Világ 100 Csevegő

Köszönjük,és a beállitásokat is!Kérdésem még:előreg,és áthelyező lesz-e a szerón?
 
Azt nem a világbeállitásban találod,hanem a leltáradban mikor elindul egy világ.Annak segítségével áthelyezheted a falvadat egy barát mellé,vagy égtájat is választhatsz.Ha van előreg,akkor akik előreg alatt egy klánban vannak,azokat 1 helyre teszi a rendszer.Az áthelyező segítségével meg fel tudod állitani az emberkéidet.Egy sima égtájválasztással bárki bárhol lehet a kontin.Ezért a kérdés.
 
Nem azt mondtad hogy nem indulsz ? Emberek összevissza beszéltek. Mondjuk engem nem zavar ,látok valami értelmes arcot is a pályán :) Természetesen rajtunk kívűl...
 
Bocs !
Külónben sem értem miért pofázok,hiszen nem indulok a v101-en. De nemcsak a 100as miatt hanem a 101 beállítások miatt sem. Rúna harc az nem az én világom :) Nameg nem akarok már több pénzt belefeccölni ebbe a sz*rba.
 
Vissza
Fent