Világ 72 Csevegő

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Kijöttél külsőre úgy hogy senki nem keresett. Beírtál valami orbitálisan nagypofájú dolgot! Ezután engem nevezel arcoskodónak amikor válaszolok erre! :D
Engem nem is kell keresni megtalálom magam egyedül is :D. Nem volt az nagypofájú a sok hülyeségetekre és hisztire amit itt letoltak tőletek illett 1 választ írni.
Már várom mikor belsőzitek Mulánt mert eltűnik majd, és mikor lesz még 1 fordulat a PP-ből kilépők miatt is. :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én ezt a játékot úgy tolom már hogy foglalok,felhúzom,aztán leadom:),mert szeretek aludni,vagy megunom,vagy nem érzem jól magam abban a közösségben amiben vagyok,vagy az élet közbe szól,de hát ki ne örülne a belsőnek főleg ha azok bónuszos faluk:D
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
A PP megtörte a Közjót, kikaparta a gesztenyét, a Nemezis meg szépen betoborozta az ellenségünk legnagyobb fiókjait. Ha a megtört ellenség meneküljeit betoborzod az mocsokság! Neked meg ha arra ébrednél egyszer hogy eltűnt a nyelved szólj! Van egy jó tippem, hogy hol keresd!
Szerintem te egy másik szerveren játszol...
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Amúgy nem volt olyan szar az a Közjó,mármint emberanyagban.
Ha kivesszük Vadiékat a képletből az utolsó stat alapján a =NEM=-el lettek volna egy szinten.Pont és faluszamba egyaránt.Inkabb a gond,hogy egy armat tudtak összehozni amíg a PP hetente armázott,illetve ha van kis kitartás a vezetőségben,és tudja tüzelni a tagokat, még bármi is lehetett volna ebből.
Felháborodás kicsit jogos,de nyilván erre lehetett számítani szerintem :D Mindkét klán kb ugyan annyit nyert ezzel, inkább azon háborognék,hogy már egy ideje készül a szövi a PP ellen.
PP jól támad,de védekezni annyira nem kellett eddig .
HNK csak van,nem tudni mit lehet tőlük várni.
Nemesis szervere egy hullámvasút,toronymagas esélyes,aztán a Gos~R majdnem megviccelte őket,és megint megerősödtek :D
Most kezdődik mindenkinek majd csak az igazi buli,mert eddig a közjó-n,és a Gos~R-en kívül nagyon nem kellett védekezniük másoknak :D én kíváncsi vagyok mi lesz ebből
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
El hát mikor megláttam fogtam a fejem énis, jogos a meglátás a részetekről. De szerencsére szemfüles létetekre, ketten is észrevettétek eme megszólalást. Nem vagyok se vezér, se nem tudtam, hogy felveszik amikor írtam, de amúgy ez hatalmas minusz pont a szememben amúgy. Én belsőre tenném, ahogy kopaszt is meg még 1-2 embert, aki átkerült, de nem vagyok vezér, sőt, játékos se igen a szerveren, majd a vezetőség mérlegeli mi az ami jó neki és mi az ami nem.
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
El hát mikor megláttam fogtam a fejem énis, jogos a meglátás a részetekről. De szerencsére szemfüles létetekre, ketten is észrevettétek eme megszólalást. Nem vagyok se vezér, se nem tudtam, hogy felveszik amikor írtam, de amúgy ez hatalmas minusz pont a szememben amúgy. Én belsőre tenném, ahogy kopaszt is meg még 1-2 embert, aki átkerült, de nem vagyok vezér, sőt, játékos se igen a szerveren, majd a vezetőség mérlegeli mi az ami jó neki és mi az ami nem.
A te logikád alapján HNK-nak kellenne nyernie a szervert, mert egyedül ők voltak akik nem kerestek meg.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
A te logikád alapján HNK-nak kellenne nyernie a szervert, mert egyedül ők voltak akik nem kerestek meg.
Látom az értelmezésben vannak gondok a mai napig. Na nembaj már megszoktam az ilyesmit az emberektől.

Szerintem vagy a NEM-nek vagy a PPnek kell nyernie a szervert, a HNK csak annyit fog tenni, hogy segít eldönteni valamelyik oldalnak a szervert, mivel a 2 nagy nem 1vs1-t fog játszani nyugodtan nyíltan kilehet ezt mondani.

A baj itt azzal van amit Te csináltál a szerveren kiléptél amikor érdekeid a top1 felé vittek, majd most, hogy a "top1 plecsni esélyes klán" ment a levesbe, mész vissza a jelenlegi "plecsni esélyes klánba", a magad fajtát féregnek hívom, és force belsőn kívűl mást nem is érdemelne. De hát fontos volt mind a 2 félnek, hogy a fiókod hova kerül, kinek könnyíti meg a dolgát egy kicsit ez.
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
Látom az értelmezésben vannak gondok a mai napig. Na nembaj már megszoktam az ilyesmit az emberektől.

Szerintem vagy a NEM-nek vagy a PPnek kell nyernie a szervert, a HNK csak annyit fog tenni, hogy segít eldönteni valamelyik oldalnak a szervert, mivel a 2 nagy nem 1vs1-t fog játszani nyugodtan nyíltan kilehet ezt mondani.

A baj itt azzal van amit Te csináltál a szerveren kiléptél amikor érdekeid a top1 felé vittek, majd most, hogy a "top1 plecsni esélyes klán" ment a levesbe, mész vissza a jelenlegi "plecsni esélyes klánba", a magad fajtát féregnek hívom, és force belsőn kívűl mást nem is érdemelne. De hát fontos volt mind a 2 félnek, hogy a fiókod hova kerül, kinek könnyíti meg a dolgát egy kicsit ez.
Mi időnkben ostorral vertük Séfet, látom elkanászosodott :oops:
 
Fent