Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1552411

Vendég
Hát ezekre a hatalmas pár száz falus vilagokra lejjebb kellett venni a dominancia %át mert más kolonben sose lenne teljesítve. Ennyi falut évtizedek kiermezni...
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Tény,hogy a másik 2 beállítás barátibb volt de hát inkább kellett az embereknek az 1,6 :D Bár valszeg azt sem tudták mire szavaznak...:D
60% dominancia meg rohadt kevés, fordítottak már szervert úgy hogy valakinek 75% volt mégsem az nyert... :D Kíváncsi leszek az indulókra
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
A dominancián még módosíthatunk, csak akkor kéretik mozgosítani a szavazó bázist és erre a kommentre nyomjátok a kedveléseket, kommentbe meg az új értéket. Ha meg ellenzitek akkor tegyétek szóvá. Ma estig döntünk róla!
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Vagy legyen a dominancia eltorolve mert hülyeség és legyen titkos, hogy az elnyújtott vége és plecsnit huszarkodasnak hamarabb vége legyen.
 

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
A dominancián még módosíthatunk, csak akkor kéretik mozgosítani a szavazó bázist és erre a kommentre nyomjátok a kedveléseket, kommentbe meg az új értéket. Ha meg ellenzitek akkor tegyétek szóvá. Ma estig döntünk róla!
Sziasztok!
Emlékeim szerint egy szavazás már lezajlott.Ez
a beállitás lett megszavazva.Most ez jó,vagy rossz?Kérdem én ha más lenne,az jó lenne?Bár mit is módosítottok az nem lesz jó.Legalábbis nem mindenkinek.Az a tisztességes, ha egy szavazás után elfogaduk a többség akaratát.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
A dominancian eleg modositani a tobbi jo, még tomegklanoknak is mert van kulso tamogatas
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Akkor végképp nem értem,most miért lenne?
Vannan olyan játékosok akik nem vetik meg az érmézést és szeretnének tovább játszani,60% nagyon hamar meglehet és gondolom ti se örülnétek ha esetleg úgy nyernének ellenetek 60% al hogy még lenne esélyetek a fordításra
 

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Vannan olyan játékosok akik nem vetik meg az érmézést és szeretnének tovább játszani,60% nagyon hamar meglehet és gondolom ti se örülnétek ha esetleg úgy nyernének ellenetek 60% al hogy még lenne esélyetek a fordításra
Persze,hogy vannak ilyenek,csak mint a supp. emlitette ez nem volt a szavazás része.Volt bőven idő a reklamálásra,nem most kell reklamálni,mikor a beállítások már kilettek hirdetve.ÉN NEM SZAVAZTAM,most se szavaznák.De sokan szavaztak,megjött az eredmény,előreggeltek,ide lehet fel se jönnek,nem tudnak az újj szavazásról.Mi adódik ebből?Az ,hogy pár ember akarata fog érvényesülni.
Amit írtál az nem logikus,Ez olyan mintha azt reklamálnánk,miért csak 100 m a 100 méteres sikfutás.Hisz ha 200 lenne,akkor még lenne esély lehagyni a győztest.
 
Fent