[Engedélyezett] Dinamikus csoportok mentése

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.728
A script futtatáskor elnavigál a dinamikus csoport felületre, ahol használnunk kell. (screen=overview_villages&mode=groups&type=dynamic&group=0)

Használat:

- miután elnavigált minket a megfelelő helyre, futtatjuk és feldob egy ablakot, ahol eldönthetjük, mentjük vagy betöltjük a csoportjainkat

ouSwwHW.png


- a mentés gombra kattintva feldob egy popup ablakot, ahová a kiválasztott csoportjainkat fogja tenni; a csoportok nevére kell ráklikkelni, ekkor fognak bekerülni oda; a kiválasztott csoportok áttetszőbbek lesznek mint a többi, így elkerülendő, hogy többször is elmentsük.

GfkLBqt.png


1R0wi1Z.png


- ha végeztünk, szimplán kimásoljuk a szöveget a popup ablakból és lementjük a számítógépünkre

- a betöltés gombra kattintva megjelenik egy szövegmező, ahová a korábban lementett csoportjaink kódját kell beilleszteni és megnyomni az OK gombot

- ekkor megjelenik egy popup ablak, benne az eltárolt csoportokkal; csupán rá kell klikkelni a nevére és hozzá is adja a csoportjainkhoz; amelyikre kattintunk elhalványodik

wsDLI0s.png


wqaRgTZ.png


- betöltésnél figyeljünk rá, hogy ugyanazzal a névvel egynél több csoport nem létezhet, ezt egyébként a játék is jelzi
- a popup ablak mozgatható mentésnél és betöltésnél egyaránt

öreg


Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/dynamic_groups.js');void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
243
Esetleg van-e olyan script amelyik a dinamikus csoportot menti el egyéni csoportként?
Ezzel próbáltam, de ugyanúgy létrehozott egy dinamikus csoportot, én viszont az abban lévő falukat szeretném egy egyéni csoporthoz hozzáadni.
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
Esetleg van-e olyan script amelyik a dinamikus csoportot menti el egyéni csoportként?
Ezzel próbáltam, de ugyanúgy létrehozott egy dinamikus csoportot, én viszont az abban lévő falukat szeretném egy egyéni csoporthoz hozzáadni.
Egyszeruen ramesz az egyeni csoportokhoz, kivalasztod a dinamikus csoportot amiket hozza akarsz adni az egyenihez, csinalsz 1 egyeni csoportot es bepipalod az osszes falut, hogy hozzaadd az egyenihez.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
243
Egyszeruen ramesz az egyeni csoportokhoz, kivalasztod a dinamikus csoportot amiket hozza akarsz adni az egyenihez, csinalsz 1 egyeni csoportot es bepipalod az osszes falut, hogy hozzaadd az egyenihez.

Tényleg, full egyszerű, nem tudom, hogy nem vettem észre eddig :D
Köszi
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
243
Ja, megvan, 25 falut akar mutatni a 400-ból, nem értem miért. Ez zavart meg. De amúgy meg jó, ha a csoportokba váltom a falukat, ott van mind a 400, csak a csoportoknál 25-öt ír :D
 
Fent