Világ 70 Csevegő

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61
Mondjuk engem érdekelne még is mitörténhetett,hogy a tej ennyire összefutott az ASG be...
Mivel az időm nem engedte,egy újabb világ kezdését csak figyelni tudtam.S konkrét választ itt se kaptunk inkább csak süketeléseket.

Az ASG játékosok miért mentek át valamint miért lett törlés néhány játékos részéről,beleértve Gábort is?
 

lackothemad

Member
A reakció pontszáma
45
ha nem 20 ember megy át, hanem az a 8-9, amit összehazudtak, akkor maradunk és lejátsszuk ezt a meccset, de így esélytelen volt sajnos, innen is gratulálok az AMG-nek, megdolgoztak érte :)
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Már Megint, korábban írtam,hogy sosem játszottam sem veled, sem ellened, de a hozzászólásaid alapján sajnos nem tudlak komolyan venni,mert szerény véleményem szerint te nem vagy ennyire buta,csak trollkodsz. Többiek,régebbi játékosok/csapattársak javítsanak,ha tévedek
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
De innen is gratulálok a v70 en elért gyözelmedhez, kár,hogy a végén elhagytad a saját magad által kreált klánod, ami “áruló” név alatt futott egy rövidebb karriert
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Már Megint, korábban írtam,hogy sosem játszottam sem veled, sem ellened, de a hozzászólásaid alapján sajnos nem tudlak komolyan venni,mert szerény véleményem szerint te nem vagy ennyire buta,csak trollkodsz. Többiek,régebbi játékosok/csapattársak javítsanak,ha tévedek
De van ennyire buta :/
 
Fent