Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser14526

Vendég
Idézek a sugóból:

"A fejlesztési/kutatási rendszerek a következőképp működnek: Minden faluban van kovács, ahol az adott értékeket be lehet állítani, és az egységeket a kiválasztott szintre lehet kiképezni. Ez azért fontos, mert a falu kutatási szintje az ott képzett katonákra van hatással, az ott állomásozó, támogatásban lévő egységekre nincs."

Kérdésem az lenne, hogy ez tuti biztosra így van?
Mert kétféle dolgot hallani innen onnan.
Az egyik a fenti (sugóben leírt) verzió, tehát hogy a támogatásba érkezett egységek védekezés esetén megörzik a saját fejlszetési szintjüket.
A másik verzió viszont az, hogy a támogatásba érekezett egységek felveszik a támogatott falu szintjét. Ezt mondjuk személy szerint nagy butaságnak tartanám, de vannak akik ezt állítják.
 

DeletedUser10079

Vendég
A súgó írja jól.

Csupán azért állíthatja az ellenkezőjét valaki,mert más szintes világokon úgy működik,hogy a védekező falu szintjeit veszi fel a támogatásba küldött egység.
 

DeletedUser14406

Vendég
Ez érdekes. Nekem azt mondták, hogy az adott falu szintjét veszi fel...
Ezt jó lenne tudni, mert akkor változtatni kell a stratégiákon, terveken...
 

DeletedUser14526

Vendég
Igen.

Ezért is tettem fel ezt a kérdést, mivel hallottam ezt is, azt is.
Az igazi az lenne ha erre valami illetékes személy adná meg a választ.

Mert ha a falu szintjére "butulnak" le akkor nagy élvezet lesz támadófalukat védeni, de mégnagyobb támadni:))
 

DeletedUser14406

Vendég
Ebben az esetben a támadóba is ki kellesz fejleszteni a védőket, de mivel 15 a max szint, elég kevés féle egység lehet...
Mondjuk erre is van tervem...:)
 

DeletedUser14526

Vendég
A támogatott falu szintje számít.
Én már biztos vagyok benne. Így viszont nekem is át kell állnom más stratégiára mint a támadó, mind a védőseregemet illetően.

És nekem is van rá tervem:))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintetek van ez igy.
Nem is lehet igy,megmondom miert.
Ha egy faluba en nehezlovat kuldok vedeni,es abban a faluban ki sincs fejlesztve a nehezlo,akkor mi van?
Nem ved sehogy?
 

DeletedUser14406

Vendég
Ezen már én is gondolkoztam... De a supporterek azt mondták, hogy a tesztek alapján így van.
 

DeletedUser6772

Vendég
Mind1 az hogy véd nem?
gyárts támadókat akkor nem kell ezen agyalni,és erősitést sem küldeni:)
ha már fejlesztési szint,a nemest is jó lenne fejleszteni sztem,idegesit,hogy 5 kell a foglaláshoz:D
 

DeletedUser11415

Vendég
A v3-on es kulonbozo nemzetkozi szervereken(en csupan a teszt szerveren vagyok jelen),ahol v13-as fejlesztesu rendszer van,ez tobb fele keppen mukodik,mind vedekezesnel,min peddig tamadasnal.
Ha egy adott faluban,ahol a vedo egysegnek a szintje 0 vagy 1,hiaba kuldol bele 3-mas szintut,mert ugyis 1-es szintunek veszi a rendszer.
Ha 3-as szintu egysegekkel tamadsz,az a becsapodasnal is 3-as szintu,attol fuggetlenul hogy a cel faluban hanyas szintu az adott egyseg.

Mondjuk a v13-on meg nem probaltam ki,de a teszt szeron,es a v3-on kiprobaltam(es nem csak en voltam ilyen kivancsi termeszetu...) :)
 

DeletedUser3242

Vendég
kezdjük ott, hpogy a v3on ez "tökéletesen" működött, mert nincs íjász ill lovasíjász.
a v13on viszont a 15ös fejlesztési limit azt is jelenti h még az összes támadóegységet se tudom a faluban maxra vinni..
vagy pl még kémet sem tudsz fejleszteni az adott falub an ahol a bárdos k.ló l.íjász, kos+kata 3as.
 

DeletedUser14406

Vendég
Meg be sem tudod védeni normálisan a támadó falvakat ;)
 

DeletedUser14406

Vendég
Másfajta támadó falukat kell gyártani, meg más fajta védő falukat is. Teljesen új stratégia kell ide :)
 

DeletedUser

Vendég
van ki íjászok nélkül is meg van....akkor tökéletesen alkalmazható a 15 szint...
 
Fent