Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser

Vendég
A 3 szintesre gondoltam :p
És akkor ha egy támadó faluba küldesz erősítést, és ott az az egység nincs kifejlesztve akkor nem is számít, hogy ott van?

Te jó ég, ezeket a kérdéseket már tizedszerre ismétlik meg, ahelyett hogy vissza olvasnának .
 

DeletedUser

Vendég
Jó lenne ha mindenki visszább olvasna,és akkor nem lennétek ennyire félretájékozottak:)
A falu egységeinek kutatási szintje az ott állomásozó egységekre van hatással.

akkor miért van ilyen hülyeség a súgóban?
jó, tudom, olvassak vissza :)
 

DeletedUser

Vendég
a topik címe az, hogy egyéb kérdések a v13-ról, de itt csak egymás szekálása és öntelt hozzászólások vannak zömében... legalább is az elején.... olvassa végig a fene.....
 

DeletedUser

Vendég
Ne bízzatok bennük!

Egy nem ide vágó téma! Van egy klán a v13-on, akikben nem szabad megbízni és ez az IH! Ha szövetséget kötnek veled, akkor jól vigyázz, hogy ne nőjenek túl, mert akkor a szövetségből háború lesz!
 

DeletedUser

Vendég
Egy nem ide vágó téma! Van egy klán a v13-on, akikben nem szabad megbízni és ez az IH! Ha szövetséget kötnek veled, akkor jól vigyázz, hogy ne nőjenek túl, mert akkor a szövetségből háború lesz!

Huuuu azt mindenit! Nem mondod? És lett háború, harc és egyéb szörnyűség? Talán még sereget is kellett emiatt képeznetek?

Mondj már többet!
Mit tettek még? Te, mond az IH alatt ezt a klánt érted?
Rimai Adam mond meg őszintén (tedd a szívedre a kezed, hátha hitelesebb lesz és mi adunk ám az igazságra), mennyi volt az annyi? Azaz mennyi pontod volt akkor? 800 vagy 900? Lényeges, mert akkor, ha így mondod, nem érdemes ám több pontot elérnünk?

Figyelek, és ha véletlenül a klánunk mégis elfeledné és szövetkezni akarna, majd szólok nekik. Óva intem őket ettől. Az IH-t jó messzire elkerüljük, mert még soha nem hallottam szövibontásról, fhúúúúuuujj. Fhuj! Ocsmány, hogy egyesek mire nem vetemednek!
Írjak nekik üzenetet? Szerintem rá lehetne még őket beszélni, hogy ne háborúzzanak, nem? Mit bontják itt nekem a békét?

Veled vagyok TESÓ, ne hagyd az igazad!

Elnézést az offért!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a nemesi igény benyújtása mit jelent hogy azt én lefoglalom vagy mi?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Lenne 2 kérdésem:

1: Ha egy faluba - ahol pl 2-es szintű kardforgatók vannak - küldök 1-es szintű kardforgatókat, akkor az 1-es szintűek úgy viselkednek majd mint a 2-es szintűek? Fordított esetben tudom a választ, de így nem.

2: Ez inkább érdeklődés és a tapasztaltabbakat kérdezném: A faltörő kost érdemes fejleszteni? Az rendben van hogy a védelme viszonylag sokat nő, de mennyire lesz eredményesebb falrombolás téren?
 

DeletedUser

Vendég
Az egysegek azon a szinten vedekeznek ahol eppen tartozkodnak.Annak a falunak a fejlesztesi szintjein.
Tehat,ha 1 es szintu kardost kuldtel es a vedett falu kardos szintje kettes,akkor 2 es szinten vedekeznek.

A kos tamado ertekeit megtudod nezni a sugoban.
Szintenkent is fel van tuntetve,de a szimulatorban is megnezheted a kulonbseget a szintek kozt.
Vedelemben felejtsd el a kosokat.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Lenne 2 kérdésem:

1: Ha egy faluba - ahol pl 2-es szintű kardforgatók vannak - küldök 1-es szintű kardforgatókat, akkor az 1-es szintűek úgy viselkednek majd mint a 2-es szintűek? Fordított esetben tudom a választ, de így nem.

2: Ez inkább érdeklődés és a tapasztaltabbakat kérdezném: A faltörő kost érdemes fejleszteni? Az rendben van hogy a védelme viszonylag sokat nő, de mennyire lesz eredményesebb falrombolás téren?

Thomaxx már leírta ebben a fórumban, hogy egy bizonyos szint felett felesleges több kos! Korlátozott fejlesztésnél pazarlás a több szintű kos!

Faltörő kosok rombolásának mértéke 1-es fejlesztési szinten:
[SPOIL]
rams_f10_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Nos ezért sem éri meg(ár-érték arány) tovább fejleszteni a faltörőkost.
[SPOIL]
rams_l10_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

[SPOIL]
rams_l11_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Szimulátorozhatsz, illetve élesben kipróbálhatod, de azt hiszem hasonló következtetésekre fogsz jutni, mint a legtöbb játékos! Ízlések szerint a nuke 300-400 kost tartalmaz, az enyéimben nincs több mint 300-nál és még jut férőhely seregnek mellette.

... egy másik kérdés(költői), amelyen esetleg érdemes elgondolkodni, hogy érdemes-e 1 szintű fejlesztési szinteket meghagyni? Melyeknél hagyhatunk meg és melyeknél lehet visszabontani akár! A felderítőknél természetesen kell legalább az egyes szint! Az íjásznál talán felvetődhet, hogy érdemes egyes szintet lefoglalni egy faluban, ha nincs benne jelentős mennyiség, de egy védekezésnél küldenénk bele, s mégsem tudnánk tovább emelni egyesnél! Talán ilyenkor felesleges az egyes szintet is felhasználni erre.
 

DeletedUser

Vendég
Topic

Csinálhatok egy topicot a klánom számára?
Előre is köszönöm a válaszokat!
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem,hogy engedélyt kellene kérned..ahogy azt sem,hogy lenne értelme.
 
Fent