Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1552411

Vendég
Hát ez a világ sajnos elég 1x-rűre sikeredett nem gondoltam volna 100 nap es meg lesz a dominancia is de hát ez van ! Ezt simán behúztuk :)
Bár azt vettem eszre mar az újabb és újabb világokba hogy egyre kisebb egyre kevesebb jatekos kepviseli magát a magyar kh-ban sajnos
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Gratulálok az LAnak ,és köszönöm az élményekkel teli játékot nekik,és a PPnek,akikkel a végén egy tiszta szórakoztató játékot játszhattunk .
Sajna Extreme ellen nem sok esélyem volt,de remélem minimálisan is de meg tudtam nehezíteni a dolgát :D
Az -L.A- minden tekintetben méltó szervergyőztes lett,és egy lapon kell említeni a nagy klánokkal mint a CotL , vagy az FS.:)

De a cotl nem is nagyklán
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Jelentkeznék az FS-be, ők ennek a mesterei.

Majd ha indulunk nemzetközin jelentkezhetsz. Minimum 2,5 oldalas bemutatkozó esszét kérek jelentkezésként. Lehetőség szerint tartalmazza a felvételi szándékot, eddigi kompetenciákat, eredményeket, mentális betegségeket, szabadidőt, véleményt a gumicsirkék szaporodásáról, kedvenc talicskamúzeumod címét, valamint azt, hogy gömbhal avagy Titicacai vízibéka lennél-e szívesebben.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Majd ha indulunk nemzetközin jelentkezhetsz. Minimum 2,5 oldalas bemutatkozó esszét kérek jelentkezésként. Lehetőség szerint tartalmazza a felvételi szándékot, eddigi kompetenciákat, eredményeket, mentális betegségeket, szabadidőt, véleményt a gumicsirkék szaporodásáról, kedvenc talicskamúzeumod címét, valamint azt, hogy gömbhal avagy Titicacai vízibéka lennél-e szívesebben.

Kell még pár év, úgy érzem, nem ütöm meg a szintet :(
 
Fent