Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Sziasztok.
Olvasgatom a kommenteket,és rengeteg dolog kavarog a fejemben.
Mit,hol,mikor hibáztunk,és mi vezetett idáig.
Sok mindenben igazatok van,és sok mindent nem tudtok,nem is tudhattok.
Az valóban igaz,a játék ma már más.
A magam részéről korainak is találtam az indulást.Nem is vállaltam fel a =MeseHős= nevet.
Ott bent,valahogy éreztem nem lesz jó vége a dolognak.
Nem volt meg az a megbízható kemény mag,akikre fel lehet építeni egy ütőképes csapatott.
A régiek közül sokan abbahagyták,sokan elkötelezték magukat más klánok oldalán.
Akiket rátudtunk beszélni azok se tették már magukat úgy oda.
Teljesen ismeretlen emberekkel indultunk el,és menet közben kellett volna ebből klánt építeni.
Ehhez se nekem se Shreknek nem volt kedve,se energiája.
Nem hibáztatok senkit,aki úgy érzi valamiben hibázott ,az majd elszámol a saját lelkiismeretével.
Köszönöm minden egyes tagomnak a részvételt,a játékba ölt idejüket (pénzüket).
Köszönöm az IH klán szövetségesként való részvételét.
Köszönöm az ellenfeleink becsületes hozzá állását.
Külön köszönöm a két lány (Kata és Jázmin) erőfeszítéseit,amíg ez a
szappanopera hosszúságú Mónika Show maga alá nem gyűrte őket is.
Gratulálok a Közjó minden tagjának (legyen kicsi vagy nagy) a győzelemhez.

=Süsü=
 
A reakció pontszáma
34
irok egy kis véleményt ha szabad.
Mesehős voltam annó nagyon nagyon rég, kövér taknyos koromban, jó csapat volt, mindig megvédtek pedig akkoriban nagyobb volt a pofám mint most, ám ennek ellenére irok egy őszinte véleményt.
Először is a meglátásom szerint ehez a játékhoz nem kell sok ész egy bizonyos szintig, ezt azzal tudom bizonyitani, hogy vadildik meg dongábrok is jutottak szerver győzelemig/annak a közelébe, valljuk, be ha annyira bonyolult játék lenne a közelébe nem jutott volna ez a két uriember/asszony.
Na de akkor mégis mi kell ahoz, hogy egy játékos sikeres legyen?Idő, türelem, stressz tűrő képesség, rugalmas magánélet, nem utolsó sorban jó ha van egy kis fölösleges roll is amit belelhet tolni. Egyiket a másikkal lehet pótolni adott szintig, nincs időd az elején ott a pénz, nincs pénzed rá, van időd pp-ni, később farmolni, stb., DE egy adott szint után az idő és a stressz tűrés fog dominálni (én utóbbiban voltam kurva gyenge, agyon frusztrált ha a klánom vagy én buktam falut, nem tudtam elviselni, ha az a bizonyos rossz végén vagyok, olyankor dobáltam rá pilvora a fiókom).
A mesehősök valőszinüleg azért hagyták abba sok-sok éve, mert kiégtek, elfogyott a plusz idő amit a játékba akartak invesztálni, ennek sok oka van amit én is tapasztalok, életcélok, család, karrier, életmódváltás. Ezek olyan dolgok amik 10 év után is megvannak, tehát nem lesz senkinek se több ideje 10 évvel idősebben mint fiatalabban(max Süsünek, gondolom már nyugdijas), ergő, egy sokkal intenzivebb, gyorsabb világon kellene helytállni olyan csapat ellen ahol a tagság túlnyomó része egyetemista korú(sok az idő), elnézész Közjó ez csak merész tipp, de a tapasztalataim alapján ez a korosztály dominálja/dominálta a magyar KH utóbbi éveit a top klánokban.
Tehát, a fent leirtak alapján kimerem jelenteni, hogy a Mesehősöknek 0% esélyük van a győzelemre, faluszámtól, diplomáciától függetlenül, mert arról gőzöm sincs.
(a helyesirási hibákért elnézést, főzés közben irtam).
k..va jó vagyok.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Dehogy politika... Hanem idióták vagytok... 2 hónapja a klántársatokat támadjátok Sajtoslecsót, a másik klántársotok Raznik meg védi... Ahelyett hogy korrekten gyorsabban vége lett volna a világnak, nektek csak a csaláson járt az eszetek :D Szánalmas :D

Udv

Pirate Overlord
Ezt a szerot is lehoztam na mindegy
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
halistennek, hogy vege :D Eppen kulfoldon vagyok, de ennel jobb hirt nem kozolhettek volna. Ez a vilag csak 3 honapig volt erdekes. Addig haboruk voltak, azota meg csak a maradek levadaszasa.... Gratualok a gyozteseknek es a tuleloknek is.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Dehogy politika... Hanem idióták vagytok... 2 hónapja a klántársatokat támadjátok Sajtoslecsót, a másik klántársotok Raznik meg védi... Ahelyett hogy korrekten gyorsabban vége lett volna a világnak, nektek csak a csaláson járt az eszetek :D Szánalmas :D

Udv

Pirate Overlord
Kerlek folytasd, hol marad a lényeg ?
 

Nakimeister

New Member
A reakció pontszáma
4
Kerlek folytasd, hol marad a lényeg ?
Lényeg? A lényeg, hogy a játékot ölitek meg, hogy heteken át az aktív profilotokat (Sajtoslecsó) támadjátok, csak azért hogy napi címeket és majd plecsniket szerezzetek neki és annak (Raznik) aki bevédi.. A játéknak éppen az a lényege, hogy X ember bekerül a győztes klánokba, így nyertes lesz. A többség vesztes. Általában 2-3 hónap alatt eldől, hogy mely klánok lehetnek a végén nyertesek. Sokszor persze vannak még csavarok, de alapvetően nem változik semmi. A különböző ranglistákat éppen azért alkotta meg a fejlesztő ,hogy azoknak is élvezetes legyen a játék, akik már nem nyerhetnek. És éppen ezeket a ranglistákat manipuláljátok meg. Nem szép dolog. Amúgy azt suttogják, hogy Kelzso vérbosszút hirdet ezért a világért, így a következő Közjó indulás kínszenvedés lesz nektek. Meglátjuk....

Pirate
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
Lényeg? A lényeg, hogy a játékot ölitek meg, hogy heteken át az aktív profilotokat (Sajtoslecsó) támadjátok, csak azért hogy napi címeket és majd plecsniket szerezzetek neki és annak (Raznik) aki bevédi.. A játéknak éppen az a lényege, hogy X ember bekerül a győztes klánokba, így nyertes lesz. A többség vesztes. Általában 2-3 hónap alatt eldől, hogy mely klánok lehetnek a végén nyertesek. Sokszor persze vannak még csavarok, de alapvetően nem változik semmi. A különböző ranglistákat éppen azért alkotta meg a fejlesztő ,hogy azoknak is élvezetes legyen a játék, akik már nem nyerhetnek. És éppen ezeket a ranglistákat manipuláljátok meg. Nem szép dolog. Amúgy azt suttogják, hogy Kelzso vérbosszút hirdet ezért a világért, így a következő Közjó indulás kínszenvedés lesz nektek. Meglátjuk....

Pirate
Haha, de raznik nem gyozte vedovel :D Kenytelenek ianoman vedoit is bevetni :D hahaha
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
Lényeg? A lényeg, hogy a játékot ölitek meg, hogy heteken át az aktív profilotokat (Sajtoslecsó) támadjátok, csak azért hogy napi címeket és majd plecsniket szerezzetek neki és annak (Raznik) aki bevédi.. A játéknak éppen az a lényege, hogy X ember bekerül a győztes klánokba, így nyertes lesz. A többség vesztes. Általában 2-3 hónap alatt eldől, hogy mely klánok lehetnek a végén nyertesek. Sokszor persze vannak még csavarok, de alapvetően nem változik semmi. A különböző ranglistákat éppen azért alkotta meg a fejlesztő ,hogy azoknak is élvezetes legyen a játék, akik már nem nyerhetnek. És éppen ezeket a ranglistákat manipuláljátok meg. Nem szép dolog. Amúgy azt suttogják, hogy Kelzso vérbosszút hirdet ezért a világért, így a következő Közjó indulás kínszenvedés lesz nektek. Meglátjuk....

Pirate

Micsoda??? Lesz egy Kelzso vs Kozjo, Kelzso vs Aldaron?? Na arra a világra én is jövök majd. Bosszút állunk, face to face.
 
Fent