Classic V1 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Érdemi részben semmivel nem lesz amúgy gyorsabb a szerver, a sok 100-200 falus, akik farm nélkül állnak, most el tudnak menni egy kicsivel több falunál megállni. A top playereket annyiban befolyásolja, hogy nyílni fog az olló, de így is az lesz elől, akinek több a farmja, ebben sem lesz változás. Az én véleményem szerint akkor lenne rossz move ez, ha nem lett volna szavazás, és önkényesen csinálták volna amit csináltak, vagy ha mondjuk szoros lett volna a szavazás, és az utolsó pár órában hackelte volna meg valaki. Ha jól tudom, itt egyik sem érvényes. A szavazók szumma 82%-a érmecsökkentést szeretett volna, szerintem ez elég egyértelmű volt. Persze értem én, mi a gond, Willnek az, hogy a random barna playerek az accja környékén több barbit fognak elvinni, és kicsivel nagyobb lesz a tömbjük (attól függetlenül ugyanúgy toronymagasan top1 fog maradni), neked Don pedig az, hogy "belenyúltak" a szerverbe. Viszont ugyanazok maradtak az esélyesek, mint előtte, ugyanúgy farmolni kell a nemesért, és ugyanúgy nem éri meg playert ütni, mint eddig.

Don, egy adalék: országgyűlési választásokon se kell a 6 millió szavazóból 5 milliót összeszedni, csak mert az az ország népességének a fele. Mindenkinek megvolt a lehetősége szavazni, az a közel 400 beérkezett szavazat bőven több, mint az aktívan játszó játékosok fele amúgy :)
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Jó mondjuk abban igaza volt, hogy pl gyermekvedelmi szavazast is "meghackelték" és az érvényessége is azon múlott, hogy van-e elég érvényes szavazat a nepesseghez viszonyítva. Erre gondolhatott szerintem, így jogos.
Bár amúgy nekem mind1 konkrétan ez a változás, engem nem zavar.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Könnyített szerverek tovább tartanak mint ez a classic abba mégsem nyúl bele senki soha. Szerintem sem volt ez jó lépés, átgondolatlan volt maga a szerver elindítása is...
Ugyanaz megy mint minden más szerveren. A kezdők nem kerülhetnek be sehova és a nagy klán a kicsiket legyőzve vagy közösülve megy előre.

Lehetett volna szavazás klánlimit 200 vagy 20 főre alakításáról is annak több értelme van
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Alapvetően ez teljesen inkorrekt húzás volt. Ki lett írva egy szavazás az elején és ott lehetett kérni még bizonyos változtatásokat is. Attól kezdve, hogy lezárult a szavazás és senki nem vetett fel egyéb dolgot, nem lett volna szabad belenyúlni a szerverbe. Lehet azzal jönni, hogy a többség megszavazta, de alapból a játékosok jelentős része magasról tesz a support levelekre, mert unják már és csak játszani szeretnének. Egyértelműen a top fiókoknak kedvez és még nagyobb előnyhöz jutnak majd ezáltal.

Egy ilyen lépés után jogosan vetődik fel a kérdés, hogy ezentúl ha nekem valami nem tetszik a beállításban, akkor írok a suppnak és elvárhatom, hogy szavaztassa meg, majd pedig annak fényében változtassák meg az előre leegyeztetett beállítást?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Egyértelműen a top fiókoknak kedvez és még nagyobb előnyhöz jutnak majd ezáltal.

Semmi nem fog változni érdemben. Farmolni kell a nemesért most is, és most is annak lesz nemese, aki farmol, és annak nem, aki nem farmol. Gondolom nem két ember kérte, másképp szavazás se lett volna, és az eredménye se azt mutatja. Meg amúgy is, jó kis rewind, V1-be is "belenyúlt" a supp :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Akik itt sírnak 0-24 azok elgondolkodtak már azon, hogy ezzel semmi lényegi nem változik? Én sajnálom, hogy csak 0.3-ra csökkent, levehették volna 0.1-re kapásból. :D Inkább örüljön ennek mindenki. Aki full inaktív volt eddig is, az most is pont ugyanannyira lesz büntetve arányosan mint a csökkentés előtt volt. Szerintem az a nagyon gáz inkább ezen a szerveren, hogy a klánok többsége orrba szájjba toboroz, olvad, bomlik, vagy anno V1-n is erről szólt a játék, hogy a többség próbálta kerülni a harcot? Rendesen kihívás tartani a lépést azzal, melyik klán milyen életutat járt be 1-2 kivételt kivéve.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Akik itt sírnak 0-24 azok elgondolkodtak már azon, hogy ezzel semmi lényegi nem változik? Én sajnálom, hogy csak 0.3-ra csökkent, levehették volna 0.1-re kapásból. :D Inkább örüljön ennek mindenki. Aki full inaktív volt eddig is, az most is pont ugyanannyira lesz büntetve arányosan mint a csökkentés előtt volt. Szerintem az a nagyon gáz inkább ezen a szerveren, hogy a klánok többsége orrba szájjba toboroz, olvad, bomlik, vagy anno V1-n is erről szólt a játék, hogy a többség próbálta kerülni a harcot? Rendesen kihívás tartani a lépést azzal, melyik klán milyen életutat járt be 1-2 kivételt kivéve.

RIP Rage3 projekt :(
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
A legtobb embert inkabb maga a teny bosszantja fel szerintem, hogy az elore leszogezett feltetelek kozul barki/barmi hatasara is, de az alaptol elterve, a Support modositast hajt vegre. Fuggetlenul attol, hogy ezt a jatekosok szavaztak meg, azert kerdeses, hogy ez mennyire volt etikus, hogy egyaltalan lehetoseget ad ilyenre a Support.

A masik, hogy ha etikus ha nem, a gyoztes jelen allas szerint az NF lesz. A szerver ezaltal csak gyorsitasra kerult egy aktiv klan szemszoszgebol. Lehet itt vitatkozni a belenyulasrol, de aki a szerveren van KOMOLY szandekokkal, az inkabb jatszon es probalja megallitani az NF-et, vagy kulonben ez is egy egysiku, unalmas vilag lesz a sok kozul.

Hisz hiaba 0.5 vagy 0.3 a faktor, ha az NF-en kivul nem jatszik senki normalisan. Talan meg a Doo... osszefogni kellene tudni es felismerni ki jelenti az igazi veszelyt, megallitani es felmutatmi valamit. Minden mas csak felesleges harmatgyenge sirankozas. Amig szethuz mindenki mas meg mehy a marakodas, addig az NF-nek ez egy konnyed gyozelem lesz.

(Mondom mindezt ugy, hogy en mar nem jatszom 1-2 hete, a dualom viszi a fiokot.)
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
eladó egy hecsat aktiv vezérnek sőt már régen vert NFt 45K ppert igazolhatjátok le pmbe negem keress én vagyok az ügynöke
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
külföldiekkel együtt jött össze 1200 játékos. Szerverkezdéskor 4 klánt tudott a közösség megtölteni.
Ha a klánlimit maradt is volna, az áthelyezést és az égtájválasztást le kellett volna tiltani. V1-en mennyi klán volt megtöltve 30? Nem mindegy
 
Utoljára szerkesztve:

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
szerintem teljesen mindegy hogy bele-e nyúltak nem ez fogja eldönteni a szervert.
Picit segítettek Mindenkinek.
A V1- meg a múlt amit el kell engedni elhiszem hogy jó volt de olyan már sosem lessz. Maximum hasonló ezt kb itt el is lehet engedni
 

DeletedUser21347

Vendég
Én nem gondoltam volna, hogy van 300 aktív fiók a szerón. :oops:
 
Fent