Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser

Vendég
Látom azt a nyűves segítséget a beállításokban még mindig nem lehet kikapcsolni akár a v12-őn !!! :mad: :D:D
 

DeletedUser

Vendég
legalább ad nyersit és kilehet lépni:) és kiléptem és nem katam + 1000 nyersit úgyhogy pf-t kell vennem :(
ezért vagyok lemaradva:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Én csak néztem,mint a moziba,hogy ez meg mi a r.k?! :eek:

Látszik milyen sűrűn kezdek új világot :D
Anno a "Mi időnkben" nem volt ilyen uborka szőre,hogy segítség meg Wiki meg tudja a jó ég,hogy mi és mégis megtanultunk játszani :D
Vagy volt aki nem..... :D

Én őszintán szólva azt még mindig nem tudom felfogni,hogy mi a fenének kellett azt betenni,hogy 10 pp-ért lehet felezni az építési időt :(
 

DeletedUser7967

Vendég
1001 silverado77 Skulls 70 1 70
1002 rigokakas Sz-H 44 1 44
1003 -Spartacus89- ~ITS~ 70 1 70


WTF?!
 

DeletedUser7967

Vendég
Még mindig nem csináltad végig? :D

Csináld már azt amit akar oszt békén hagy :D
 

DeletedUser2772

Vendég
Én csak néztem,mint a moziba,hogy ez meg mi a r.k?! :eek:

Látszik milyen sűrűn kezdek új világot :D
Anno a "Mi időnkben" nem volt ilyen uborka szőre,hogy segítség meg Wiki meg tudja a jó ég,hogy mi és mégis megtanultunk játszani :D
Vagy volt aki nem..... :D

Én őszintán szólva azt még mindig nem tudom felfogni,hogy mi a fenének kellett azt betenni,hogy 10 pp-ért lehet felezni az építési időt :(

Hát igen...
Építési idő felezése... az plusz fejlődés... nah meg plusz pénz az üzemeltetőnek :)
Lassan kezd a pénzről szólni minden... fiókkezelő,stb... :(
 

DeletedUser6772

Vendég
a szerényebb képességüek ezzel behozhatják a lemaradás egy részét:)
 

DeletedUser

Vendég
igazából nem kell a fejlesztéshez pénz :p

mondjuk a fenntartáshoz biztos kell...de azért biztos van + bevétel...
 

DeletedUser

Vendég
lehetne egy kérdésem?...lehet hogy hülyeség lesz de:

de miért vann fenn a support?..

gondolom hogy megnézzék nincs-e bug dehát mégis meddig lesznek?
 

DeletedUser

Vendég
lehetne egy kérdésem?...lehet hogy hülyeség lesz de:

de miért vann fenn a support?..

gondolom hogy megnézzék nincs-e bug dehát mégis meddig lesznek?


A support fiókok tesztelés céljából vannak fenn a szerveren. Azokat a hibákat amiket ti jeleztek, azokban a fiókokban ellenőrzik le, és megfelelően dokumentálják a fejlesztők felé.
Nem vesznek részt a játékban, ezért is kerültek messze az aktív játékosoktól.
Mint eddig is már a többi szerveren, itt is lesznek akik megtámadják ezeket a falukat, csak nyugodtan, de semmiféle kártérítés nem jár majd a bekövetkezett veszteségek miatt.
 

DeletedUser

Vendég
A support fiókok tesztelés céljából vannak fenn a szerveren. Azokat a hibákat amiket ti jeleztek, azokban a fiókokban ellenőrzik le, és megfelelően dokumentálják a fejlesztők felé.
Nem vesznek részt a játékban, ezért is kerültek messze az aktív játékosoktól.
Mint eddig is már a többi szerveren, itt is lesznek akik megtámadják ezeket a falukat, csak nyugodtan, de semmiféle kártérítés nem jár majd a bekövetkezett veszteségek miatt.

Miért tele vannak védőkkel?:confused:
 
Fent