Világ 65 Csevegő

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
Fogadásokat kérek, mennyi ideig lesz ASG a szerveren. Aki a legpontosabban tippel annak dobok 3k pp.

(Nem vicc) Legyen mar valami izgalom is.
Ha vissza veszik Barcsat szerintem megnyerik. Az a pletyka terjed hogy Barcsak vissza akar menni de Dongabor nem veszi be
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
De nemfog visszamenni. A jatekosallomanyuk is harmad gyenge mar..kb az osszes jo jatekosuk megelegelte Gabort. Max ugy nyerhetnek ha a support segit nekik. ( Nem celzas..:D )
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
De nemfog visszamenni. A jatekosallomanyuk is harmad gyenge mar..kb az osszes jo jatekosuk megelegelte Gabort. Max ugy nyerhetnek ha a support segit nekik. ( Nem celzas..:D )
Maradj csendben Balázs. Szerintem mindenkinek jobb lesz. Nem zavar, ha csinálod a reklámot a klánnévvel, de ne futtasd magad, hisz nem vagy versenyló!
 

DeletedUser20007

Vendég
Én tudom hogy mindenki szeret poénkodni, jómagam is....illetve kúrólájkokért kommentet írni, jómagam is...De tényleg lapozhatnánk az ASG témáról, már nem is unalmas de bosszantó minden egyes világ fórumán ezt olvasni :D (ahol nincs is asg), minden messenger csoportban, dc csoportban stb..

Találjunk pls valami újat közösen, mert elsírom magam :D
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Én tudom hogy mindenki szeret poénkodni, jómagam is....illetve kúrólájkokért kommentet írni, jómagam is...De tényleg lapozhatnánk az ASG témáról, már nem is unalmas de bosszantó minden egyes világ fórumán ezt olvasni :D (ahol nincs is asg), minden messenger csoportban, dc csoportban stb..

Találjunk pls valami újat közösen, mert elsírom magam :D

dehát indulnak a világon :D nem mi tehetünk róla hogy már ez a tény önmagában is nevetség tárgya :D
 
Fent