[DSA] [D]ont [S]top the [A]ttack

DeletedUser18465

Vendég
Feri, komolyan mondom, Te egy külsős celeb vagy :D

Messze állok még tőle, bezzeg Te, van még mit tanulnom. :D
Bár kéne egy külsős felmérés ki a legnagyobb forma ezen a fórumon szerintem mindenki rám szavazna, engem mindenki szeret :D :D Legalábbis így érzem sokszor, hogy a külső szeretete járja át a testem és olyankor már bizsereg, meg benedvesedek a hónomaljánál, tiszta felpezsdítő :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Épp azon gondolkodtam,hogy kéne nekem egy dual.
Az aratásban sajna nem vagyok jó,de ganézni meg trágyázni azt nagyon tudok :D

Hát az rohadt jó lenne hallod januárban disznóvágás nem lesz több koca azokat levágjuk ez a tervem, a tojásokból rántottát csinálok, a répát meg feldugjuk/dobjuk valahova :D :D Semmi buzulás :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Messze állok még tőle, bezzeg Te, van még mit tanulnom. :D
Bár kéne egy külsős felmérés ki a legnagyobb forma ezen a fórumon szerintem mindenki rám szavazna, engem mindenki szeret :D :D Legalábbis így érzem sokszor, hogy a külső szeretete járja át a testem és olyankor már bizsereg, meg benedvesedek a hónomaljánál, tiszta felpezsdítő :D :D

Kérd meg sajtot, hogy csináljon egy ilyen szavazást :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Kérd meg sajtot, hogy csináljon egy ilyen szavazást :)

jövőhéten beadom a kérvényt, de aki utál az nem szavazhat, csakis azok akik szeretnek :p bár engem mindenki szeret, szval nincs utálóm, a jelentések is véletlen kapom mert szerkeszteni akarják a mondanivalójukat csak a jelentésre nyomnak rá, na sebaj :p azért így is szeretjük őket :D:D:D
 

DeletedUser18465

Vendég

nézd meg durva...
pityugeri nagyon jampi ám... vett tőlem multkor egy túrbótrágyát xdddd :D :D :D eléggé izgalmas
kis buzeráns hangjával :D
 

DeletedUser18740

Vendég
Húha,ez nagy spíler. Sajnos ezzel a videóval leromboltad azt az illúziómat,hogy már elég profi vagyok.
Úgy vélem IstvánGergő mellett elbújhatok :S
 
Fent