=DA=

DeletedUser15509

Vendég
Rossz hírem van..Semmi értelme nincs beregisztrálni a világra,mivel a =DA= klánnak már van akadémiája is.A világ még nem kezdődött el,de a nyertes már megvan!:)

ezt léccccives ne zároljad már tezsvír.

tudom hogy nem vagyok neked szimpi mert volt az a kis kalandunk de attól még nem kell engem bántani :(
 

DeletedUser16246

Vendég
Rossz hírem van..Semmi értelme nincs beregisztrálni a világra,mivel a =DA= klánnak már van akadémiája is.A világ még nem kezdődött el,de a nyertes már megvan!:)

ezt léccccives ne zároljad már tezsvír.

tudom hogy nem vagyok neked szimpi mert volt az a kis kalandunk de attól még nem kell engem bántani :(
[COLOR="#6363300"]
Nem csak egy moderátora van a fórumnak... ha ez megint egy off topic lesz, akkor ezt most én fogom zárolni, ezért már most jelzem, hogy a topic címével kapcsolatosak legyenek a hsz-ek.[/COLOR]
 

DeletedUser3242

Vendég
olyanok vagytok már..a magyar külső fórum már így is halott majdhogynem más nációkhoz képest, aztán sose tetszik amit mondunk :)

mi az a DA klán h témánál maradjak?
 

DeletedUser15730

Vendég
=DA= Első 1 órában az első lesz a toplistán. Aztán szépen megy lefelé :) Végignéztem kik vannak benne és egy sor kisiskolás akiknek legnagyobb pontjuk is jó esetbe 1000 volt. Szerintem ezzel kibeszéltük a klánt minden téren. Topic zárolható.
 

DeletedUser12673

Vendég
en voltam be naluk de miko meglatam h ok igy csinajak a dolgokat:eloszor a banyakat huzom s ha marad nyersz akk sereget is:O
en ebol nem kerek,de aszt lemerem fogani h az en 25tagos klanom siman levere az ok 80tagos klanjukat,nem a menyiseg a lenyeg hanem a minoseg!
 

DeletedUser16178

Vendég
az egy burtális banda

Majd az idő vasfoga eldönti mennyire :D:D:D

=DA= Első 1 órában az első lesz a toplistán. Aztán szépen megy lefelé :) Végignéztem kik vannak benne és egy sor kisiskolás akiknek legnagyobb pontjuk is jó esetbe 1000 volt. Szerintem ezzel kibeszéltük a klánt minden téren. Topic zárolható.

:D:D:D
Hát ez szókimondó volt ! :D

Viszont amíg a klán él,addig joga van topic-ra ,a fórumszabályok értelmében...
 

DeletedUser15509

Vendég
rossz irányba :) ha darky kislány jó kislány lesz akkor kivel fogok kakaskodni?:(
 

DeletedUser15730

Vendég
Basszus nem jött be a jóslatom. Már az 1. óraban se volt sehol se :D Há sehol se volt se!
 

DeletedUser12673

Vendég
nah hol a klan?
80-tagal 11.hejen?
eszt nevezik brutalisnak?
 

DeletedUser15730

Vendég
Gyorsan kihullanak ezek. Van 1-2 akinek van tapasztalata, de a többi gyenge.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 
Fent