Világ 83 Csevegő

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Indulhatnak akarhogyan.
Szerintem jobban jarnatok ha kimennetek netre vagy lengyelre, tobbet tudnatok gyakorolni erosebb ellenfelek ellen.
Fejlodesben mindenkepp idealisabb volna mint egy ilyen kerettel magyaron bohockodni.
 

AtyaHUN

New Member
A reakció pontszáma
3
Egy csapat is jó lenne, akivel tud indulni az ember bárhol, úgy lenne értelme is. Nekem ez a szerver is nagy fejlődési lehetőség volt, sokan segítettek. Eredménytől függetlenül hálás vagyok a Crowos srácoknak is, sokat segítettek tanácsokkal a diplomáciai döntések után is. Az MA szintén, Reddel az élen, akit sokan le szóltak, nekem egy pozitív csalódás volt.

Én gratulálok az MA-nak és köszönök nekik mindent, ahogy a klántársaimnak és a korábban említett srácoknak is. Összességében nekem egy jó tapasztalat volt nem csak a játékról, hanem a játékosok egy részéről is. A Winternek és Abknak is köszönöm az álmatlan éjszakákat úgy érzem sokat tudtam fejlődni miattuk és emelem kalapom a kitartásukért.
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Kovetkezo vilagra a helyetekbe nem mennek csak mas nevvel.
Itt meg szerencsetek volt mert sikerult hulyiteni a szovetsegest, kovetkezo vilagon mar nyilegyenesen ratok fog mindenki menni. Kulfoldin ezeket leszarjak..magyaron viszont kis kozossegben soha sem felejtik el.
Köszönjük a felvilágosítást, és tájékoztatást.
Arra kérnélek tisztelettel, hogy míg olvasod ez a kommentet addig ülj le, és ott várd meg míg érdekelni fog a véleményed.

Viszont egy kérdést engedj meg.
Akkor neked is ezért van minden világon más neved? :eek:
 

Csohika14

New Member
A reakció pontszáma
6
Egy csapat is jó lenne, akivel tud indulni az ember bárhol, úgy lenne értelme is. Nekem ez a szerver is nagy fejlődési lehetőség volt, sokan segítettek. Eredménytől függetlenül hálás vagyok a Crowos srácoknak is, sokat segítettek tanácsokkal a diplomáciai döntések után is. Az MA szintén, Reddel az élen, akit sokan le szóltak, nekem egy pozitív csalódás volt.

Én gratulálok az MA-nak és köszönök nekik mindent, ahogy a klántársaimnak és a korábban említett srácoknak is. Összességében nekem egy jó tapasztalat volt nem csak a játékról, hanem a játékosok egy részéről is. A Winternek és Abknak is köszönöm az álmatlan éjszakákat úgy érzem sokat tudtam fejlődni miattuk és emelem kalapom a kitartásukért.
Komolyra fordítva a szót, az egész Jedi nevében kimerem jelenteni, hogy ez a világ sokat tanított mindannyiunknak.
Nyilván hoztunk rossz döntéseket és a sértett féltől mégegyszer elnézést kérünk, viszont rengeteget tudtunk mi tanulni, a Crow-tól, ABK, MA, Winter, MNT-től.
Sok álmatlan éjszaka volt, de megérte.
Hiába hogy mindenki utált minket egy dolog biztos.A klánon belül egy barátság alakult ki.

Levontuk a következtetéseket, és majd egyszer együtt megyünk tovább.

Szerintem nem ellenségek vagyunk hanem ellenfelek, szóval mindenki pihenje ki magát vagy készüljön a kövi világra, vagy menjen nyaralni.

További sok sikert az életben, és a játékban!
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Köszönjük a felvilágosítást, és tájékoztatást.
Arra kérnélek tisztelettel, hogy míg olvasod ez a kommentet addig ülj le, és ott várd meg míg érdekelni fog a véleményed.

Viszont egy kérdést engedj meg.
Akkor neked is ezért van minden világon más neved? :eek:

Mindenkinek ez a velemenye rolatok kollektivan, nem csak NEKEM.
Nem tudom miert durciztal ezen be. Tenylegesen jobban jarnatok a kulfoldi regioval.
Amik vannak nicknevek, azok vagy regi ismerosok fiokjai vagy az enyemek amiket mindenki ismer. Kiveve ezt, mert lengyel startra lett krealva. Mivel tartani kellett az itteni forumon a lengyel kovettel a kapcsolatot, ezert kellett ide is ez a fiok.

@FabcioZiomekPL we will go to the real 204 server, rested until then.
Sooo prepare the Poles..and arrange the allies for us too xd
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Sooo tenyleg nem voltatok rosszak, bar a szerveren sem volt azert akkora ellenalas.
Boba hova tunt szerver vegen? Dual?
 

AtyaHUN

New Member
A reakció pontszáma
3
Sooo tenyleg nem voltatok rosszak, bar a szerveren sem volt azert akkora ellenalas.
Boba hova tunt szerver vegen? Dual?
Egyedül volt mindenki a fiókban az egész szerver alatt, nem volt senkinek duálja. Végére már sokaknak elment a kedve nálunk is és kb hibernálták magukat.:confused:
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Csak szimplán kiváncsi voltam a reakciókra.
De nem változott 2 hónap óta semmi. xD
Hát ha azóta nem csináltatok megint valamit, akkor nyilván :D
Vagy arra irányult a kérdés, hogy azóta megváltozott az értékrendi határ, hogy kit lehet komolyan venni? :D

Nem is értem, mintha csúnyát mondtál volna és ezért haragudnék. Nem haragszok, csak féregség volt, amit tettetek. Nem lesz kevésbé féregség idővel. Nem vagytok komolyan vehetőek, de biztos lesz még lehetőségetek szórakozni az utolsó x szervert elnézve. Legrosszabb esetben mindketten játszunk ott.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Én núblídert veszem komolyan annak ellenére, hogy titeket komolyan vesz. Csak engem nem vesz senki komolyan
 
Fent