Világ 75 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Sziasztok.

Csak szeretném tisztázni azt ami most megy az AIH s ünneprontók közt.
Köztudott hogy ünneprontók eredetileg a mi támogatásunk miatt jöttek ide,s Barniék ellen.
Majd nagyon sok minden változott,ami által a szövetségünk is bedőlt.
Eztán ugye sok támadás volt akár közösen,akár külön,ellenünk a többi klántól.
Itt szeretném tisztázni,se AIH se ünneprontóknak nem adtunk át falukat,legalábbis semmi ilyen nem volt lebeszélve.
Az hogy a társaim inkább tartják annak ellenére is az Ünneprontókat érdemesebbnek a győzelemre hogy mondhatni sokszorosan átvertek,erről sem AIH sem az Ünneprontók nem tehetnek..
Vagyis de..
Nem 1 statisztikát raktam fel,s nem 1x láttam melyik oldal milyen erőt képvisel,s már ott megmondtam,amekkora előnyben volt AIH,játéktudásban,s szervezésben az ünneprontók Csoportos támadásával érnek fel kb..
Felesleges az egymással szembeni köpködés,s talán később mások is el fogják ismerni,ha Ünneprontók s Dream szövi kitartott volna, AIH a végjátékot se élte volna meg.
Viszont ez így alakult,s sok sikert kívánok a 2 döntősnek,bárki nyerjen.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Nem mondta senki,hogy mi királyok lennénk,sőt.. nincs külömbség a két klán között,hasonló erőt képvisel a két klán.
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
33
Bezony. Ha nem bénázik egyik klán sem, akkor még hosszú hosszú hónapokig sasoljuk egymást :D Talán lesz még pár arma, ahol lehet virítani ki az aktívabb
 
Fent