Világ 72 Csevegő

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Nem is tudtam, hogy az 5866 kevesebb mint az 5397.
Ez ilyen Márkó féle számitás?
Meg szerencse hogy nem 2hettel kesobb jossz ide valaszolni valamire :) amugy meg faluelonybe voltak meg mikor mar bedobtak de hat honnan is tudnad mikor abszolut fingod nincs a szerverrol csak gyorsan raneztel az allasra azt ide okoskodtal valamit hogy jo vicces legyel
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Meg szerencse hogy nem 2hettel kesobb jossz ide valaszolni valamire :) amugy meg faluelonybe voltak meg mikor mar bedobtak de hat honnan is tudnad mikor abszolut fingod nincs a szerverrol csak gyorsan raneztel az allasra azt ide okoskodtal valamit hogy jo vicces legyel
Én úgy tudom játszott a szerveren de biztos letagadja mert megint kikapott
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Én úgy tudom játszott a szerveren de biztos letagadja mert megint kikapott
Csak segíteni voltam bent leathernek, hogy lehozza nekünk 73t. Visszatért a főnök, abbahagytam a szerót s 12 óra múlva el volt hordva a fiók, i mean amíg bent voltam nyerésre álltunk.

Plusz még mindig egy köcsög vagy :D

Meg szerencse hogy nem 2hettel kesobb jossz ide valaszolni valamire :) amugy meg faluelonybe voltak meg mikor mar bedobtak de hat honnan is tudnad mikor abszolut fingod nincs a szerverrol csak gyorsan raneztel az allasra azt ide okoskodtal valamit hogy jo vicces legyel
Leather s swaktol is informálódtam végig, tudok s láttam mindent :D

Nem izgat a szeró, csak rákerdeztem s egyből rámtámadtál:))
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Csak segíteni voltam bent leathernek, hogy lehozza nekünk 73t. Visszatért a főnök, abbahagytam a szerót s 12 óra múlva el volt hordva a fiók, i mean amíg bent voltam nyerésre álltunk.

Plusz még mindig egy köcsög vagy :D


Leather s swaktol is informálódtam végig, tudok s láttam mindent :D

Nem izgat a szeró, csak rákerdeztem s egyből rámtámadtál:))
kezdjuk ott hogy nem kerdes volt :)
Hanem egy cinikus megjegyzes amiben a normalis kerdes mint olyan meg csak foszlanyokban sem szerepelt.

Ugy mutogattok mulanra meg mondjatok hogy rajta ment el a szerver mintha Beni Mokusz vagy Gabi nem buktak volna ugyan annyi falut vagy meg tobbet is mint mulan.
Nyeresre nem alltatok max tobb falutok Volt de meg mindig siman egal szerver lenne de hat konnyebb bedobni mint rendezni a sorokat.
Igen Leather meg Swak is pont az a ket ember aki nem szokott soha elfogultan nyilatkozni a sajat oldala fele ha eppen valami positiv dolog tortenik vagy eppen negativ.

Az meg hogy meg mindig kocsog vagyok azt dicseretnek veszem cotlba kovetelmeny volt hogy tudjak beszolni az ellenfelnek ha benazik igazabol csak ezert tartanak
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
kezdjuk ott hogy nem kerdes volt :)
Hanem egy cinikus megjegyzes amiben a normalis kerdes mint olyan meg csak foszlanyokban sem szerepelt.

Ugy mutogattok mulanra meg mondjatok hogy rajta ment el a szerver mintha Beni Mokusz vagy Gabi nem buktak volna ugyan annyi falut vagy meg tobbet is mint mulan.
Nyeresre nem alltatok max tobb falutok Volt de meg mindig siman egal szerver lenne de hat konnyebb bedobni mint rendezni a sorokat.
Igen Leather meg Swak is pont az a ket ember aki nem szokott soha elfogultan nyilatkozni a sajat oldala fele ha eppen valami positiv dolog tortenik vagy eppen negativ.

Az meg hogy meg mindig kocsog vagyok azt dicseretnek veszem cotlba kovetelmeny volt hogy tudjak beszolni az ellenfelnek ha benazik igazabol csak ezert tartanak
A köcsög rész nekem szólt, ne vedd el tőlem :mad:
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
kezdjuk ott hogy nem kerdes volt :)
Hanem egy cinikus megjegyzes amiben a normalis kerdes mint olyan meg csak foszlanyokban sem szerepelt.

Ugy mutogattok mulanra meg mondjatok hogy rajta ment el a szerver mintha Beni Mokusz vagy Gabi nem buktak volna ugyan annyi falut vagy meg tobbet is mint mulan.
Nyeresre nem alltatok max tobb falutok Volt de meg mindig siman egal szerver lenne de hat konnyebb bedobni mint rendezni a sorokat.
Igen Leather meg Swak is pont az a ket ember aki nem szokott soha elfogultan nyilatkozni a sajat oldala fele ha eppen valami positiv dolog tortenik vagy eppen negativ.

Az meg hogy meg mindig kocsog vagyok azt dicseretnek veszem cotlba kovetelmeny volt hogy tudjak beszolni az ellenfelnek ha benazik igazabol csak ezert tartanak
1 armat védtem le nekik, avval annyi, ne nekem mondd már ezeket a sor rendezéseket stb :D
 

Old SPY

New Member
A reakció pontszáma
1
PP vs Nemezis:
kereszt arma


Side 1:

Tribes: =NEM=
Side 2:
Tribes: P.P, PP

Timeframe: 11/07/2022 00:08:00-tól ől13/07/2022 23:42:09

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
186
Oldal 2: 62
Különbség: 124

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
1,735,484
Oldal 2: 585,666
Különbség: 1,149,818

chart
 
Fent