Világ 68 Csevegő

Deleted User - 1534987

Vendég
Szeretnék gratulálni FS klánnak.
ASG oszlásával kb ingyen világ nekik,mivel én s társaim 80% levezetni volt itt.
Lehet szépíteni @Lightrex cicám,de nem tudod.
Mindenki tudta ingyen világ nektek,de legalább kiírhatod a profilra a +1 világ győzelmet,s elcsalhatjátok a top1 LEV+ támogató fiókok pontjait megint.


Ilyen egy igazi top klán dominancia..(Ironai 200%)
Levezeted a v65 os csufos vereseget ???? Vagy mit vezetsz le ??? V59 is kaptal , most is kapszt es v70 en mar Asg oldalan játszol ott is kapsz … szerintem elvagy átkozva viszont szerintem pompás nevet kaptal magadnak csak nem fejezted be ,,Már megint kikaptam”
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
report_rune.png
A "Fekete Sereg" klán megnyerte ezt a világot!
dec 23, 21:30

A Fekete Sereg 5. szervergyőzelme, akármilyen szerver is volt :)

Köszönet a klán tagjainak, gratuláció mindazoknak akik odatették magukat a szerveren, akár velünk voltak akár ellenünk.

Boldog karácsonyt mindenkinek !
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374

A Fekete Sereg 5. szervergyőzelme, akármilyen szerver is volt :)

Köszönet a klán tagjainak, gratuláció mindazoknak akik odatették magukat a szerveren, akár velünk voltak akár ellenünk.

Boldog karácsonyt mindenkinek !
Gratulálok,és kellemes ünnepeket!!

De azert a számok:FS:5 győzelem
Goblin:8 győzelem
A számok magukért beszélnek
 

V.Levente

New Member
A reakció pontszáma
5
Sziasztok! kedves support a tegnap delutan levedekeztem nehany nuke-ot, de mivel a jatek vegetert este 21 ora 30 perckor, a Legyozott Ellenfelek pontjaim nem valtoztak. pedig a ranglistan feljebb kerultem volna es elhoztam volna a nap vedekezo cimet is. ez most hogy van?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok! kedves support a tegnap delutan levedekeztem nehany nuke-ot, de mivel a jatek vegetert este 21 ora 30 perckor, a Legyozott Ellenfelek pontjaim nem valtoztak. pedig a ranglistan feljebb kerultem volna es elhoztam volna a nap vedekezo cimet is. ez most hogy van?
Ugyan itt megkene csinalni a forumot,a bugos eventeket,bugos event kuldiket,a miliseccel is van problema,az appal is,a klanforum gagyi meg kene nehany script a klanvezerkedeshez,meg funkcio bovites,alkalmazas fejlesztes,neha kis nyeremeny jatek,az aszf konkretizálása,a speed regulázása,és még millió dolog.
A te gondod a legkisebb nekik szerintem,és nem lesz megoldva.

Szóval ahogyan egy híres hon atya mondta:Boldog Karácsonyt!
 
Fent