Világ 68 Csevegő

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Már rég nem menő hogy a klánnevét lopják, de vannak akiknek erre áll fel.... fotelforradalmár.... de ha ennyire menőnek hiszi magát, akkor tessék megmutatni, mire is képes! Itt a lehetőség, hívja össze a brancsát és lehet példát statuálni! Csak hát ahhoz sem esze, sem képessége nincs. Nem is lesz baj ha bedől a magyar szerver! Az ilyen gyíkok azt a kevés játékost is elüldözik akik a barátaik miatt maradnának és erre a szarra verik el a szabadidejüket.
 

-NighThawK-

New Member
A reakció pontszáma
17
Én csak szimplán létrehoztam ezen a néven a klánt és nyitva hagytam a jelentkezést és adtam random jogokat másnak. Nem értem kedves kirájuram minek üzenget hadat... főleg úgy h egy komolysági skálán 0/10 ASG3 értelme. Az hogy még mindig elhiszi hogy komoly ellenfél az FS nek, az csak +móka...

Tobb eselye van az ASGnek nyerni az FS ellen mint azoknak a nagyszaju "profiknak",akik a forumon harcolnak inkabb kulonbozo indokokat generalva :D
Szoval inkabb borulj terdre a kiraly elott,neki volt ***** oda allni :)
 

VörösFarkas

New Member
A reakció pontszáma
0
Tobb eselye van az ASGnek nyerni az FS ellen mint azoknak a nagyszaju "profiknak",akik a forumon harcolnak inkabb kulonbozo indokokat generalva :D
Szoval inkabb borulj terdre a kiraly elott,neki volt ***** oda allni :)

ez már régi történet hogy szájkaratézni mindig könnyebb mint ténylegesen cselekedni.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Már rég nem menő hogy a klánnevét lopják, de vannak akiknek erre áll fel.... fotelforradalmár.... de ha ennyire menőnek hiszi magát, akkor tessék megmutatni, mire is képes! Itt a lehetőség, hívja össze a brancsát és lehet példát statuálni! Csak hát ahhoz sem esze, sem képessége nincs. Nem is lesz baj ha bedől a magyar szerver! Az ilyen gyíkok azt a kevés játékost is elüldözik akik a barátaik miatt maradnának és erre a szarra verik el a szabadidejüket.
Te is loptad Odin tol a nevet
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Te vagy az, aki azt írta V65ön, hogy a magamfélét eltapossák nálatok, mint a napos csibét.
Hát nem tudom, de 1 haszonállatot eltaposni nem épp 1 eszes dolog.

Ui. Nem beszólás eskü,még mielőtt megint megkapom..:(
Akkor nem is Witcher vagy, ha nem kot-kot? :)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Lehetek én bármi,az biztos hogy a társad ha találkozna velem,nem taposna több tyúkot..:p

By. 1 állatvédő
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Te vagy az, aki azt írta V65ön, hogy a magamfélét eltapossák nálatok, mint a napos csibét.
Hát nem tudom, de 1 haszonállatot eltaposni nem épp 1 eszes dolog.

Ui. Nem beszólás eskü,még mielőtt megint megkapom..:(

A fiú csibéket élve ledarálják, mert semmi hasznuk nincsen, csak a nőstény kell a hús és a tojás miatt. Nem mondott hülyeséget :)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Te vagy az, aki azt írta V65ön, hogy a magamfélét eltapossák nálatok, mint a napos csibét.
Hát nem tudom, de 1 haszonállatot eltaposni nem épp 1 eszes dolog.

Ui. Nem beszólás eskü,még mielőtt megint megkapom..:(
Sok Asg feszít mikor más lehozta nekik a szervert xddddd
 
Fent