 

DeletedUser17767

Vendég
Miért maradtam decemberben ? mert maradt keselyű is . PONT

Én nem vagyok nagyravágyó ,megelégszem evvel a 10 emberrel ,akit a csapatomnak mondhatok ,ha már nincsenek is itt . Ők elég ha szeretnek ,az már boldoggá tesz . :)
 

DeletedUser15718

Vendég
Sajnos tévedés, nem ő másolt. Sőt ezt senki nem másolta. De azt eltaláltad, hogy skype-ról van.
 
Fent